Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pewienlukasz

Wózki ANEX opinie i doświadczenia

Polecane posty

Gość gość
Co do wagi to Anex waży tyle ile powinien ważyć wózek na dużuch pompowanych kołach z dużą gondolką i fajną amortyzacją. Jak chcecie coś lekkiego to proponuję jakąś małą popierdółkę na piankowych malutkich kołach. Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro waży tyle ile powinien to i producent powinien podawać wagę zgodną z prawdą a nie oszukiwać klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się całkowicie: waży tyle ile powinien wózek na dużych pompowanych kołach. Tylko niech nie będzie przedstawiany jako lekki z wagą11-12kg. Niech będzie jasno podane 15 kg, wtedy spoko i bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca_1
Waga wózka to jawne oszustwo, a co do jakości tych wózków to się dopiero przekonamy. U nas w sklepie było już kilka osób które sprzedały 4-5 miesięczny wózek na internecie i szukają czegoś innego. Coś w tym musi być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert z Warszawy
Witam wy tu wszyscy o wadze i itp. Ja w ostatnim czasie zauważyłem że tak jak by pęknięcie na konstrukcji wózka, nie mogę niczego podobnego znaleźć na forach więc sam zapytam. Czy ktoś miał jakiś problem z pęknięciem konstrukcji (okolice mechanizmu blokady) i czy można to reklamować, czy raczej stwierdzą uszkodzenie mechaniczne? Za ewentualną odpowiedź, podpowiedź z góry dziękuję. Robert z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem trzeba reklamować. Co odpowiedzą to inna sprawa, ale jeśli serwis jest tak super jak tu na forum pracownicy zachwalali to powinni rozpatrzyć pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonis
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH przed tym wózkiem. Użytkujemy go od kwietnia. Gondola: niby wszystko ok na początku ale jak zechcemy podnieść dziecku oparcie to przechyla się w prawą bądź lewą stronę powodując, że dziecko zjeżdża z oparcia. Rama: koła po ok 2 miesiącach użytkowania zaczęły "ósemkować" a rama trzeszczeć na łączeniach. Nawet na gładkiej powierzchni muszę koła blokować. Torba: osobista porażka projektanta! Próby wypięcia kończą się obrotem torby o 180 stopni i wysypaniem się zawartości ( moja wina: nie zawsze pamiętam o zapięciu zamka - ale czy to konieczne przy innych NORMALNYCH torbach?!) Spacerówka: tu dopiero nastał prawdziwy koszmar!!! Śrubki od daszku poodpadały zaledwie po kilku dniach uniemożliwiając jakąkolwiek ochronę dziecka np od deszczu. Dziecko jeździ tyłem do kierunku jazdy - jak przepnę w odwrotną stronę wózek opada na rzekomej CUDOWNEJ amortyzacji i mam wrażenie że zaraz się z nim przewrócę! Zapięcie pasów bezpieczeństwa to nie lada wyzwanie! A najlepsze, że po miesiącu zepsuł się klips blokujący pasy, który uniemożliwia mi wożenie dziecka w wózku. Fakt ten spowodował, że moje nerwy nie wytrzymały i powędrowaliśmy do sklepu po nową spacerówkę! Jeśli ktoś z powyższych osób tak WYCHWALAJĄCYCH ten wózek zechciałby go ode mnie odkupić to zapraszam :):) aa...oddam go wcześniej do serwisu,żeby mi wszystko ponaprawiali a najlepiej wymienili na nowe (jak to ktoś wcześniej zaznaczył z zachwytem!!) i wtedy sprzedam nówkę :) z ogromnym namaszczeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonis
...zaznaczę - nowa spacerówka to NIE ANEX ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nic takiego nie występuje. Pamiętaj, że jak opada amortyzacja to trzeba ją utwardzić wtedy jest ok. Musiałeś naprawdę trafić na felerny egzemplarz.e jeszcze tego nie zrobiłeś bo te usterki nie nastąpily pewnie w tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, jak amortyzacja opada czyli nie amortyzuje to ją trzeba naprawić. Gdyby to było normalne, w instrukcji byłby odpowiedni zapis, a nie ma mowy że amortyzacja na ustawianiu "miękka" działa prawidło do określonej wagi dziecka. No właśnie do jakiej wagi dziecka działa? a przy jakiej już trzeba utwardzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale pewnie kłamiesz z tym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zrobić jeśli po pewnym czasie użytkowania amortyzacja opadła i jest w takim stanie nawet z pustym wózkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie! Pomocy! Koleżanka mi powiedziała , że przeczytała sporo złych opinii na temat spacerówki.. ze dzieci się zsuwaja. Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne, że sprężyna ugnie się jak jest ustawiona na miękkiej pozycji. Jak dziecko cięższe to logiczne ,że wózeg ugnie się i kąt będzie nieodpowiedni. Po to Anex wprowadził tą amortyzację regulowaną, żeby przy małym i dużym dziecku działała tak samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje doświadczenie z Anex Sportem zaczeło się 6 miesiecy temu. Faktycznie po użytkowaniu ok 2 miesięcy koła zaczeły wpadać w wibrację . Pojechałam z wózkiem do sklepu gdzie kupiłam i Pan na miejscu coś zrobił i do dnia dzisiejszego nie mam żadnego problemu z kołami. I oprócz tego małego incydentu nic innego złego z wózkiem się nie dzieje . Synek z gondoli powoli wyrasta ale jeszcze go "upycham " w niej ;) Bardzo lubimy nasz wózek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_aaa
Dziewczyny POMOCY!!!! Czy ktoś miał problem z konstrukcją? Dzisiaj w trakcie spaceru konstrukcja pękła i wózek złoży się razem z gondolą. Czy ktoś miał taki przypadek bo w sklepie powiedziano mi że to taki pierwszy przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zareklamuj w sklepie. Anex ma bardzo fajny i dobrze funkcjonujący serwis a więc bez problemu ci to naprawią. Reklamacje sporadycznie zdarzają się najlepszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Crossa prawie pół roku i zero problemów. Musiał ci się trafić jakiś wadliwy jeden egzemplarz bo nigdy nie słyszałam o takiej usterce. Serwis dobry to się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrażenie tragiczne gdy wózek sam składa się w trakcie jazdy. Jakiś nie dawno miałam ten sam problem. W sklepie mężowi powiedziano że jest to jakiś techniczny problem materiału z którego wykonana jest blokada i że trzeba to zareklamować. Reklamację uznali więc ja tak jak i koleżanka wyżej proponuję reklamować. Mąż załatwił całą sprawę w niecały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w zyciu nie słyszała wczesniej i nigdy nie widziałam takiego wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VK
My uzytkowalismy anex sport przez prawie rok. Bez większych zastrzeżeń. Byliśmy bardzo zadowoleni. Teraz kupiliśmy spacerowke renomowanej firmy,jest fajna pompowane też koła, ale brakuje nam amortyzacji Anexa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Anexa Sporta. Bardzo trwały wózek z super amortyzacją. Jest już sporo czasu na rynku więc sprawdzony i praktycznie bezawaryjny. Super amortyzacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje doświadczenia z Anex Sport mogę zaliczyć do udanych. Przez ponad rok czasu użytkowania jedyne co musiałaś zrobić to wymienić dentkę bo złapałam gumę , no ale to ryzyko każdego wozka z kołami pompowanymi. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinia pozytywna a doświadczenia milutkie. Miałam wątpliwości czytając niektóre negatywne wpisy ale wózek je rozwiał. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wybór był problemem. Miałam mętlik w głowie tyle jest teraz modeli. Zdecydowałam się na Anexa, ponieważ podobał mi się wizualnie i miał fajną amortyzację. wybrałam trafnie bo sprawuje się bez zarzutu. Wygodny i funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie drogie użytkowniczki jak to jest, podobnych do siebie wpisów pochwalnych całe mnóstwo i tu i na innych forach a zdjęć brak... w przypadku innych wózków jest równowaga. Zdjęcia całego wózka, złożonego, ze śpiworkiem itp takie zwyczajne, cyknięte na tle bloku np. ktoś pokazuje że zmieścił się do bagażnika takiego a takiego samochodu. W przypadku tego wózka nic. Tylko katalogowe i reklamowe z modelką. Przecież sądząc po tym co tu piszecie to pół kraju tym jeździ a ja jakoś na żywo go nie widuję a mieszkam w miejscu gdzie mam z wózkami pełno, w internecie znaleźć konkret jakiś trudno. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON Z TYM REKLAMOWYM SPAMEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na osiedlu orócz mojego są jeszcze 3 Anexy, więc nie zgodzę się, że na ulicach ich nie widać. Ja w każdym razie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:02 No to wstaw zdjęcia i dokładny opis. Do zdjęć link na forum poprosimy. Jakieś foto porównanie z innym? pełno takich przy innych wózkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej miało być do [19:17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×