Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trzeba byc na prawde glupim zeby wyjezdzac z PL dzisiaj

Polecane posty

Gość gość

za granica juz pelno polakow wiec pracy nie znajdziecie juz latwo, w niemczech i uk pelno ciapatych chetnych pracowac za minimalne stawki, wielu moich znajomych wrocilo bo w PL sytuacja jest coraz lepsza, bezrobocie spada i pensje ROSNĄ......i jestem u siebie , teraz nie oplaca sie wyjezdzac w PL bo poziom zycia mamy bardzo dobry a tylko miernota nie umie znalezc dobrej pracy w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za niedlugo to w pl bedzie gorsze ciapatowo niz w uk, takie sieroty jestescie i pozwalacie rzadzacym robic co chca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorym jest dobrze Na sprzataniu nigdzie sie kokosow nie zarobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce NIGDY ciapatych nie bedzie bo im wpierd...limy ze im sie odechce byc u nas a tym co źle piszą o Polsce również :) i tym ku...wom co w UK sprzedali się jak szmaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ee tam. Wyjechałam, bo nie mogłam znaleźć w PL pracy za dobre pieniądze. Mam doktorat, więc chciałam zarabiać przynajmniej jakieś 2,5k zł na rękę. Czy to dużo? No widocznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w anglii prace znajdziesz prace w 2 dni. ale jak srasz wyzej niz d**e masz to mozesz i kilka lat siedziec i c***a bedziesz miec. mozesz gdzies zalapac fuche ale jak nie masz checi pracy to cie wyrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Nie po to zmienialiśmy ustrój żeby każdemu było dobrze i żeby każdy żył dostatnio. Ja jestem zadowolona, bo należę do klasy uprzywilejowanej (polityk) a dla ciebie wystarczy jak ledwo ledwo wiążesz koniec z końcem. Tak właśnie ma żyć 70% Polaków i to jest piękne w naszym zdrowym, polskim kapitalizmie. Jedni mają żyć na styk po to żeby politykom było dobrze. A jak się coś nie podoba to wypad na igrację. I cieszcie się że dajemy wam paszporty bo kiedyś tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiondz
Dnia 18.12.2018 o 12:09, Gość Figa napisał:

Nie po to zmienialiśmy ustrój żeby każdemu było dobrze i żeby każdy żył dostatnio. Ja jestem zadowolona, bo należę do klasy uprzywilejowanej (polityk) a dla ciebie wystarczy jak ledwo ledwo wiążesz koniec z końcem. Tak właśnie ma żyć 70% Polaków i to jest piękne w naszym zdrowym, polskim kapitalizmie. Jedni mają żyć na styk po to żeby politykom było dobrze. A jak się coś nie podoba to wypad na igrację. I cieszcie się że dajemy wam paszporty bo kiedyś tak nie było.

Pięknie to ujęłaś. Ja też uważam, że w Polacy pracują za mało a zarabiają za dużo. Nie ma komu pracować, żeby nam było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joppop

Tak, trzeba być głupim żeby dopiero teraz wyjeżdżać z PL. Mądrzy ludzie wyjechali już dawno. Ja jak odwiedzam Polskę raz na kilka lat to daję każdemu pieniądze, bo wiem że ludzie mają źle w tym biednym zacofanym kraju. Praca charytatywna można powiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusia
1 godzinę temu, Gość Joppop napisał:

Tak, trzeba być głupim żeby dopiero teraz wyjeżdżać z PL. Mądrzy ludzie wyjechali już dawno. Ja jak odwiedzam Polskę raz na kilka lat to daję każdemu pieniądze, bo wiem że ludzie mają źle w tym biednym zacofanym kraju. Praca charytatywna można powiedzieć. 

A ja nie poslałam do pl ani grosza w ciągu ostatnich 25 lat.. mają wolność, dwie ręce i dostają olbrzymie dodatki z UE więc niech wezmą się ostro do pracy.. nawet rodziny nie zapraszam bo patrzyć mi się nie chce na te ich wiecznie skwaszone mordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felek
5 godzin temu, Gość Danusia napisał:

A ja nie poslałam do pl ani grosza w ciągu ostatnich 25 lat.. mają wolność, dwie ręce i dostają olbrzymie dodatki z UE więc niech wezmą się ostro do pracy.. nawet rodziny nie zapraszam bo patrzyć mi się nie chce na te ich wiecznie skwaszone mordy.

Racja, popieram, ani grosza do PL darmozjadom, im tylko daj i daj, a ręce od czego mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjjja

Janse, haha. Pis wam obiecuje gruszki na wierzbie a wy w to wierzycie. Nawet jesli te pensje minimalne wzrosna to ich sila nabywcza bedzie taka sama jak teraz bo jest coraz wieksza inflacja. Firmy splajtuja , bo ich nie bedzie stac na to. Bedzie coraz gorzej, ale idzicie i glosujcie na nich, bo nie moge sie doczekac drugiej Wenezueli w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polska miała jakiś tam moment po wejściu do Unii żeby nadrobić uwstecznienie, ale już za długo minęło bieda bardzo negatywnie ukształtowała społeczeństwo i nie uważam że to się nadrobić chyba że za 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek
Dnia 10.09.2019 o 10:22, Gość anastazjjja napisał:

Janse, haha. Pis wam obiecuje gruszki na wierzbie a wy w to wierzycie. Nawet jesli te pensje minimalne wzrosna to ich sila nabywcza bedzie taka sama jak teraz bo jest coraz wieksza inflacja. Firmy splajtuja , bo ich nie bedzie stac na to. Bedzie coraz gorzej, ale idzicie i glosujcie na nich, bo nie moge sie doczekac drugiej Wenezueli w Polsce.

Jak nie na PiS to w/g ciebie na kogo? Ja nie widzę innej alternatywy. PiS dostarcza to co inni obiecują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 10.09.2019 o 11:22, Gość anastazjjja napisał:

Janse, haha. Pis wam obiecuje gruszki na wierzbie a wy w to wierzycie. Nawet jesli te pensje minimalne wzrosna to ich sila nabywcza bedzie taka sama jak teraz bo jest coraz wieksza inflacja. Firmy splajtuja , bo ich nie bedzie stac na to. Bedzie coraz gorzej, ale idzicie i glosujcie na nich, bo nie moge sie doczekac drugiej Wenezueli w Polsce.

Dokładnie tak!!! cieszę się, że są jeszcze rozumni ludzie!

Ale przeciętny Polak nie zna się zupełnie na ekonomii i widzi tylko, że może dostać więcej pieniędzy. Gdyby to było takie łatwe, czemu nikt inny na to nie wpadł? I później piszą takie zakute łby o dobrobycie w Polsce 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość Witek napisał:

Jak nie na PiS to w/g ciebie na kogo? Ja nie widzę innej alternatywy. PiS dostarcza to co inni obiecują.

Panie i Panowie, tutaj przykład takiego wiejskiego głupka, który nie widzi nic poza pieniążkami w ręce, w ogóle ekonomią się nie interesuje.

Zapamiętajcie sobie, bo tacy ludzie niszczą ten kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×