Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pewienlukasz

Wózki ANEX opinie i doświadczenia

Polecane posty

Gość gość
A no tak już jest ,że jak coś dobre i popularne to są zwolennicy i przeciwnicy:) Też uważam ,że Anex fajny wózek i ma bardzo wielu zwolenników i zadowolonych rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sport daje rade :-) jest stabilny i co ważne dobrze amortyzowany. Fajny wygląd i ładna kolorystyka. Używamy od 5 miesiecy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się właśnie na początku zastanawiałam nad dwoma wózkami, ale jednak ceną, designem i udogodnieniami wygrała barletta z adamexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem marketingowcem z vega i nikt nie płaci mi za reklamę kupiłam wózek i jestem zadowolona nie namawiam i nikogo nie krytykuje wyrażam tylko swoją opinię!Vega ma dobre produkty i nie potrzebuje nachalnej reklamy jak inne firmy!nie kupiłam wózka z Anexa bo w miejscowości gdzie mieszkam nie spotykam go na ulicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość Ta, jasne. Matka używająca wózka pisze marketingowe frazesy w stylu :"Producent zastosował rozwiązania ułatwiające spacer z naszą pociechą" ? No nie, matka pisze jak sie wózek prowadzi, podbija, jak jedzie po jakim terenie, manewruje, składa, jak radzi sobie amortyzacja ... Spamować tez trzeba umieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ale się temat rozkręcił, a pan marketingowiec z Anexu jak się zapalił bo ktoś mu spamuje w jego temacie. Łatwiej by wam było przyjąć do wiadomości że istnieją jeszcze inni producenci wózków i ludzie mogą mieć swoje opinie. Nie dla wszystkich Anex jest najlepszy nic na to nie poradzicie. 16 stron i tylko skrajnie negatywne opinie przekrzykiwane przez równie nie obiektywne i mało wiarygodne wychwalanie. Ludzie narzekali na łamiące się ramy w Crosie i jakoś zmienili konstrukcje tylko w tym wózku czyli musiało coś w tym być. Ja Anexa nie miałam i syna też wychowałam, nie napisze jaki to wózek bo zaraz będzie że jestem marketingowcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do @gość 2017.05.27 & @gość 2017.05.27 - ramy pękły Wam w Crossie czy w Sporcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu pisałam że oddałam anex sport ( wersja z 2016 r)na reklamacje. Właśnie odebrałam poprawione siedzisko tj w części siedzącej jest dodatkowy otwór tak aby je wyplycic dla młodszego dziecka oraz poprawiono pasy tj w końcu mogę je regulować. Mam nadzieję że moje 10 miesięczne dziecko w końcu będzie jeździło normalnie a nie notorycznie się zsuwalo. Chociaż obawiam się że perfekcyjnie nie będzie z uwagi na zły kat nachylenia siedziska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramy pękają w crossach zakupionych do listopada 2016 . Nasz był kupiony w październiku 2016, użytkowany od grudnia, stelaż pękł w kwietniu . Ramy były zbyt sztywne , słaba amortyzacja sprawiła ze stelaż pracując kruszył się od środka aż w końcu w jednej chwili strzelił i wózek spadł na ziemie z dzieckiem w środku :( Poprawili stelaż , jest teraz amortyzacja ale aż za bardzo , jest teraz zbyt miękki i ma się wrażenie że wózek może przekoziołkować :/ . Czy użytkownicy crossa macie wrażenie że w te upały dziecko w gondoli ma jak w piekarniku ? Wszystko wina skórzanej budy , niby jest siateczka ale to nic nie daje w taki upał gdy nawet wiatru nie ma a dziecko nawet w cieniu poci się i denerwuje . Ten wózek to pomyłka . Przy drugim dziecku już wiem na co zwrócić uwagę podczas zakupu wózka 2w1 , zaliczyliśmy z mężem wtopę kupując crossa . Teraz czas na lekką przepuszczającą powietrze spacerówkę , której siedzisko rozłoży się na płasko bo oczywiście w crossie tylko do półleżącej pozycji :/ a nasze dziecko zasypia tylko i wyłącznie na płasko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działania firmy Anex świadczą