Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka 1990

Włączcie sobie TVP info mówią o edukacji

Polecane posty

Broken a co sądzisz o zakazie aborcji? wiele kobiet twierdzi, że ich brzuch, ich sprawa. Otóż nie, ponieważ tam w środku nich jest inne ciało i jest to nieprzyzwoite mówić, że aborcja jest prawem kobiety. Podobnie in vitro i eutanazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno dojdzie. już to widać pod artykułami kafe o tych propagandowych tekstach w związku z tym żarciem w szkołach i Wasze dzieci są otyłe itd.:O kochani forumowicze swobodnie podejmują temat zatrwożeni o los paszy dla niewolników zamiast plasnąć się w łeb dlaczego w ogóle ktoś zagląda mojemu dziecku do talerza?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, to są szczyty. Ja ostatnio kupowałam w szkole danie obiadowe kebab z frytkami a ostatnio zamiast frytek, były ziemniaki, pewnie niedosolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pytam o zyski i straty, tylko o konkretne kwoty, które trzeba wypłacać ludziom niezależnie od tego co Kór/win wymyśli w czym miałbym się mylić?? budżet ZUSu jest jawny, kwoty dopłat z podatków również i nic z tym nie mozna zrobić o jakiej pomyłce mowa?? po prostu nie masz żadnego argumentu i wstawiasz jakieś debilne teksty jak na nawiedzonego gówniarza przystało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broken a co sądzisz o zakazie aborcji? wiele kobiet twierdzi, że ich brzuch, ich sprawa. Otóż nie, ponieważ tam w środku nich jest inne ciało i jest to nieprzyzwoite mówić, że aborcja jest prawem kobiety. Podobnie in vitro i eutanazja. x ja nie jestem demokratką, więc to, że ktoś coś mówi, np. chce być młody piękny i bogaty i zarabiać 4 tysi co najmniej (jak się nie da to mu trzeba dać za darmo) to nie jest dla mnie argument, jak ktoś powie, że lubi strzelać do staruszków i znajdzie dobry argument też będziemy się nad tym pochylać i głosować, może się znajdą tacy, co utworzą z nim większość, czyli władzę. x aborcja - zabroniona w każdym wypadku i w jakiejkolwiek formie, natomiast powinny być brane pod uwagi okoliczności łagodzące, takie jak w przypadku np. zamordowanie w obronie koniecznej. nie może istnieć w prawie zapis, że wolno popełnić aborcję eutanazja - owszem, tylko jako samobójstwo no i truciciele też muszą się sami zgłosić, nie można kogoś namawiać do zabójstwa x in vitro - na pewno nie na tych zasadach, które zostały przyjęte, więc na pewno nie może być dyspensa od zakazu aborcji, żeby wykonać in vitro, dziecko musi znać dane dawców-rodziców itd. ale generalnie jestem baaaaardzo sceptyczna, jest to moralnie bardzo podejrzane, no ale nie jest zabójstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tego typu bredni Korwin opowiada mnóstwo np. o tym, że trzeba koniecznie prywatyzować lasy bo tylko prywatny właściciel będzie o nie należycie dbał hahaha debil :D oczywiste jest, że prywatny właściciel natychmiast wytnie las w cholere i sprzeda ziemie pod deweloperke czy inne inwestycje z zyskiem x10 czy x20 i będzie po lasach i po ziemi, bo nikt w Polsce nie ma kilkuset miliardów wiadomo, że obłowiliby się wyłącznie zachodni "inwestorzy" czasami po prostu żal słuchać tego idioty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą nie wiem jak technicznie można udowodnić kobiecie, że była w ciąży i usunęła np. chemicznie. z ost. badań jakichś tam środowisk pro life wyczytałam, że lepsze efekty dają właśnie różne akcje i wsparcie dla kobiety w trudnej sytuacji a nie zakazy i nakazy. ale lewica ma p*****lca w kwestii aborcji, twierdzi, że aborcja to lekarstwo na gwałt i że to takie cudowne, wszystko po to, żeby odciążyć gwałciciela, bo jakoś kary za gwałt nie są jakieś szczególnie złe. zabito dziecko, ofiarę obarcza się obowiązkiem zeznań, już w zasadzie zapomniano, kto to zrobił. tak chce p*****lnięta lewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej aborcji - karany jest lekarz, no dobrze, ale jak on ma się niby bronić? jak baba mu kazała i zleciła to jej wina, prawda? jak się lekarz sprzeciwi to lewackie pieski odpiertalają to co z tym Chazanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nigdy tego nie wyjaśnił skąd wytrzaśnie ponad 300 mld zł coś pieprzy jedynie o oszczędnościach po stronie wydatków, ale tu gołym okiem widać, że realnie można zaoszczędzić moooże 50-100 mld zł nie o pieprzenie jednak chodzi, a o rzetelne profesjonalne wyliczenia, których oczywiście brak, a zatem nikt normalny nie może typa traktować poważnie, chyba że gówniarzeria 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×