Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pewienlukasz

Wózki ANEX opinie i doświadczenia

Polecane posty

Gość gość
Przez chwilę się zastanawiałam, ale ostatecznie postawiłam na Baby Merc ze względu na cenę i funkcjonalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoś może zmierzyć jakie wymiary ma gondola? Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys06
Wózek użytkujemy od kwietnia i jesteśmy bardzo zadowoleni :) na razie to tylko gondolka ale sprawuje sie swietnie. Minus który smai sobie zrobiliśmy jest tak że chciałam podnieśc materacyk tym pokretłem i co ?! urwało sie! sie wiem jak ale sie urwało ;/ szkoda, ale dobrze że jest na płasko :) we wrześniu planuje wskoczyc do spacerówki z moim 5 miesiecznym synkiem, zamówiłam śpiworek na zimie (to co jest w zestawie w żadnym wózku mi sie nie podoba) i tu zaczyna sie problem ;/ nie wiedziałam że szelki są zakładane jak plecak, ale gorsze to że nie ma jak rozplątac tych szelek by zaczepic o nie spiworek! boje sie że jak to rozwiąze to już mi sie to nie uda ;/ i co teraz zrobic ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okasieńka
A czy nikomu nie przeszkadza,że budki nie można złożyć do końca tylko tak mniej wiecej do połowy? Mam ten wózek pół roku, gondola jest super choć wydaje mi się że trochę za płytka. Moja córka właśnie kończy pół roku i z gondoli mi chce uciec, jak podnosze jej spód do pozycji pół leżącej w gondoli to wystarczy że troche mocniej odepchnie sie nogami od ścianki gondoli i podwyższenie samo opada. Chcemy przesiąść się na spacerówkę i tu mamy problem. Nakładka w spacerówce ma tylko jedną regulację szelek, córka jak jej zapne szelki to pasy ma nad uszami i wygląda jak uwięziona, w nakładce nie ma możliwości przełożenia i obniżenia szelek, natomiast bez nakładki spacerówka jest twarda i wygląda nie ciekawie. Czy tylko ja mam ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Sport - totalna porażka!!!!!! Latające przednie koła, które również rozlatują się bo są skręcane. Waga wózka w odniesieniu do przedstawianej przez sprzedawce daleka od rzeczywistej. Blokujący się pedał hamulca. Myślałam że opadające oparcie w gondoli to coś denerwującego, aż do momentu używania spacerówki -TRAGEDIA. Dziwna wkładka w formie materacyka, która w trakcie jazdy wysuwała się z dzieckiem powodując duże uwieranie szelki krokowej w krocze Jaśka. No na szczęście olx działa i udało się sprzedać odzyskując część pieniędzy ewentualnego kupca przepraszam. Teraz używam Eos Kamarello którego kupiłam tym razem w innym sklepie i tutaj dowiedziałam się dosyć ciekawej rzeczy. Sport posiada niewłaściwie wyprofilowane siedzisko, jakiś kont jest ujemy co powoduje wysuwanie się dziecka w trakcie jazdy co stanowi produkt niebezpiecznym. Dziewczyny jeżeli macie taki produkt to nie należy tego reklamować tylko zerwać umowę ze sprzedawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyższy post śmierdzi mi reklamą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście używam Anex sport od 8mies.i jestem mega zadowolona . Lekko się prowadzi zwrotny i co najważniejsze super amortyzacja którą można regulować do cieżaru dziecka. Pani ktora pisała ze dziecko jej się zsuwa w spacerowce- trzeba wyregulowac amortyzacje i bedzie dobrze. Idealny na nie równe tereny . Jestem zadowolona ze swojego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje doswiadczenie z wozkiem Anex Sport nie są może duże gdyż używam go 4 miesiac. Ale co moge o nim napisac to napewno to ze jest duza wygodna gondola i stelaż składany do nie dużych gabarytów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek super. Używamy już spacerówki ktora okazała sie naprawde fajna. Na niektórych forach mamy strasznie narzekały na tą część wózka a ja wręcz przeciwnie. Zachwalam sobie. Fajna zgrabna a nie taka landara jak inne :-) Jony srebra powodują że materiały są antybakteryjnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okasieńka