tylko o ich podejściu do bezpieczeństwa dziecka. Tak umieścili komunikat na swojej stronie o dotyczący akcji serwisowej wózka Cross. Problem w tym ze komunikat dla przeciętnego użytkownika był niezauważalny wyglądał jak tekst opisowy strony. Czas umieszczenia komunikatu około 2 tygodnie to trochę za mało jeżeli problem jeszcze trwa. No i stwierdzenie że akcja dotyczy wózków zakupionych do listopada 2017 roku. A co z wózkami które zostały wyprodukowane do tej daty a sprzedane później, świadczy to tylko o bardzo niskim stopniu ponoszenia odpowiedzialności za swoje błędy. Jednym zdaniem przerost reklamy nad jakością, bezpieczeństwem, innowacyjnością produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ofiarą wózka Anex! Nie wiem jak oni mogą sprzedawać wózki takiej jakości. Nasz bardzo szybko się zepsuł a z serwisu przyjeżdżał w jeszcze gorszym stanie. Teraz mamy vicco od adamexu i widać niesamowitą różnicę. Żałuję, że nie zdecydowałam się na niego przy pierwszym podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to ten sam adamex co sprowadza z chin wozki i sprzedaje jako. Polskie? A ciekawe jak u was w adamexie wyglada serwis.reklame robicie ze pozal sie boze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając powyższy wpis, aż mnie śmieszy ten brak znajomości języka polskiego. Reklama Adamexa to jedno a reklama Anexa w odniesieniu do jakości ich produktu to drugie. Lepiej było gdyby Anex pieniądze, które poświęca na reklamę przeznaczył na doskonalenie produktu pod kątem bezpieczeństwa dzieci. W odniesieniu do Chin, Adamex tak jak inne firmy obecne na rynku polskim firmy tj Camarello, Roan, Bebetto, Riko i wiele innych są polskimi producentami produkującymi w Polsce i płacącymi podatki również w Polsce w przeciwieństwie do Anexa, któy częściowo produkuje na Ukranie częściowo w Polsce a podatki zostają w raju podatkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agdusia
W tym tyg musze kupic wozek... zorbilam chyba najgorszy z mozliwych krokow i zaczelam czytac komentarze. Zastanawiam sie nad nowymi modelami z Anex Cross, Adamex Baretta New, Carmello Carrera, Bebetto Luca, Coletto ... parametry we wszystkich mi odpowiadaja i zostaja takie argumenty jak reklamacje, czy czeste, jak kontakt z kilentem, uzytkowanie czy sie nie rozpada etc ... Podpowiedzcie prosze! Kazdy sklep sprzedaje inny model i kazdy zachwala akurat ten ktory jest u nich na stanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linka tego umieść na ich FB, zrób PrintScrena i będziesz miał kolejny dowód że sprawa jest zatajana przez tą firmę - twój wpis zostanie w bardzo szybkim czasie ukryty lub usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie już spokój z tymi pękającymi ramami, to fakt nie powinno dochodzić do takich sytuacji ale tak jak napisano na stronie wada produkcyjna dotyczy wózków sprzedanych do listopada 2016.. Po takim doświadczeniu podejrzewam będą się bardziej starać żeby odzyskać zaufanie klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem na etapie wyboru wózka i spodobał mi sie właśnie anex sport, ale przed zakupem oczywiście chciałam zasięgnąć opinii na jego temat i szczerze mówiąc trochę się zmartwiłam. Czy ktoś posiada i użytkuje już model z 2017 roku i może o tym wózku coś napisać? Może coś zostało ulepszone po tylu negatywnych opiniach? Co z tą spacerówka? I regulacją oparcia w gondoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej poszukaj czegos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co innego polecacie? Myślę też o roanie soft bads

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odradzam anex cross. Użytkuje krótko i połamał mi się stelaż w trakcie jazdy z malutkim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam od początku Vicco adamexu i bardzo jestem z niego zadowolona. Jak ktoś szuka ładnego, funkcjonalnego i w dobrej cenie wózka, to zobaczcie sobie Vicco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobie123
