Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pewienlukasz

Wózki ANEX opinie i doświadczenia

Polecane posty

Długo wybierałam wózek, w końcu wybór był między anex sport a expander mondo. Zdecydowałam się na anex bo podoba mi się designem jest inny niż wszystkie wózki. Poza tym jest bardzo dobrze amortyzowany, gondola jest duża i przestronna, świetnym rozwiązaniem okazał się plecak zamiast torby, mam go zawsze ze sobą na plecach a rączki wolne. Nie skrzypi, nie ósemkuje, wszystko działa jak najlepiej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi_31
zabawne jest to, że szukam informacji o produkcie anex, a znajduję jakiś inny wózek opisany. Jest tu jakiś prawdziwy użytkownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastianm
Przegladajac opinie w necie dochodze do wnioaku ze najlepsze produkty to chyba te ktore opinii nie maja w ogole. Przeciez jak widze te komentarze o barletach czy zachwalajace anexy to od razu widac kto jest ich autorem. Firmy wzielyby sie lepiej za poprawe wad w swoich produktach. Szkoda tez ze maja czas pisac opinie a nie znajduja chwili na kontakt z klientem, pomimo wysylania wciaz do nich wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pełni się z tobą zgodzę. Jako kilkunastoletni sprzedawca miałem okazję przyglądać się wprowadzaniu nowych produktów czy marek na rynek. I w moim zdaniu, a i również niektórych kolegów , koleżanek z naszej branży Anex trochę przesadził z tą reklamą szeptaną. Autorzy tego projektu nie przewidzieli widocznie że rynek zweryfikuje ich produkt, serwis itd. Każdy negatywny wpis na tym czy innym forum wybraniany jest co najmniej jednym pozytywnym wpisem pisanym takim językiem że zorientowany w temacie sprzedawca od razu to może rozpoznać. Widać nawet że jakiś czas temu zmienili osoby, które zajmują się prostowaniem opinii w internecie. Wiadomo część negatywów pisze pewnie konkurencja no ale na tym polega handel. Na FB w efekcie nadmiaru krytyki ukrywają wszystkie negatywne komentarze, wykasowali wszystkie posty gości i chyba nawet zablokowali możliwość ich dodawania nowych, a to świadczy tylko o tym że mają problem, z którym nie mogą sobie poradzić. Firma zamiast zająć się udoskonalaniem swoich produktów wciąż skupia się na kreowaniu marki, sesje fotograficzne w różnych zakątkach świata, współpraca z „projektantami” czy modelkami. Zastanawiające jest to czy osoby użyczające swojego wizerunku zdają sobie sprawę z tego co reklamują. W mojej opinii biorąc pod uwagę ostatnie 5 lat jest to najciekawszy scenariusz na wykreowanie marki wyższej półki. Jednak coraz częściej widać na forach i w życiu że sam produkt nie dorównuje konkurencyjnym zachodnim wózkom czy nawet niektórym polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe...pisalam juz tu kiedys będąc w ciąży, szukałam wózka. Stwierdzam ze nic tu się nie zmieniło...nadal przekomarzanie się. Ale...zakupilam wozek Anex Sport i mogę powiedzieć ze jestem zadowolona. Na poczatku byl problem bo porysowal nam się stelaz przez przekrecone sruby w gondoli. Oddalismy na reklamacje, wymienili stelaż na nowy, sruby dali nowe. Nawet dostalismy wózek zastępczy...Tako...to dopiero jest masakra. Kola tak osemkowaly ze myslalam ze odpadna. Musialam zablokowac. Trzeszczaca rama i w ogóle kilka rzeczy ktore mi się nie podobały. O tym wozku moj Anex dla mnie jest godny uwagi. Rama nie powiem...czasem trzeszczy....ale w kazdym bedzie trzeszczala w uzytkowaniu. Kola mamy juz z ta podkladka i jest super. Moj synek uwielbia w nim spac. Nawet w domu często w nim spi. Jedyne czego bym sie czepila i co działa mi straaaaasznie na nerwy to regulacja poziomu oparcia zaglowka w gondoli. Dlaczego nie mozna dac na calkiem plasko????!!!! Moje dziecko notorycznie sie zsuwalo do tego stopnia ze glowa duzo nizej a nogi podkurczone. Musialam podlozyc pod materac pieluchy zeby wyrównać "teren". Z tego co zauwazylam to spacerowka tez nie rozklada sie na płasko. Ale to dopiero bedziemy testowac za okolo 2-3 miesiecy. Takze ogolnie oceniam na 5- za ten brak mozliwosci ustawienia oparc na płasko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. jestem sprzedawcą w jednym z polskich sklepów i widzę że większa część tych wpisów to nie użytkownicy tylko konkurencja, sprzedawcy konkurencyjnych wózków i osoby broniące anexa. Ja jednak również przychylę