Gondola zgodzę się jest fajna, oprócz tego mechanizmu podnoszenia oparcia który jest jakiś bardzo delikatny. Jeśli chodzi o spacerówke to musiałam kupić nowy wózek, bo w spacerówce moja córka nie wytrzymuje nawet minuty, siedzisko jest jakies dziwne, dziecko sie zsuwa, pasy ma nad głową, porażka. chetnie go sprzedam moze ktoś ma dziecko któremu spodoba sie spacerówka, może moja córka jest za drobna do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o spacerówkę też miałam problem bo moja niunia sie zsuwała z niej ale po wizycie w sklepie gdzie kupiłam już ten problem się wyjaśnił :) Amortyzatory na tylniej osi miałam ustawione na miękko i jak dziecko siedziało przodem do mnie to działało prawo fizyki. Kiedy Pan w sklepi mi ustawił je na sztywno to automatycznie wózek a raczej siedzisko jest pod dobrym kontem i dziecko już sie z niej nie zsuwa . A ogólnie wózek bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sprzedawcą artykułów dziecięcych w tym i wózków. Głowa mi się jeży gdy widzę te wpisy. Jeżeli producent powołuje się na numer normy tj 1888: 2004 czy 1888:2012 powinien swój produkt wyprodukować zgodnie z tą normą. Wg informacji jakie posiadam od jednego z naszych dostawców norma w punkcie 8.1.1.1.3 określa dopuszczalne kąty między siedziskiem i oparciem, siedziskiem i linią poziomą, oparciem i linią poziomą. Punkt ten opisuje iż kąt miedzy siedziskiem i linia poziomą nie powinien być mniejszy niż 0 stopni. Jeżeli spojrzymy na wózek Anex Sport to gołym okiem możemy dostrzec, że siedzisko ma kąt ujemny w stosunku do poziomu terenu co powoduje, iż jak to jeden z postów mówi prawa fizyki działają i dziecko zaczyna się zsuwać. I gdzie tu bezpieczeństwo i komfort dziecka - przemieszczanie się dziecka w trakcie jazdy, "wrzynający" się pasek krokowy w krocze dzieciaka, nie każdy rodzic używa tych szelek i tu się pojawia problem wysunięcia się dziecka z wózka - dla mnie produkt niekomfortowy, niebezpieczny. Dlaczego na OLX-ie wszystkie używane wózki tej firmy maja zaledwie pół roku - bo każdy dostrzega ten problem i szuka innej spacerówki a to mogę potwierdzić osobiście, gdyż z tego powodu sprzedałem już co najmniej 3 - 4-em klientom inną spacerówkę. A tak na prawdę w mojej opinii drodzy użytkownicy Anex Sport korzystając z nowego prawa kierujcie się do sprzedawców nie do producenta nie z reklamacją a w celu odstąpienia od umowy jak ktoś już wyżej o tym pisał zgłaszając niezgodność produktu z normą, jako produkt mogący stwarzać zagrożenie dla waszego dziecka, niezgodnego z deklarowaną normą. Wpis ten jest ostrzeżeniem i poradą dla użytkownik Anex Sport lub osób czytających fora w poszukiwaniu opinii przed podjęciem decyzji oraz materiałem dla rzeszy pseudo marketingowców Anexa, których można spokojnie wskazać w powyższych wpisach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim czasie od zakupu można odstąpić od umowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tez od 5miesiecy mamy Anex sport i od początku problemy z kołkami,ale ok,zamówili nam nowe,teraz jeszcze jest problem bo mała mi leci ciagle na jedna stronę,krzywi sie w tym wózku,wysyłam na reklamacje,ciekawe co mi powiedzą,a teraz juz mnie nastraszyliscie ta spacerówka i sama nie wiem co mam robić,bo wozek za dwa tysiące,a dziadostwo jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie orientuję się co do terminu odstąpienia od umowy, ale sam miałem dwukrotnie taki przypadek i jeżeli dobrze pamiętam jeden z produktów zwrócono po 3 miesiącach a drugi tuż przed upływem roku. W obu przypadkach powoływano się na istotna wadę produktu i tu przypuszczam iż można to nazwać istotną wadą. Można też poszukać czegoś na ten temat na internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam smacerówki od 3 mies i nie mam żadnych problemów. Moje dziecko jest zachwycone. Nie chciala juz lezec w gondolce bo sie złosciła ze nic nie widzi kiedy przełożyłam ja do spacerówki odrazu lepiej. Nic mi dziecko nie zjeżdza. Siedzi prawidłowo pod dobrym kontem. My jesteśmy zadowoleni z zakupu wózka Anex Sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam mały problem z kołami bo wpadały w wibrację ale serwis Anex działa bardzo profesjonalnie i bardzo szybko. W ciągu dwych dni miałam nowe koła i teraz wozek jeździ super. Gondola duza i na dlugo nam starczała a spacerówka funkcjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm.... widać że Pan sprzedawca nie lubi tych wózkó i dlatego taka opinia. Ja jako mama rocznego synka mogę go zdecydowanie polecić. Wozek sprawuję sie bez zarzutu. I jako gondola i tym bardziej jako spacerówka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co chodzi z tą spacerówką bo nie mamy z nią żadnych problemów. Ten wózek jest naprawde fajny i co mogę naprawdę powiedzieć to to że jeździ jak czołg czyli po każdym terenie ;-) byliśmy nad morzem i po plaży dawał radę a w lesie jak terenówka :-) polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_jaska
