Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Został żal i niedpopowiedzenia

Polecane posty

Gość gość

jak myślicie flirt, kokieteryjne gesty i spojrzenia, zalotna, żartobliwa i nieco dwuznaczna,rozmowa, zawsze jest tylko zabawą ? Flirt trwa dopóki nas bawi czy do momentu kiedy zaczyna przeradzać się w coś więcej? Flirt może być w ogóle czymś więcej ? czy to tylko złudne wyobrażenie ? Mnie to dopadło , niewinny flirt, a co teraz się dzieje to szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej wolisz pisać tutaj niż pogadać, dobrej nocy, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
druga osoba nie jest zainteresowana rozmową :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałaś? taką dostałaś odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To były kokieteryjne spojrzenia, żartobliwa rozmowa itd W pewnym momencie coś mu odwaliło, zaczął się zachowywać tak jakby tych rozmów, spojrzeń, śmiechów nie było :( To jak mam o tym rozmawiać ? może to była tylko zabawa dla niego ? nawet nie zwrócił uwagi na to co robi ? Jak zrozumiało to od razu się zdystansował ? Nie zmuszę do rozmowy kogoś kto nie chce gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wieku jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kończy się w obu przypadkach które wymieniłaś, to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie w gimnazjalnym :P a tak poważnie 20 + i 30 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby tak :/ ja jednak się zastanawiam czy mu się po prostu znudziło, czy jednak i dla niego to wszystko zaczęło nabierać większego znaczenia dlatego starł się to jak najszybciej zakończyć ? czy też jestem tak głupia że w pewnym momencie widziałam to co chciałam widzieć ? eh znając życie pewnie to ostatnie :/ ale źle mi z tym tak po prostu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalka. Facet widzi zainteresowana kobiete,to flirtuje,a jak zachodzi to za daleko,urywa. Nie masz nad czym lamac sobie glowy,a w przyszlosci po prostu traktuj takie cos jak zabawe. Jak mezczyzna bedzie chcial czegos wiecej,to zrobi nastepny krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to przerodziło się w coś więcej, i też mi odwaliło, albo idziemy do następnego etapu albo dystans, jej mąż moja żona, trzeba by było jakoś to ominąć, tylko dla mnie to nie do przeskoczenia, nie znudziła mi się, ciągle jestem Nią bardzo nieznudzony, tak, po prostu, zapominanie o tym do czego nie doszło to jak czekanie na to co się wydarzy bez wpływu na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×