Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pewienlukasz

Wózki ANEX opinie i doświadczenia

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny mam Anexa Sporta od ponad 6 mies. Wózek naprawdę super się sprawuję. Nie miałam ani problemów z.kołami jak tu już gdzieś czytałam ani z niczym innym. Ja jak chcecie zapraszam na priv . Piszcie swoje meile a ja mogę zdjęcia powysyłać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstaw zdjęcia inaczej nikt nie będzie się fatygował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj No to wstaw zdjęcia i dokładny opis. Do zdjęć link na forum poprosimy. Jakieś foto porównanie z innym? pełno takich przy innych wózkach. x dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, nie wiedziałam, że ten imbecyl z ich działu reklamy dalej ciągnie żenującą reklamę. Nigdy jeszcze nei widziałam o produkcie tego typu wpisów, raz,że są obfitsze, właśnie mają foty, sa i plusy i minusy. A tu janusz reklamy normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co wy się dziewczyny tak sprzeczacie . Dla jednych wózek świetny a dla innych nie koniecznie . Sprzedaje wózki od wielu lat. Potwierdzam fakt że Anex Sport czy Cross są to wózki które świetnie sie sprzedają wbrew różnych opini. Zdażają się różne awarie ktore serwis bardzo szybko naprawia i poprawia każdą wadę. Osobiście sama jak bym musiała to zdecydowałabym sie na model Sport. Wózki ładne i dobrze wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też przymierzamy sie do kupna anex croos tylko ciekawi mnie czy latem eco skóra nie będzie się bardzo nagrzewać?w autach i nie tylko skóry się nagrzewają więc pewnie ta również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina__
No i tutaj pojawia się problem, nieoficjalnie wstrzymana została sprzedaż Crosa bo zaczęły pojawiać się problemy z pękaniem konstrukcji. Ale czas goni i zdecydowałam się na Barlete Adamexa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to nie została wstrzymana a jedynie zostają wymieniany ramy na nowe. Dalej są przyjmowane zamówienia . Konstrukcja ramy została poprawiona. Każdy widzi błędy tej firmy ale nikt już nie piszę o tym jak to w Adamexe i Tutku pękały notorycznie ramy. Na 10 sprzedanych wózków 9 zawsze wracało. A Adamex czy Tutek robili ogromne problemy z wymiana. Anex wymienia bez problemu i szybko na nowe. Ja osobiście miałam nie miłe doświadczenie z Tutkiem . Tera mam Anex Crossa. Co prawda nie mam problemu z ramą i mam nadzieje że mieć nie będe. Wózek fajny i godny polecenia. Co do serwisu to szybko wymienia czy naprawia. Wiem bo przyjaciółka naprawiała u nich koła. POLECAM POLECAM POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kata007
Tyle osób tu napisało że macie wózek anex czarno- biały. HMMMM- ciekawe gdzie kupiony bo nigdzie typowo czarno białego czy biało- czarnego nie ma.... Granatowo-biały owszem Jest dużo innych kolorów ale tego akurat nie ..... Mogę prosić namiary na taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kata, po prostu osoba robiąca reklamę nigdy nie miała takiego wózka w ręku i patrzyła wyłącznie na zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kata007
I wychodzi na to,że to prawda :) bo ja od kilku dni oglądam wózki i tym z firmy ANEX poświęciłam najwięcej czasu i ani śladu wózka czarno- białego a TUUUU--- TYLEEEEEEE osób je ma .... ale chybaw WYOBRAŻNI :))))) a polecacie jakieś czarno- białe z innych firm????? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolor rzecz wtórna ;) zastanów się co Ci sie podoba i co ważne a potem wybierz kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kolegi z 12.01.2017 13:25 Adamexa sprzedaję od prawie 3 lat problemy były ale bez przesady że 9 na 10. Skąd ty to możesz wiedzieć jako zwykły użytkownik Anexa - ukrańskiego wózka, z oszukaną wagą, pękającymi konstrukcjami itd. Wpisz sobie w wyszukiwarce anex sport opinie i popatrz na innym forum jak ludzie komentują ten rzekomo polski produkt wg jakiegoś tam designu ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antymoto
