Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pewienlukasz

Wózki ANEX opinie i doświadczenia

Polecane posty

Gość gość

Gondola jest obszerna, zmiesci sie nawet 8 miesieczne dziecko moim zdaniem, ale do spacerówki lepiej przesiąśc sie jak siedzi dobrze po prostu, to powinien byc wyznacznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szybki, zwinny i lekki wózek - mialam wersję sport. jak dla mnie strzał w 10! i córka chciala w nim jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Ja mam model cross. Wózek zgrabny i poręczny, lekko się prowadzi i fajnie wygląda. Daje rade w każdych okolicznościach. Dużo go używamy i jeszcze nigdy nas nie zawiódł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2019 o 15:20, Gość Asiaa napisał:

Ja mam model cross. Wózek zgrabny i poręczny, lekko się prowadzi i fajnie wygląda. Daje rade w każdych okolicznościach. Dużo go używamy i jeszcze nigdy nas nie zawiódł. 

teraz po zaspach ze śniegu dawał radę, anex ma solidne wózki, które dają poczucie bezpieczeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna61

nie użytkowałam tej marki, ale mysle, ze nie ma co się ograniczać do wozkow od jednego producenta. ogolnie polskie marki sa bardzo dobre, jeśli chodzi o wózeczki. wiem, bo sama mam xenon z expandera i swietnie sobie radzi w miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Mega plusem jest przedłużana budka i duża gondola . Moj syn jeździł w niej 8 miesięcy . Spacerowka obszerna co pozowała na włożenie np spiworka i młodemu nie było ciasno . Bardzo nam się sprawdził ten wózek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat wytrzymałości stelaża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd
1 godzinę temu, Gość Zaciekawiona napisał:

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat wytrzymałości stelaża ?

Tak. Jest nawet wątek na wykopie i zdjęcia w temacie wytrymałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggda88

Ja mam pytanie do spacerówki, tej nowej Air-X czy może już ktoś ma? Jak ona, wygodna, lekka? Warto ogólnie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaolgaaaoa

Jak dla mnie to są najlepsze wózki. Nie miałam z nim kłopotu a syn był dość wymagającym dzieckiem. Jak komuś zależy na bezpieczeństwie i jakości to warto w niego zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zgadzam się, my jeździmy spacerowką crossa, bardzo wygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_sprzedawca
Dnia 26.07.2017 o 16:33, Gość gość napisał:

W pełni się z tobą zgodzę. Jako kilkunastoletni sprzedawca miałem okazję przyglądać się wprowadzaniu nowych produktów czy marek na rynek. I w moim zdaniu, a i również niektórych kolegów , koleżanek z naszej branży Anex trochę przesadził z tą reklamą szeptaną. Autorzy tego projektu nie przewidzieli widocznie że rynek zweryfikuje ich produkt, serwis itd. Każdy negatywny wpis na tym czy innym forum wybraniany jest co najmniej jednym pozytywnym wpisem pisanym takim językiem że zorientowany w temacie sprzedawca od razu to może rozpoznać. Widać nawet że jakiś czas temu zmienili osoby, które zajmują się prostowaniem opinii w internecie. Wiadomo część negatywów pisze pewnie konkurencja no ale na tym polega handel. Na FB w efekcie nadmiaru krytyki ukrywają wszystkie negatywne komentarze, wykasowali wszystkie posty gości i chyba nawet zablokowali możliwość ich dodawania nowych, a to świadczy tylko o tym że mają problem, z którym nie mogą sobie poradzić. Firma zamiast zająć się udoskonalaniem swoich produktów wciąż skupia się na kreowaniu marki, sesje fotograficzne w różnych zakątkach świata, współpraca z „projektantami” czy modelkami. Zastanawiające jest to czy osoby użyczające swojego wizerunku zdają sobie sprawę z tego co reklamują. W mojej opinii biorąc pod uwagę ostatnie 5 lat jest to najciekawszy scenariusz na wykreowanie marki wyższej półki. Jednak coraz częściej widać na forach i w życiu że sam produkt nie dorównuje konkurencyjnym zachodnim wózkom czy nawet niektórym polskim.

Najlepszy komentarz jaki przeczytałem na tym wątku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamakamilla

Ja się może odnosę do tego postu powyżej. Mam wózek Anex m/type od niedawna u nas uzywany częśćiej:)  - kupiłam go na podstawie własnych porównać w sklepie z wózkami (różnymi) ten mi najbardziej pasował, najlepiej się prowadził, wydawał się najlepszy spośród tych które oglądałam. I tak jestem z niego zadowolona. Coś mi może przeszkadza, ale czy w innych modelach jest inaczej ? Nie wiem, bo to moje pierwsze dziecko i pierwszy wózek. Dla mnie, mojego męża , czy mojej mamy - babci, jest ok, nie narzekamy, a spacerujemy dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joolka88

Mi się bardzo podoba ten nowy model wózka Anexa tylko podpowiedzcie który kolor wybrać, który jest bardziej praktyczny - jasny czy ciemny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Wózek anexa mam i bardzo polecam, jesli chodzi o wybór koloru to moim zdaniem już kwestia gustu, kto co lubi, materiał w tych wózkach jest super, bez problemu się czyści, ja nie mam z tym problemu, bardzo cenie sobie taką jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frankaaa

Ja teraz kupiłam anex e/type i jestem bardzo zadowolona . Wcześniej miałam przy synku crossa i tez był ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek

Kupiliśmy z żoną ten wózek 3 miesiące temu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wózek bardzo lekko się prowadzi ma dość duże kółka, świetną amortyzację i dużą i wygodną dla dziecka gondole. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, mogę go zdecydowanie polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×