Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pewienlukasz

Wózki ANEX opinie i doświadczenia

Polecane posty

Gość Poznań_wita
Wpis kieruje do "sprzedawców" broniących tego produktu. Dlaczego w użytkownicy Anex Sport sprzedają wózki na OLX-ie po tak krótkim czasie ich użytkowania? Dlaczego kobiety przychodzą do naszego sklepu i szukają jakiejś wygodnej spacerówki, byle nie Anex, z której im się dziecko zsuwa? Reklamacje były, są i będą jak jedna z osób napisała i ja się z tm zgodzę że w dużej mierze wina leży po stronie użytkowników, którzy niestety nie czytają instrukcji obsługi danego produktu. Firma stawia jedynie na nowoczesny design, wzorując się na znanych zachodnich a czasami nawet i polskich produktach. Niestety jakość tych produktów nie odnosi się do ceny, która w mojej opinii w porwaniu do innych polskich produktów jest bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ci odpowiadam. Dziecko zsuwa się w każdej spacerówce a nie tylko Anexie jeżeli rodzic odpowiednio nie utwardzi amortyzacji. A niektóre mamy wożą dzieci przodem do siebie zbyt długo i np. roczne dziecko ważące 12 kg dociąża na maxa sprężyny i dziecko zjeżdza. Gdyby zamocowały spacerówkę przodem do kierunku jazdy to uginające się sprężyny działają na plus. Jeżeli chodzi o kupno spacerówki to mamy szukają czegoś lżejszego i dlatego chcą zmieniać wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_x2
O matko, przeczytałam cały wątek i juz wiem ze tego wózka nie chcę... Niedługo na świat przyjdzie moje drugie dziecko i jak czytam że dziecko zjeżdża bo posadzone tyłem do kierunku jazdy (nieprawidłowo!?!) obciąża sprężyny, albo ze wibrujące koła to nie problem bo mozna zablokować, albo nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie o rzeczywistą długość gondoli (rzekoma zadowolona użytkowniczka pisze że wymiary są na stronie producenta...) To wszystko świadczy o wadach konstrukcyjnych i kiepskiej jakości, faktycznie jest masa wózków wystawiona na sprzedaż z nieużywaną spacerówką, to też o czymś świadczy. Widzę tu sprzeczne opinie zachwalających-reklamujących kontra użytkujących-niezadowolonych. Mnie pan w sklepie początkowo zachwalał ten wózek ale uczciwie stwierdził ze w podobnej cenie osobiście poszukałby czegoś innego i z tej rady skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dł gondoli 78cm . Używamy jej juz od 5 mies i pewnie jeszcze miesiąc bedziemy używać. Sąsiadki synek jeździ w spacerówce juz od 3 mies ( dziecko 9 mies ) nie ma żadnego problemy ze dziecko sie zsuwa. Poprostu trzeba ustawić odpowiednio amortyzatory. To prawda każdy kupuje co chce i na co go stac ale ja uważam że tu cena do jakosci jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie moje drogie kupiłam Anex Sport jakiś czas temu. Po przeczytaniu opinii wybrałam się do sklepu, (którego zresztą polecam wszystkim przyszłym rodzicom sklep KIKI w Nowym Sączu- rewelacyjny wybór miła i profesjonalna obsługa ) Pani, która prezentowała mi wózek wszytko mi o nim opowiedziała a ja zakochałam sie w tym wózku, teraz nie żałuję tej "miłości od pierwszego wejrzenia" wózek rewelacja. Super się prowadzi, wszystkie jego funkcje są dla mnie niezbędne a moja córeczka uwielbia nim podróżować a przede wszystkim spać . POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się przychylam do postu powyżej, jeżeli ktoś wytłumaczy jak obsługiwać wózek czyli regulować pasy oraz ustawić odpowiednio amortyzację, która inaczej działa z gondolą a inaczej ze spacerówką (twardość ustawiamy do wagi dziecka) to będzie zadowolonym użytkownikiem. Proście sprzedawców o dokładne wytłumaczenie jak obsługiwać wózek a będzie ok i dziecku będzie wygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_x2
Czyli wózek super tylko mamy nie potrafią obsługiwać? ... Większych bredni nie słyszałam. Jeśli produkt jest dobry to obsługa nie sprawia problemów. Wymieniane przez państwa "kombinacje" typu" woź dziecko tak, koła blokuj a zawieszenie utwardź wynikają z maskowania niedoróbek. To są domowe sposoby radzenia sobie z kiepskim sprzętem na zasadzie "jakoś działa i w sumie to ok". Proszę sobie wyobrazić pralkę w której zaleca się używać tylko połowę programów... tak właśnie wyglądają te "dobre" rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wózek który posiada regulowaną amortyzacje trzeba dopasować do wagi dziecka. Tak jak Pani powyżej piszę . Kupując pralkę nie wrzuci Pani prania a ona sama nie dopasuje programu. Każdy ma.prawo do swojej opini . Dla jednych wozek.jest idealny a dla drugich niestety nie. Ja jestem z tych osób ktore są zadowolone z komfortu jazdy tym wózkiem. Jedyną obawe jaką miałam to do kosza na.zakupy który wygląda na mały a tak naprawdę jest bardzo bardzo pakowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontynuując mój wcześniejszy wpis - popieram wpis Mama_x2. Po co wyposażać wózek w amortyzacje, tłumaczyć że jest ona bardzo miękka, gdy staje się to powodem niezgodności wózka z normą. Dalej podtrzymuję swoja decyzje, produkt nie wart uwagi, a czytając te pozytywne wpisy aż mi się śmiać chce, odnoszę po nich wrażenie jak by uczestnikami tego forum są sprzedawcy którzy nie chcą sprzedawać tego produktu ukazując ich wady i sprzedawcy, którzy chcą poprawić wizerunek i autorytet tej marki. Pozdrawiam wszystkich sprzedawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim użytkownikom i sprzedawcą :-) Należe do grupy mamusiek ktore wózek Anex Sport będą chwalić. Używamy wózka już dość długo bo ponad rok i nie mieliśmy problemów ani ze składaniem ani z kołami ze spacerówką czy amortyzacją. Trafiliśmy na bardzo fajnego sprzedawce który potrafił nam to wszytko wyjaśnić pokazać. Wózek jeździ super. Składa sie bez problemu a spacerówka którą teraz używamy jest wygodna dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też sobie chwalę ten wózek. Kupiłam bo mi się wizualnie podobał przede wszystkim. Ale teraz jak go użytkowuję widzę inne zalety :) Ja jako mamuśka nie mam problemów ze składaniem i obsługą. Jeżeli ktoś rozważa kupno Anexa Sporta ja na pewno polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja go nie kupiłam :) dostałam w prezencie od teściowej :) Ona sama wybrała ten wózek. Uzywam go 4 mies i mogę powiedzieć że to był jej jeden z niewielu dobrych wyborów :) Może doświadczenia nie mam zbyt dużego ale jeśli chodzi o gondolke to chyba moaja niunia ją lubi i jest jej wygodnie bo tak naprawde tylko w wózku nam spi. Dobra amortyzacja pozwala na lekki bujanie wózkiem a to dla nas ważne bo mała w ten sposób sie uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale mamy nie potrafią używać wózków to prawda. Jeśli ktoś oczekuje, że wózek zrobi wszystko sam łącznie z dopasowaniem amortyzacji i zablokowaniem kół na podłożu które tego wymaga to gratuluję intelektu. Widać takie Panie, jeżdżąc autem używają tylko pierwszego biegu bo skoro sam nie zmienia to po co - chyba że posiadają automat ;-). Jak również prasując grube rzeczy nie zmieniają trybu pracy żelazka gdy prasują potem delikatne tkaniny .............. Ale takie zachowania pozostawiam bez komentarza. Wiadomo, że jak w wózku nie zablokujesz kół na pewnym podłożu z przodu jadąc jeszcze z pełną siatą pod wózkiem to nie ma co się potem dziwić, że koła terkoczą, czy się uszkadzają. Wszystko ma jakąś instrukcję użytkowania i wystarczy jedynie przeczytać ze zrozumieniem. Jak ktoś tego nie potrafi ogarnąć to pozostaje mu jedynie taczka do wożenia pociechy - tam nie ma ustawień ani nie ma się co popsuć. Ja osobiście polecam Anex - z tym, że mieszkam poza miastem dookoła polne i leśne drogi i tu sprawdza się super, na zakupach w mieście też nie narzekam. Tylko dodam, że mieszkam w domu jednorodzinnym na jednym poziomie żadnych schodów itp.. Siostrze wcześniej barletta a potem anex się nie sprawdziły ( miasto - 3 piętro bez windy, dwójka dzieci) też pozbyła się anexa na rzecz lekkiej spacerówki. Nie było to wina wózka czy jego usterek a braku sił do tachania całości na 3 piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_x2
Oj, ktoś tu nie czyta ze zrozumieniem ... Pisałam o wadzie tego wózka wymienianie przez użytkowników jaką jest konieczność blokowania wibrujących kół niezależnie od podłoża, nawet na równiutkim asfalcie (to widziałam wczoraj osobiście, rozmawiałam z użytkowniczka - niezadowoloną zresztą). Na sporych nierównościach to oczywiste. A konieczność utwardzenia amortyzacji to też feler bo miałam wózek z regulowaną amortyzacją i wiem jak sie takie obsługuje. Jasne że amortyzację trzeba dostosować do własnej i dziecka wygody ale nie zgodzę się ze normą jest utwardzanie amortyzacji bo siedzisko staje sie zjeżdżalnią ... W dobrych wózkach tak się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w każdym wózku z regulacją amortyzacji tak się dzieję. Przy pierwszym dziecku przetestowałam dwa wózki i każdy miał to do siebie że jeśli nie usztywniłam zawieszenie kiedy dziecko było w spacerówce to ono zjeżdżało . Używam teraz właśnie