Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pewienlukasz

Wózki ANEX opinie i doświadczenia

Polecane posty

Gość gość
Jak może torba nie pasować jak konstrukcja ta sama tylko amortyzatory dodatkowe dołożone? Ja uważam Anexy za świetne wózki a firmę za bardzo rzetelną . Używamy ten wózek od lutego i jest naprawdę fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ze względu na amortyzatory torba nie pasuje ... "jak może nie pasować?" Rozumiem że jesteś pracownikiem firmy, że tak zajadle bronisz tego badziewia ? Tak, badziewia ! Bo tylko badziewie łamie się jak patyk w miejscu, które powinno być najbardziej zabezpieczone. Skoro jesteś szczęśliwym użytkownikiem tego badziewia to skąd możesz niby wiedzieć jak wygląda przeróbka i w jaki sposób są zamocowane amortyzatory ??? A firma niech zacznie prowadzić korespondencję z niezadowolonymi użytkownikami zamiast chować głowę w piasek i udawać że się nic nie stało !!! Może jak dojdzie do tragedii to się ockniecie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale torba czy kosz na zakupy??? bo to są dwie inne rzeczy :) Jeśli chodzi o kosz na zakupy zadzwoń do serwisu i wyjaśnij zaistniałą sytuację i po sprawie. Ja używam Anex Cross z nową ramą. Wózek fajny i dobry . Dzięki poprawionej ramie wózek jeszcze lepiej się prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłaciłem kupe kasy za towar a teraz mam .... wymieniać, odsyłać, dzwonić, wyjaśniać, przerabiać, naprawiać ??!! Amatorzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu mam od razu w Anexie pracować? jestem na forum Anexa i czytam informacje, dlatego wiem co wymieniali. Czytając posty użytkowniczek nikogo na lodzie nie zostawili i każdemu pomogli. Bardzo dużo osób jest zadowolonych z wózków Anex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowoleni są wszyscy to fakt ... zadowoleni że ich dzieciom się nic nie stało hehe, czekamy komu jako pierwszemu się krzywda stanie, to jest zdrowe podejście nie ma co ... wózki za kilka tys. złotych a jako niespodzianka strzelająca rama i stelaż do wymiany, faktycznie wszyscy zadowoleni hehe. My chyba inne forum czytamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam kupić ale jak ma się coś połamać to jednak się nie zdecyduję, wystarczy mi jeden taki przypadek a z tego co czytam to jest ich cała masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę przyznać, że cieszę się że tu wpadłam bo jestem przed zakupem i walka toczyła się pomiędzy anexem (zachwalanym przez Panią w sklepie) a adamexem (testowanym przez bratową już 4 miesiąc) i widzę, że jednak zdecyduję się na vicco z adamexu bo zarówno fajne są te żelowe koła, jak i amortyzacja jest bardzo dobra, zwrotność, przestronność gondoli i chociaż wózek trochę waży to jednak te wielofunkcyjne mają to do siebie i kosztem pozostałych zalet można przymknąć oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, jeśli zwrotny jest tak samo jak lekki ... z ciekawości, 15kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawości 13,5 kilo. Pracuję w sklepie z wózkami i jeżeli chodzi o reklamacj to na łamiące się stelaże często zdarzają się w Tutku ,ostatnio w Jedo Trimie i notorycznie w Coletto Joggy. W Anexie miałem osobiście jeden taki przypadek, a ramę wymienili na nową. Mało tego w styczniu wymieniali nam wszystkie Crossy na nowe wolne od wad. Patrząc na ilość sprzedanych wózków Anexa , reklamacje stanowią ułamek procenta . Bronię firmy Anex bo jako jedyna ,jeżeli wychwyciła jakąś wadę stara się jak najszybciej to wyeliminować . Już dawno reklamacji nie miałem, wózki sprzedają się dalej i nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jeden niezadowolony opisze swój wózek a sto zadowolonych nawet o tym nie myśli. Ja jak to czytam to nie wierzę ,że to mój Anex bo mam go rok i naprawdę wszystko działa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przerażające co piszecie...miałam już zamówiony anex ale zrezygnuje z niego, wole nie narażać dziecko