Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pewienlukasz

Wózki ANEX opinie i doświadczenia

Polecane posty

Gość Syliwa_fluks
Masz po prostu swoje nie fajne doświadczenia, ale to zdarza się w najlepszych wózkach, choćby nie wiem jak drogich. Pytanie tylko czy zgłaszałś problem do producenta/serwisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlkaWarszawa
Pewnie nie, bo i po co, lepiej ponarzekać, ja tam mam swój wózek, sprawdzony, polecany przez znajome i zanim go kupiłam to dobrze po testowałam, a od tego trzeba zacząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlkaWarszawa
Pewnie nie, bo i po co, lepiej ponarzekać, ja tam mam swój wózek, sprawdzony, polecany przez znajome i zanim go kupiłam to dobrze po testowałam, a od tego trzeba zacząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkake
No ja akurat nie mam zastrzeżeń do anex sport. Dwoje dzieci z różnicą wieku rok i 4 m-ce się w nim wychowało, no i przez te trzy lata nie miałam takich sytuacji, jakie opisujecie. Dla mnie wózek sobie świetnie radzi zarówno w mieście jak i na terenach wiejskich. No i uwierzcie, poza śladami od użytkowania nic mi nie odpadło, nic się nie trzęsło, amortyzacja działa nadal jak trzeba, dzieci się nie zsuwały w spacerówce. No i gdyby jeszcze kiedyś było trzecie Dzieciątko, to myślę, że również postawie na anex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwwa
Gdzie kupujecie wózki w Warszawie? Gdzie będzie największy wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo osób jednak o tych wózkach tak się średnio wypowiada, więc trzeba poszukać czegoś innego, bo nie ma co ryzykować... Pytanie tylko czego szukać w takim razie, skoro tak rozreklamowany wózek średnio się sprawdza. Może jednak lepiej w takim razie cos mniej znanego... Klęska urodzaju wśród tych wózków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja wlaśnie się zastanawiam nad takim troche mniej znanym ale juz ostatnio trochę bardziej, jak na moje ma wszystko i jest lekki i stabilny i jest duzo miejsca w srodku i ma wszystkie bajery i jest ladny, wiec nie musza to byc te takie najpopularnijesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanan
Nie rozumiem jaka klęska urodzaju? Jest taki wybór wózków! A wiadomo zawsze komuś coś pasować nie będzie, jak nie kolor, to materiał, to waga itp. My mamy anexa sport i na szczęście trafiłam super, ale zanim go kupiłam to byłam w sklepie i go oglądałam itd. w ciemno kupiony nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowamama
Annkanan, sprawdź najpierw co oznacza zwrot "klęska urodzaju" :D :D :D A o "jakości" anexa świadczy ilość ofert sprzedaży ledwo używanych wózków. Ilość osób chcących sie go pozbyć jak tylko przesadzili dziecko do spacerówki świadczy o tym jak naprawdę jest oceniany przez rzesze prawdziwych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 22:54 a o jakim myślisz wózku z mniej znanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam wózek firmy BEBETTO , można je dostać tutaj: https://www.smykoland.pl/ mogę w 100 procentach polecić, jest naprawdę bezpieczny, dużo możliwości regulacji i myślę że jeszcze wystarczyłby na drugie dziecko :D Ale nie wybiegam narazie tak daleko w przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po reklamie anexa reklama Bebetto ... jescze ekspander i adamex poproszę do tych :D Popatrzcie na elementy tych wózków, to to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśmy się opierali na opinii znajomych ludzi jak wybieralismy anexa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćwwa 2018.11.23 wydaje mi się że największy wybór masz na Marywilskiej ale mogę się mylić, na Pięknej też masz duży fajny sklep, ja tam kupiłam x-landera bo akurat był w takim kolorze jaki mi pasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze ze anex i bebeto to ten sam wózek . Miałam przy pierwszym dziecku bebetto i nie ma porównaniami do Anexa . Anex to lepsza jakość i lepiej się go prowadzi . Do tego amortyzacja jest lepsza i co najważniejsze jest trochę lżejszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnusiakGroch
To dwie rózne marki, wiadomo wybór jest duży i trzeba po prostu najlepiej na żywo pooglądać. Mi się spodobał od razu Anex Discovery, a okazał się świetnym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten discowery to tylko wersja kolorystyczna starych modeli. Przez tą skórę jest też cieższy i cena poszła w górę w sumie za nic no chyba ze za słonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep_xxxx
w odp do gość (10:37) - 3 wyżej Tak, nie sądzę a jestem tego pewny że Bebetto to nie to samo co Anex. O jakości a zwłaszcza o podejściu tej firmy do problemów z reklamacjami Anexa w internecie można znaleźć wiele negatywnych informacji. Marka Bebetto nawet jeżeli zdarzy się jakiś przypadek to rozwiązują go błyskawicznie. Markę Bebetto posiadamy w naszej ofercie od prawie 10 lat i z pewnością mogę stwierdzić że jest to firma, która dba o klienta. Jeżeli chodzi o amortyzacje, to w Anexie przestaje działać przy większym obciązeniu. A co do wagi wózka to właśnie marka Bebetto wyposażyła nas i innych swoich partnerów w wagi by ukazać oszustwo, jakie stosowała marka Anex, kiedy to na początku swojej obecności na naszym rynku ukraińska marka kłamała w żywe oczy - 11,9kg w rzeczywistości zmieniało się w 15,2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka

Doświadczenie z anexem mam super . Sprawdził mi się przy dwójce dzieci. Jeżeli miałbym trzecie na pewno bym kupiła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 23.11.2018 o 09:06, Gość gośćwwa napisał:

Gdzie kupujecie wózki w Warszawie? Gdzie będzie największy wybór?