Wózek użytkujemy od 6 miesięcy. Od początku urzekła nas z mężem łatwość prowadzenia, niemal jednym palcem, oraz podbijania pod krawężniki. Pierwsze kilka dni spacerów odnosiłam wrażenie, że koła trochę "myszkują", jednak z biegiem czasu wszystko ustabilizowało się. W razie czego koła można zablokować do jazdy na wprost. Wózki z pompowanymi kołami dobrze amortyzują wszelkie wstrząsy, a tutaj dodatkowe amortyzatory jeszcze pogłębiają ten efekt. Szczerze nie odczuliśmy potrzeby regulacji amortyzacji, jest dobrze tak, jak wyjechało z fabryki. Ja jestem średniego wzrostu, mąż jest wysoki - dzięki regulowanej rączce wszyscy są zadowoleni. Synek urodził się w czerwcu i w upalne dni wentylowana budka była jak znalazł, a rozkładany daszek zapewniał odrobinę więcej cienia. Mimo to, dobrym pomysłem i wartym rozważenia dodatkowym wydatkiem jest parasolka Anex. Niezapowiedziane letnie burze nie były dla nas straszne dzięki dołączonej do wózka folii przeciwdeszczowej, a moskitiera (również w zestawie) zapewniała synkowi spokojny sen, którego nie zakłócały żadne robale. Fajna sprawa również z odchylaną klapką w pokrywie gondoli - w wietrzne dni nie musieliśmy ubierać młodego jak Eskimosa. Na słowo pochwały zasługuje też pojemna torba na zakupy (zapinana na suwak, nic nie wypadnie, nic się nie kurzy) oraz kuferek podwieszony na rączce stelaża (ma utwardzone dno, więc łatwiej utrzymać ład i porządek wśród wielu dziecięcych szpargałów). Sam stelaż łatwo się składa i choć lekki jak piórko nie jest, to bez problemu zmieści się w bagażniku samochodu. Z gondolą już tak prosto nie jest, bo jest dość sporych rozmiarów (ale to raczej zaleta niż wada). Co do spacerówki, to na razie nie mogę się wypowiedzieć, bo synek choć należy do większych dzieci (powyżej 90 centyla) to nadal mieści się w gondoli i ani myśli siadać. Nawet jak się naprawdę mocno zastanowić, to nie wiem do czego mogłabym się przyczepić w tym wózku. Spokojnie ocena 5/5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anty0omto a który wózek posiadasz>>>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam, że wózek z "myszkującymi" kołami prowadzi sie jednym palcem i w razie czego koła można zablokować to juz dziękuję uprzejmie za "opinię" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obserwując to forum można zauważyć że najczęściej pozytyw lub seria pozytywnych wpisów pojawia się po jakimś negatywie. No i w mojej opinii wpis Antymoto, który można zobaczyć również na innych forach jest niczym innym jak próbą złagodzenia wpisów wcześniej wymienianych wad. Osoby, które zajmują się tymi sprawami w imieniu Anexa udowadniają tylko że nie mają o tym pojęcia. Myszkowanie kół, które można zablokować - to po co wyposażali w nie wózek. Konstrukcja bardzo miękka -zbyt miękka co powoduje ze przy cięższym dziecku amortyzacja nie pracuje a dodatkowo wózek opuszcza się do takiego stopnia że dziecko się zsuwa. Regulacja wózka - obecnie ja sam nie znam modelu wózka, który nie posiadałby regulacji rączki tradycyjnej lub teleksowej. Dalej , parasolka, jakiś daszek, odchylana klapka, torba zapinana na zamek itd, ;-) ;-) napisalibyście coś co wyróżnia ten wózek od innych częstochowskich. Dla mnie ukraińsko-polska masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się w 100 % zgadzą z Panią od " myszkujących kołach" chodz nie bardzo wiem o co tam chodzi. :-) Ale stwierdzam że Anex Sport jest bardzo praktycznym wiwlofunkcyjnym wózkiem. To jest mój 3 wózek ( 3 dziecko ) i najlepszy wózek :-) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam Anexa sporta i nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo wygodna gondolka i spacerówka oraz amrtyzacja z możliwością utwardzenia powoduje, że wózek super jeździ po każdej nawierzchni. Podoba mi się również wygląd i kolory Anexa. Dla mnie super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry , wielofunkcyjny wózek. Nie ma się do czego przyczepić. Ładna paleta kolorów. Dobre materiały. Lekka aluminiowa rama z amortyzacja. Duza gondola i spacerówka. Co chciec wiecej. Cena tez ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie można pisać negatywy o wózku najbardziej modnym i najlepiej na