A ja zastanawiałem się nad tym Anex-em cross versus baby design dotty, więc czytając ten wątek chyba jednak kupię ten drugi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha banda gamoni, stelaze dalej pekają a gamonie juz puszą żeby zglaszały sie osoby ktore zakupily anexa przed 06.2017 czyli wiedzą ze jest to wada ukryta i klamią w zywe oczy ... nam dzisiaj rama strzeliła po raz drugi. Daje im 7 dni na zwrot pieniedzy pozniej dam zarobic swojemu prawnikowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReginaMina
Słyszałam właśnie, że te modele się nie sprawdzają, a już prawie kupiłam. Ale na szczęście koleżanka zawczasu mnie ostrzegła i kupiłam ostatecznie Barlettę od Adamexu. Sprawdzałam w sklepie i ma naprawdę wytrzymały stelaż i szwy, a to dla mnie ważne bo widziałam takie wózki, których gondole się rozpruwały,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_matka
Sprawdzanie stelażu w sklepie to raczej za mało, żeby stwierdzić czy jest mocny. Najlepiej zobaczyć na własne oczy jak sprawuje się wózek w różnych warunkach, bo w te straszne historie opisywane na forach, też mi trudno uwierzyć. Na szczęście koleżanka ma anex sport, pooglądam jak działa i wtedy zdecyduję co kupić(termin wrzesień2017). Na razie zachwycają mnie kolory, wygląd, itp., od kwestii technicznych mam męża, jak on zaakceptuje i coś strzeli, to będzie na niego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do przyszła_matka No w sumie możesz nie wierzyć w te "straszne" historie, zdjęcia różnych osób i modeli połamańca też w reklamie i wciskaniu nie przeszkodzą ... A jak ci dziecko wypadnie z gondoli na beton w chwili gdy jak to piszesz "coś strzeli" to luz, będzie na męża od spraw technicznych ;) co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła_matka
do gość Wierzę w fakty, a opinię wyrobię sobie własną, po obejrzeniu jak działa wózek, na szczęście mam jeszcze trochę czasu do kupna. Napisałam, że jeśli coś strzeli mimo sprawdzania, to będzie na męża. Nikogo nie namawiam do tego wózka, nikomu nie odradzam. Polecam jedynie mieć własne zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_dobra rada
Do przyszla matka... innym w wypowiedziach chodzi o to ze chyba nie zrozumialas powagi sytuacji. Tutaj nie chodzi o jakis tam uszczerbek na stelazu ktory mozna wymienic i bedzie cacy tylko o to ze jak stelaz peka to niemowle w gondoli laduje na chodniku, ulicy, skrzyzowaniu, wnajlepszym wypadku na dywanie w domu. Mozna sobie wyobrazic konsekwaencje czegos takiego dla dziecka ponizej 6 miesiecy ktore ma jeszcze nie wyksztalcony kregoslup... Wiec twoj argument "bedzie na meza jak cos" jesli np godnola spadnie ze stelaza na spacerze i wjedzie z nia auto na skrzyzowaniu, nie ma wogole racji bytu. Sorry za tak łopotologiczne wytlumaczenie ale czasem wyobraznia nas zawodzi jak myslimy o ladnych kolorach, cenach etc. Widomo kazdy wozek innej firmy, stelaz moze sie zdarzyc ze cos bedzie nie tak. Jakkolwiek przy takiej frekwencji ludzi ktorzy zglaszaja problem - ewidentnie cos poszlo nie tak z niektorymi pojedynczymi wozkami. Jak dla mnie cos jest nie tak z budowa tego wozka i chocby niewiem jak mi sie kolory podobaly (na szczescie uwazam je za poprostu slaba palete kolorystyczna) to bym go nie wybrala bo nie chce sie przekonywac czy dostalam ten ok czy jednak ryzykowac. Dmuchaj na zimne z wyobraznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem posiadaczką wózka anex sport i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Na chwilę obecną korzystam z gondoli. Wózek świetnie sprawdza się w każdym terenie, gondola obszerna, dużo korzystam z moskitiery nie spada z wózka jest dobrze rozwiązane mocowanie jej na gondoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×