Ja anexa kupiłam na Panskiej w bobo wózki, i akurat ja na swoj nie narzekam, wszystko jest z nim w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_priv
Dnia 4.12.2018 o 21:59, Gość sklep_xxxx napisał:

w odp do gość (10:37) - 3 wyżej Tak, nie sądzę a jestem tego pewny że Bebetto to nie to samo co Anex. O jakości a zwłaszcza o podejściu tej firmy do problemów z reklamacjami Anexa w internecie można znaleźć wiele negatywnych informacji. Marka Bebetto nawet jeżeli zdarzy się jakiś przypadek to rozwiązują go błyskawicznie. Markę Bebetto posiadamy w naszej ofercie od prawie 10 lat i z pewnością mogę stwierdzić że jest to firma, która dba o klienta. Jeżeli chodzi o amortyzacje, to w Anexie przestaje działać przy większym obciązeniu. A co do wagi wózka to właśnie marka Bebetto wyposażyła nas i innych swoich partnerów w wagi by ukazać oszustwo, jakie stosowała marka Anex, kiedy to na początku swojej obecności na naszym rynku ukraińska marka kłamała w żywe oczy - 11,9kg w rzeczywistości zmieniało się w 15,2 kg.

Jako sprzedawczyni w pełni się z tym zgadzam. Anex wprowadził bardzo duże zamieszanie wśród klientów swoją reklamą.  Oszukana waga, Swiss design, zgodność produktu z normami, itp.  Aż z niecierpliwością czekam co Ukraińcy wymyślą przy promocji swoich nowych produktów z Chin. W podsumowaniu kupujmy polskie produkty bo jest ich dużo Adamex, Junama, Bebetto, Camarello, Roan, Bexa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

A ja myślę że jednak warto zachować po prostu swój własny rozsądek i najpierw wybrać się do sklepu i sprawdzić jak dany wózek rzeczywiście wygląda, jak sie prowadzi, jak składa itp. Wtedy ma się 100% pewności dobrego zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

A co sądzicie jako sprzedawcy o nowej polskiej marce Muuvo i wózku muuvo Quick. Natknęłam sięna niego w sklepie, ale ciężko mi się zdecydować, bo jeszcze mało kto go ma 🙂 A wydaje siędobry w niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora

oo widze, że kogoś zainteresował też Muuvo 🙂 wizualnie przepiękny, przyznam szczerze że się jeszcze nad nim zastanawiam...w sensie czy sama spacerówka czy 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilill

Mi spodobał się Anex Sport i jeszcze był dostępny w moim ulubionym kolorze, więc bez zastanowienia kupiłam i fajnie bo się sprawdza super w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lui891

Mysle, ze w tej cenie lepiej kupic cos z Riko. My mamy już ponad pol roku riko naturo i dobrze się nam go 'uzywa'. Z gondolki jeszcze korzystamy, chociaż to już koncowka. Niby normalnie wystarcza na pol roku, ale tutaj jest ona naprawdę spora (i m.in. dlatego zdecydowaliśmy się na ten model). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina_86

W niespełna półtorarocznym wózku pękła mi konstrukcja z przodu tam gdzie są plastyki trzymające przednie kółka. W sklepie powiedziano mi że jest to prawdopodobnie pierwszy przypadek, że nigdy wcześniej nie mieli takiej sytuacji. Czy ktoś już miał taki przypadek? Czy można w ramach reklamacji żądać zwrotu pieniędzy lub wymiany na nową konstrukcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama
Dnia 15.12.2018 o 12:12, Gość Paulina_86 napisał:

W niespełna półtorarocznym wózku pękła mi konstrukcja z przodu tam gdzie są plastyki trzymające przednie kółka. W sklepie powiedziano mi że jest to prawdopodobnie pierwszy przypadek, że nigdy wcześniej nie mieli takiej sytuacji. Czy ktoś już miał taki przypadek? Czy można w ramach reklamacji żądać zwrotu pieniędzy lub wymiany na nową konstrukcję?

Wózek ma gwarancję, jeśli 2 lata to powinno sie żądać wymiany na nową konstrukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MGal

Muuvo Quick ktoś kupił i użytkuje a nie się tylko zastanawia?? Proszę o opinię jak się sprawdza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
Dnia 24.01.2019 o 14:48, Majka2312 napisał:

Mam anexa model sport i nie zamieniłabym go na żaden inny wózek;) Super się sprawdza na każdym podłożu i przy każdej pogodzie. Zwrotny, poręczny, wygodny i solidny. Wózek mam z opcją 3w1, całość jest bardzo łatwa w obsłudze- sama bez problemu sobie z tym radzę. 

A ile twoje dziecko jedzilo w gondoli w anexie ? Duża jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×