się do krytyki anexa. Pracuje w tej branży ponad 6 lat i nigdy wcześniej nie widziałem tak zakłamanej reklamy. Począwszy od wagi która faktycznie waha się w granicach 15 kg jak większość częstochowskich wózków. Swiss design, europejscy projektanci, którzy to??? Ukraińscy właściciele chyba nie wiedzą co to jest system ISO 9001, którym również chwalą się na swoich stronach. Jest tego więcej jednak nie będę tutaj pisał jak to kolega wyżej napisał elaboratów. Jeżeli faktycznie jesteście użytkownikami wózka Anex to obudźcie się i skorzystajcie ze swojego prawa do zwrotu wózka na podstawie odstąpienia od umowy, chociażby na podstawie istotnego zakłamania wagi produktu o ponad 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, posiadam wózek anex sport. W czerwcu wózek był oddany do reklamacji, po powrocie stelaż który składa sie w pół zaczął brudzić smarem. Czy ktoś z was miał taki sam przypadek? Wkładając wózek do auta, zniszczyła masę ubrań, ta maź nie chce tez zejść ze stelaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje oddac wozek na gwarancje.i przestac juz wymyslac nowe pomysly i argumenty by tylko na koncu zaproponowac wozek innego producta. Jesli ktos szuka info na temat wozka to tutaj napewno jej nieznajdzie. Spacer i wybranie sie do sklepu w celu wybrania na ocznie wozka bedzie najlepszym wyborem. Pozdrawiam ps. Ja juz swoj wozek wybralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345679
Nie zgodze sie z tym ze w sklepie mozna wszystko sprawdzic, tym bardziej ze sprzedwacy oferujacy ten wozek nic nie wspominaja o wadach wozka. Ja na razie odebralem wozek po reklamacjach i odpukac jest niezle. Ale to co przeszedlem to moje i nikt mi nie zwroci kasy za zmarnowany czas na wizyty w sklepie. A bylo ich duuuuzo. Anex to najgorszy wybor jaki obecnie jest na rynku, caly czas bede to podkreslal. I juz kilkoro znajomych skutecznie odwiodlem od zakupu wozka tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac, ze komu s z firmy adamex bardzo zalezy na oczernieniu anexa:D golym okiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wiesz o czym piszesz to lepiej nie pisz. To nie jest watek o innych firmach tylko o firmie anex. Zreszta nie ma sie co przezucac tutaj zarzutami. Ja wozek reklamowalem 4 razy i tak jak juz pisalem nie twierdze ze kazdy anex jest wadliwy. Znajomi maja i sobie chwala- przez to i my kupilismy. Ale trafilismy na jakas "czarna owce" i mamy same problemy. Dodatkowo podejscie firmy pozostawia wiele do zyczenia, kreuja sie na wielka miedzynarodowa marke, a nie potrafia odpisac na wiadomosci. Jezeli tylko wystapi kolejna awaria/usterka zamieniam wozek na cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam anex sport od 7 miesiecy i jestem zadowolona z wozka z gondola ALE UWAGA, uwazam ze spacerowka jest straszna! Najbardziej mi sie nie podoba ze oparcie nie mozna rozlozyc na pozycje w pelni lezaca tylko dalej jest pod lekkim katem podwyzszone... kompletnie nam to nie sluzy bo corcia lubi spac na boczku a przeciez nie poloze ja krzywo! poza tym gondola niby jest do 9 kg ale corcia jest jeszcze za mala zeby lezec w spacerowce, zsuwa sie i te szelki jej wisza przy uszach! jeszcze nie potrafi siedziec. wiec wozek anex sport nie jest dostosowany do okresu pomiedzy gondola a spacerowka! drugi raz bym jego nie kupila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja was wszystkich przestrzegam przed anex crosem. 4 miesiace temu pękła mi konsrukcja. oddałam na reklamackję, nie zbyt szybko ale uznali mi ją i naprawili zapewniając że już wszystko ok. Niestety nie konstrukcja pękła drugi raz. Co do sporta nie mam opini jednak cross to największa porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja użytkuje cross od 2 miesięcy, kupiłam tego z nową ramą 2017, działa, jeździ bez zarzutów, sprzedawca informował właśnie o zmianie konstrukcji ramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz się zaczną: odpryski na lakierze, możliwe odpadnięcie rączki i inne detale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wózek anex cross śliczny wizualnie ale niektóre opinie naprawdę mogą odstraszyć, na szczęście rozmawiał na żywo z mamami które go użytkują i one była zadowolone, teraz tylko kwestia podjęcia decyzji, poszukałam też innych wózków i opinii i tam też zadania są zawsze podzielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinia opinią, jednak łamiące się konstrukcje to fakt. A podejście firmy do tej sprawy świadczy tylko o podejściu do bezpieczeństwa naszych dzieci. Ja również jestem matką dziecka, które wraz z gondolą upadło na ziemię gdy pękła konstrukcja. Pomimo zapewnień serwisu (długotrwałego - prawie 3 tygodnie) że sytuacja się nie powtórzy sprzedałam wózek i użytkujemy teraz inny. Obecnie odradzam wszystkim moim koleżanką, które są na etapie poszukiwania wózka zakupu produktu tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nowego cross od czerwca 2017 i fajny wózek jak dla mnie, stelaż cały ten po modernizacji, zaryzykowałam, kupiłam i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek razem ze środkami do czyszczenia zamówiłam na stronie www.hurtoownia.pl bo szybciej i taniej, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbrajają mnie odpowiedzi w stylu "zaryzykowała, kupiłam, stelaż cały jest super" Jak można ryzykować zdrowiem dziecka bo wózek mi sie podoba? A jak sie okaże że stelaż za kilka tygodni jednak pęknie, z dzieckiem w wózku, to co? To nie były jednostkowe przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh ale jaja tu się dzieją na tym forum, przepychanki jakich mało, trzeba więc poprawić humor czytającym dowc**em branżowym ;) Co mówi Anex Sport do Anex Cross?? .. nie pękaj!!! Pozdro. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupię anex sport :) panowie od Adamexu- Wasz wózek nie oferuje tyle ile anex, ale może rzeczywiście uda Wam się otumanić niektórych tu swą propaganda :))) PS adamex jest brzydki na żywo, ale to kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wygląda kwestia czyszczenia tapicerki wózka? najbardziej podoba mi się żółty kolor, natomiast mam przed nim obawy, żeby nie wyglądał ładnie tylko jako czysty, prosto ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolony ojciec
Witam, dużo różnych opinii na temat tego wózka. Moja jest taka, że o ile gongola była jeszcze ok( pomimo tego, że dziecko zsuwało się na jedną stronę), to spacerówka .. Co u dużo mówić .. Niewypał. Niby wysokość pasów regulowana ale we wkładce tej regulacji nie ma. Czy przodem, czy tyłem do kierunku jazdy. Nie ma znaczenia bo dziecko i tak sie nam zsuwało pomimo regulacji amortyzatorów. Dziecko w ogóle nie chciało w niej siedzieć. Torba - tak jak ktoś wcześniej napisał " osobista porażka projektanta". Chociaż w nowszych modelach zostało to ponoć zmienione. Po pół roku użytkowania rama też straciła swoją sztywność. Jak za taką cenę myślałem, że będziemy mieć produkt trwały i dobrze wykonany. Pomyliłem się. Sprzedaje po 6 miesiącach użytkowania bo mam już nową spacerówkę. Podsumowując na plus: - ładny design, - pompowane koła, - dobra amortyzacja. Na minus: - torba, - niepraktyczna spacerówka, - stelaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - swoją drogą to już widzę mojego męża siedzącego na Kafeterii :D:D:D:D:D:D:D hehehehe... I komentującego wątki z wózkami:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pencil
W każdym wózku ANEX może odpaść rączka (nity złej długości), w każdym wózku ANEX może zdarzyć się np złamana igła w tapicerce (ukraińska szwalnia), w każdym wózku ANEX w każdej chwili może odpaść lakier (szczególnie przy nitach i głównym zawiasie ramy- niewłaściwy lakier). Jak czytam że jest taki wspaniały bo ma super amortyzację to mi ręce opadają... ma taką samą amortyzację jak wszystkie inne wózki z Częstochowy (ten sam dostawca podzespołów). Anex to tylko wspaniały PR którym mogliby obdzielić kilka innych firm. Sztab ludzi z Integry dzień w dzień przeszukuje odmęty Internetu o nowych wpisach na temat ANEX i ripostują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to prawdziwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pencil2
co to? 6 listopada ktoś prawdę napisał i koniec tematu??? gdzie obrońcy ua badziewia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkamila
czy w wózku anex cross można rozłożyć spacerówkę na płasko? ale tak naprawdę płasko a nie "prawie" płasko?;)) i to samo pytanie do gondoli bo gdzieś czytałam, że nie można rozłożyć na płasko tylko niemowle leży pod kątem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gośćkamila wczoraj Gondola tak, spacerówka nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×