Wczytujac sie w cały tekst mozna stwierdzić ze pozytywne teksty pisza tutaj tylko, jak kto ktoś stwierdził na FB Anexa - pseudomarketingowce tej firmy. Ja z moją kolezanką mozemy się spokojnie z czytym sumieniem posdpisać pod większością negatywmych wpisów na tym foru. Udało mi sie sprzedać ten wózek i jednoczesnie chciałm ostrzec wszystkie inne przyszłe mamy by uważały na ten produkt. Przesada ceny do jakości, komfortu dzieciaczka, komfortu użytkowania, jakości obsługi serwisowej. Najpierw problem z latającymi kołami w czasie jazdy, potem kółka się rozpadły - no tutaj jeden pozytyw - serwis dokonał wymiany. Gondola - regulowane oparcie to tragedia - jest niestabilne co powoduje że dziecko zsuwa się w trakcie jazdy w jedną lub druga stronę, dodatkowym minusem ale to już był mój wybór, uległość sprzedawcy - gondola się nie skalda jak w innych produktach i tutaj sprzedawca wprowadził mnie w błąd, spakować się do naszego małego pojazdu - tragedia. Amortyzacja wózka - bardzo miękka ale pod wpływem większego obciązenia tak jak by przestawało dziąłać. No i siedzisko - tutaj firma chyba faktycznie zapomniała o tym że siedzisko służy do siedzenia. Już samo dziecko posadzone przodem do rodzica pod wpływem swojego obciążenia powoduje przechylenie siedziska do przodu co zwiększa jeszcze powieszona torba z przyborami na rączce wózka. Dziecko w trakcie jazdy zwłaszcza po nierównościach w parkum kocich łbach zaczyna się przemieszczać i wysuwa się z wózka, gdyby nie pasek krokowy (który faktycznie wżyna się w krocze) można zgubić dzieciaka. Większość tych rzeczy poruszono na tym forum, gdyby nie podobne spostrzeżenia mojej koleżanki i wymkiana pogladów z przypakowo spotkanymi osobami z tym wózkiem mogła bym nie dowierzać. Podsumowując nie polecam i z czystm sumieniem przestrzegam przed tym produktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy sporta rewelacja, ale ostatnio jak Zona zobaczyła Anex Cross to truje mi ,żeby wymienić- na razie patrząc finansowo nierealne:) ale dla drugiego dzici pomyślimy:) jak zobaczyliśmy na żywo, rzeczywiście super wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do postu powyżej :-) byłam zdecydowana na Anex Sport ale tak jak Pana żona kiedy zobaczyłam Cross zdanie zmienilam. Kupiliśmy Cross i używamy go co prawda dopiero od miesiaca i jest super. Jak byscie chcieli opinie po dłuższym użytkowani proszę pisać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz_36
z czystym sumieniem nie polecam, wręcz odradzam, nigdy więcej częstochowskiego wózka - produkt 1/10 serwis 1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd takie skrajne opinie o tych samych wózkach, ja akurat sprzedaję wózki od 7 lat i widziałem różne dziwactwa. Co do Anexa to jest ok, ponieważ nie mam w sklepie prawie żadnych reklamacji(raczej mechaniczne), fajny design i w porównaniu do większości producentów całkiem inny design:) ogólnie polecam:) Jakościowo na pewno lepszy od tako, adamexa, bexy .Wiem bo zajmuję się też reklamacjami. Drogie Panie nie ma takiej tragedii jak piszą pseudo klienci, a przynajmniej ja na co dzień nie widzę tego w sklepie stacjonarnym, weżcie to pod uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również pracuję w sklepie dziecięcym, ale raczej na kasie i przy akcesoriach dla dzieci. Powiem tylko, że ostatniu sporo koledzy ich sprzedają czyli ludziom a zwłaszcza paniom się podoba:) Koledzy od wózków mówili mi, że jakościowo jest ok, chociaż jak wchodził na rynek miał jakieś niedociągnięcia ale wszystko Anex poprawił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko mopsiary i analfabetki kupują ten wózek (gądola, spaceruwka), kobiety na poziomie kupujące wózki za ponad 5 tys. znają zasady ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do postu powyżej : Po pierwsze wózek nie kosztuj 5 tyś a po drugie nie uważam siebie za mopsiare (chodź nie wiem co to oznacza ) ani tym bardziej za analfabetkę . Nie lubię jak ktoś mnie bez powodu obraża . Ja w 100 % polecam własnie ten wózek. Anex Sport. Dużo dobrych opinii więc i ja się dopiszę do nich. Do Pana Który sprzedaję wózki 7 lat : brak reklamacji świadczy o tym że wózek jest solidnie wykonany. A jeśli chodzi o usterki mechaniczne to niestety ludzie nie potrafią użytkować wózków i tym bardziej o nie dbać . POLECAM !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad kupnem tego wózka jednak gondola wydaje mi się trochę za płytka ( wewnątrz 17 cm) Jak to wygląda już z dzieciątkiem w środku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Anex Sport moj synek całą zimę jeździł i nie była za płytka. Polecam ten wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My užywamy od ponad roku i nic sie nie działo ani z gondolà ani ze spacerowka. Ogolnie wózek bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×