Anexa już spacerówki . Moja niunia waży ok 12kg , jeździ przodem do mnie i naprawdę nie mamy żadnego problemy że zjeżdża w niej. Wystarczy poczytać , popróbować a napewno będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podpisze sie pod tym co napisała Mamax2, w każdym wózku amortyzacja tak zadziała ale nie w każdym powoduje to zjeżdżanie dziecka i spadziste siedzisko. W dobrym wózku taki problem nie wystąpi bo siedzisko jest zamontowane pod odpowiednim kątem i nawet przy pochyleniu jest nadal ok. W kiepskich siedzisko jest prosto i trzeba dorabiać ideologię jak ciężar dziecka zadziała. Pani, która miała ten problem w innych wózkach i w Anexie go juz nie widzi zwyczajnie użytkowała i użytkuje kiepskie wózki. Ósemkujące kółka na równym to też problem i czytanie instrukcji nie pomoże, ba nauczenie się jej na pamięć i rozmowy z najmądrzejszymi sprzedawcami też nie. Kiepski wózek pozostanie kiepskim. Ja swój Kupiłam pod wpływem pozytywnych komentarzy które okazały się reklamą i na szczęście sprzedałam po 6 miesiącach użytkowania i jeste happy :) mam teraz naprawdę fajną spacerówkę w której wszystko działa jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno, ten Sport wcale nie jest jakiś super miękki. Na kostce rady nie daje. Tak mi wmówili i tak mi sie wydawało ale porównałam na spacerach z innymi, znacznie lepiej amortyzowanymi a o podobnej budowie i tańszym nawet, W jednym to nawet w wersji spacerowej i co ciekawe nie trzeba kombinacji z ustawianiem zawieszenia zeby dziecko nie wyjechało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przereklamowany drogi wózek zza wschodniej granicy ten anex!poszukam polskiego w 100 procentach wózka o dobrej cenie i dobrym solidnym wykonaniu!!pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po waszych różnych opisach na temat spacerówki miałam straszne obawy. Ale zakończyło się tylko na obawach :) Używamy spacerówki od 3 miesięcy i rewelacyjnie się spisuję . Nie mamy żadnych problemów czy to z tym że dziecko zjeżdża , czy to z regulacją oparci. Wszystko działa prawidłowo a Olek jest zadowolony że wszystko już widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też używa Anexa i sprawdza się w spacerówce na 100 procent. Próbowałam i nawt zakupiłam wózek typu parasolka ale poza marketami tragedia. nie wiem jak wy i skąd te złe wpisy , może konkurencja , ale ja wózek bardzo polecam- jeździ jak czołg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie a co sądzicie o Anex Cross??? Wybrałam ten model ze względu na mniejsze gabaryty i troszkę ładniejszy wygląd. Jesteśmy już po kilku spacerkach i wózek super się prowadzi . Przepiękne kolory tapicerek ( miałam problem który wybrać ) oraz wysoka jakość materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy Anex Cross od ponad miesiąca i jestem zadowolona. Na spacerku inne mamusie mnie zaczepiają i się pytają co to za fajny wózek :-) lekko się prowadzi i jest naprawde zwrotny. Bardzo pojemny kosz na zakupy uszyty z eco skóry łato moża wyczyścić. Lekko działający hamulec nie zacina sie i nie brudzi butów. Wózek fajny i ładny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy sie skończu reklama tego badziewia. Naprawde trzebs by było być idiotą żeby łyknąć to wszystko co pisze jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana kupnem tego wózeczka, może ktoś z Państwa chciałaby sprzedać? jeżeli tak to proszę o kontakt na numer 508 635 478

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat użytkuję Anexa i wypraszam sobie mówienie o nim badziewie. Wożę w nim swoje dziecko i do badziewia nigdy bym nie włożyła swojego skarba. A wózek polecam innym mamom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A osoba ktora nazwała Anexa badziewiem jaki ma wózek ??? Niech się pochwali :-) Mamusie używam tego wózka Anex Sport . Nie obawiajcie się zakupić wozek tej firmy. Jak każdy wózek ma prawo sie zepsuć ale od tego jest reklamacja i serwis który działa bardzo szybko i bez problemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak słabo wózeczek sie sprzedaje skoro taka reklama na chama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co już się zepsuł skoro piszesz, że serwis działa szybko i bezproblemowo? Takiego apelu "mamusie, kupujcie" to jeszcze nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby się słabo sprzedawał to nie czekałabym prawie 7 tygodni:) Ja uważam ,że ładny i solidny. Mam akurat model Sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×