na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W odp dla gość 8:41 Waga 13,5 podawana przez Anex jak i sprzedawców jest daleka od 11,9 wskazana w reklamie i od 15,10 rzeczywistej. W jaki sposób wózek został zważony by osiągnąć tą wagę. Skoro przyznają się do wady tak jak Pani/Pan pisze i wymienili wam wszystkie wadliwe konstrukcje na nowe to co z tymi, które zostały sprzedane. Dlaczego akcja serwisowa na ich stronie jest ukryta w dziale serwisowym a nie na tytułowej stronie, dlaczego została ogłoszona dopiero po ponad 3 miesiącach od ujawnienia tej wady, dlaczego komunikat nie mówi o ryzyku pięcia konstrukcji co zwiększyło by świadomość potencjalnego użytkownika o niebezpieczeństwie dla dziecka. To dowód totalnego amatorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amatorka pełną gębą ... po wymianie (na regenerowaną) ramy musiałem odsyłać torbę bo nie pasuje i wymaga poprawek krawieckich ... wcale sie nie dziwie że ludzie tak narzekają, a Ci co tak chwalą zobaczymy co będą pisać jak im stelaż pęknie z dzieckiem wewnatrz wózka na środku skrzyżowania .... Amatorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim anexie jedno z kółek lata na wszystkie strony i nie ma na to recepty muszę blokować przednie koła .... Producent zalecił mi dopompowanie opony (co oczywiście nie przyniosło skutku). O ramie wymienianej już nawet nie wspominam żeby się nie pastwić (faktycznie jak ktoś wspomniał chyba regenerowana - widać ślady naprawy malowania itd.) Dzisiaj na pewno już bym nie kupił, tym bardziej za taką kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wręcz przeciwnie. Kupiłabym teraz ten model Cross bo wiem że jest poprawiona wada i nic się z winy producenta stać nie może :) Mam Crossa i będę go chwalić . Nie pracuję dla nich nie pracuję jako sprzedawca wózków . Jestem po prostu rodzicem który użytkuję ten wózek z zadowoleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska_83
Jak poprawiona wada. Powodem pierwszej reklamacji był pęknięty stelaż (prawa blokada konstrukcji). po awanturze sklep nam wymienił na taką z amortyzatorem, nowszą, lepszą w opinii sprzedawcy. Niestety w tej nowszej jakieś śrubki sie poluzowały i rozpadł się tak zachwalany przez sprzedawce amortyzator amortyzator. W ocenie ogólnej na 9 miesięcy użytkowania wózka 3 tygodnie spędził w serwisach. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zakupiłam właśnie wózek Anex Sport tyle, że używany w kolorze czarno bialy ze wstawkami rudej Eko skóry. Moje pytanie w jaki sposób go moge wyprać? Czy jest to możliwe piorąc ręcznie? Nie mana nim żadnych plam chcę go poprostu odświeżyć. Z góry dziękuję za każdą poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum znajdziesz więcej słów krytyki, niż porad, a wszelkiego rodzaju pozytywy mam wrażenie jakby były pisane przez osoby z tej firmy. Myślę że powinnaś zadać to pytanie producentowi. Ja osobiście zrezygnowałam z zakupu tego wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymieniono nam pęknięty stelaż na nowy "ulepszony" z amortyzatorami . Wózek jest teraz tak sprężysty i miękki że boję się przekoziołkowania . Wcześniej był zbyt sztywny i dlatego pewnie też połamał się a teraz przedobrzyli i stelaż jest zbyt miękki . Jestem wściekła na siebie , że wybrałam ten model wózka . Co z tego, że pięknie się prezentuje , bezpieczeństwo dziecka powinno być na pierwszym miejscu , kto i w jaki sposób wydaje atest na wadliwy stelaż ? Już raz prawie doszło do tragedii i gondola z dzieckiem wpadłaby pod samochód. Gdybym wiedziała wcześniej o wadliwym stelażu od razu bym go odesłała do producenta a tak woziłam dziecko w bombie zegarowej . Przedstawiciel firmy Anex twierdzi że podał informacje na stronie ale ja tej informacji nie widziałam. Dlaczego nie powiadomiono sklepów , które sprzedają te wózki ? Jestem w tym sklepie kilka razy w miesiącu i sprzedawca ani razu nie poinformował mnie że powinnam wymienić stelaż , a gdy już przywiozłam połamany do reklamacji wcale nie był