dzień dzisiejszy sprzedającym się. Anex fajny za fajną kasę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jak ktoś opisuje opinię a nigdy tego wózka nie prowadził. Ja mam ten wózek prawie 7 miesiecy i moge powiedziec ze wózek super. Gondole używałam cale lato a teraz przeszłam na spacerowkę . Nie nażelam jak niekture tu mamy że dziecko mi w nim się zsuwa. Dobrze wyregulowane pasy i ustawiona amortyzacja na sztywno i jest ok . Spacerówka duza, rozkłada się do spania i jest dobrze zabudowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma może parasolkę do Anexa? Zastanawiam się nad dokupieniem na lato tylko nie wiem czy jest sens. Wiem, że parasolki z niektórych firm lubią "żyć swoim życiem" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.23 Najlepiej jak ktoś opisuje opinię a nigdy tego wózka nie prowadził. Ja mam ten wózek prawie 7 miesiecy i moge powiedziec ze wózek super. Gondole używałam cale lato a teraz przeszłam na spacerowkę . Nie nażelam jak niekture tu mamy że dziecko mi w nim się zsuwa. Dobrze wyregulowane pasy i ustawiona amortyzacja na sztywno i jest ok . Spacerówka duza, rozkłada się do spania i jest dobrze zabudowana. x od 7 miesięcy to spamujesz tutaj tym chłamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.23 Najlepiej jak ktoś opisuje opinię a nigdy tego wózka nie prowadził. Ja mam ten wózek prawie 7 miesiecy i moge powiedziec ze wózek super. Gondole używałam cale lato a teraz przeszłam na spacerowkę . Nie nażelam jak niekture tu mamy że dziecko mi w nim się zsuwa. Dobrze wyregulowane pasy i ustawiona amortyzacja na sztywno i jest ok . Spacerówka duza, rozkłada się do spania i jest dobrze zabudowana. x Zanim zamieścisz kolejny spamerski wpis, powtórz kurs języka polskiego dla podstawówki. Opinii się nie opisuje, opisać można przedmiot, zjawisko, sytuację itp. używałam GONDOLI naRZekać niektÓre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek przeznaczony dla analfabetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doświadczenia: notoryczny lawinowy spam na kafeterii. Opinia: negatywna. Chamska reklama skutecznie zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby, które zajmują się tymi sprawami w imieniu Anexa udowadniają tylko że nie mają o tym pojęcia. Myszkowanie kół, które można zablokować - to po co wyposażali w nie wózek. Konstrukcja bardzo miękka -zbyt miękka co powoduje ze przy cięższym dziecku amortyzacja nie pracuje a dodatkowo wózek opuszcza się do takiego stopnia że dziecko się zsuwa. Regulacja wózka - obecnie ja sam nie znam modelu wózka, który nie posiadałby regulacji rączki tradycyjnej lub teleksowej. Dalej , parasolka, jakiś daszek, odchylana klapka, torba zapinana na zamek itd, napisalibyście coś co wyróżnia ten wózek od innych częstochowskich. Dla mnie ukraińsko-polska masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przeczytałam cały wątek i napiszę Wam tylko jedno: ŻENADA!!! Sprzeczacie się i kłócicie o każdy szczegół. Każdemu przeszkadza byle słowo pochwały nad tym wózkiem i zaraz doszukujecie się intrygi. Szukam wózka i przeglądam fora, opinie. Oglądałam juz wiele wózków i mam juz 1 dziecko wiec jakieś doświadczenie mam. Niestety (albo stety) jesteśmy w Polsce i mamy klimat taki a nie inny, drogi tez nie są zawsze cudne, chodniki często dziurawe. Potrzebujemy wózków które będą sobie radziły w takich warunkach. I czasem nazywacie takie wózki czołgami, aczkolwiek uważam, że Anex Sport na czołg mi nie wygląda, w porównaniu do innych. Oglądałam go w sklepie i jak dla mnie wygląda solidnie. Pani ze sklepu nam wytłumaczyła jak go konserwować, regulować, składać itp. Każdy wózek trzeba czasem nasmarowac, wyczyścić. W poprzednim wózku pękła nam np sprężyna, ale wysłali nową. Nic nie jest wieczne, a ten sprzęt ekspoatowany jest różnie przez ludzi. Jeszcze nie kupiłam wózka i na pewno nie sugerowałabym się opiniami z "TEGO" wątku. I jak dla mnie ten wątek kłótni powinien byc zamknięty przez administratora. I podkreślę jeszcze że nie pracuję dla firmy Anex ani nie jestem dystrybutorem ich wózków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×