zdziwiony , więc o co tu chodzi ? Za każdym razem gdy wychodzę z dzieckiem na spacer boję się , że znowu coś mi się przytrafi . Ostatnio na spacerze odpadło mi lewe tylne koło , brak słów . Niestety nie stać mnie na zakup nowego wózka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego Anex Sporta używam od prawie 2 lat i nie zamieniłabym go na inny wózek. Lekko sie prowadzi i jest bardzo stabilny. Gondola była używana ponad 6 mies a spacerówka do dnia dzisiejszego. Wózek nie był ani razu w naprawie. Syn nie chce jeździć w żadnym innym wózku. Wózek napewno zostawimy dla 2 dziecka :-) My polecamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma jeszcze wrażenie że w Anex Sport dziecko im się zsuwa z siedziska. Chciałam zgłosić reklamację w sklepie to mi pan kazał utwardzić wszystkie sprężyny. Bo dziecko rośnie, jest cięższe a miękkie zawieszenie przewidziane jest tylko do wersji głębokiej. Wychodzi na to że teraz mój synek będzie faktycznie jeździł w "prawdziwym" sporcie utwardzonym. :-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zsuwanie to powszechny problem. Takie tłumaczenie też. Za chwilę odezwa sie"zadowoleni użytkownicy" że to normalne i tak należy robić :) Prawda jest taka że to utwardzanie ma maskować niedoróbki wózka. Wniosek po przeczytaniu "opinii"? Z amortyzacji nie korzystać jak zacznie osiadać, jak koła zaczną wirować nawet na równym to zablokować i nie korzystać, z podnoszonego oparcia w gondolce jak sie dziecko zsuwa bo krzywe nie korzystać :D W sumie to widzę że użytkownicy stosują się do tych rad bo i wózka nawet jak tylko nadarzy sie okazja nie używają i czym prędzej sprzedają najczęściej wózek na gwarancji, spacerówka nieużywana lub używana max miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale badziewie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie narzekam na Anex Sport. Bardzo dobry wózek jako gondola i jako spacerówka. Lekko się prowadzi. Amortuzacja regulowany. Duza gondola i spacerówka. Materiał ok. Waga ok 13kg też ok. Dla nas fajny wózek w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, także posiadam od roku anex sport. Przez pierwsze kilka miesięcy byłam zadowolona, natomiast od czasu uzywania spacerówki żałuję zakupu. Czy ktoś ma sposób na wyregulowanie pasów? Ja nie mogę ich skrócić i moge dziecko jezdzi w pasach tak długich że opadają mu z ramion i w ogóle nie spełniają swojej funkcji a gdy dołożę do tego zsuwanie się pojawia się duży problem (mimo utwardzonych amortyzatorów). Będę reklamować wózek ale do tego czasu ktoś może zna sposób aby wyregulować pasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pierwszy wózek to też był Anex, ale były z nim tylko same problemy. Ciągle coś sie psuło, dziecko nie siedziało pewnie w siedzisku, widać, że robiony z jakiś tanich materiałów. Przy drugim dzidziusiu zdecydowaliśmy się jednak na polską firmę Adamex. Jakoś wykonania jest nieporównywalnie lepsza. Gondola jest przestronna a w spacerówce dziecko siedzi pewnie i już się nie boję, że sie wyślizgnie. Ta sama cena co Anex, ale jednak wózek półka wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Serio? Zważywszy na to ze ten Anex na polskim rynku jest sprzedawany niewiele ponad rok to w sytuacji gdy juz wozisz kolejne, DRUGIE dziecko w spacerówce musisz się rozmnażać z szybkością królika wyścigowego :D Żenująca reklama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasy w Anexie reguluje się naprawdę prosto. Wejdź sobie na FB tam jest dokładna instrukcja jak regulować pasy. Ja mam Anexa pond roczek i firma jest na rynku sporo dłużej niż ponad rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że sporo tych negatywnych opinii pisze konkurencja ponieważ mam styczność na co dzień z Anexem. Polecam go klientom i są zadowoleni. Nie polecił bym szajsu żeby stracić klientów i tyle. Jak się komuś podoba to naprawdę fajny wózek. Trzeba go używać zgodnie z instrukcją a będzie niezawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×