Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Też uważacie że on jest pusty ?

Polecane posty

Gość gość

Mam takiego kolege - czy raczej znajomego - pracujemy razem. Zarabiam więcej od niego gdyby to miało znaczenie.I gdy rozmawiamy czasami daje mi do zrozumienia, ze źle postępuje. Raz nawet powiedział że mam mentalnosc matki polki co nie jest prawda.. nie mam dzieci ale na pewno nie będę przy nich skakać i się bardzo poświęcać . Dla faceta też nie . Jestem niezależna , tak już mam od zawsze i nic nie zrobię. Chodzę własnymi ścieżkami, mam swoje zainteresowania, swoje zdanie. Najważniejsza jestem ja, reszta to dodatek -wychodzę z takiego założenia. Rodzina czy przyjaciele są dla mnie ważni i czasami lubie im sprawiac przyjemnosc. Kilka razy dostalam premie która wydalam właśnie na prezenty dla nich. Innym razem zorganizowalam coś co zajęło mi mnóstwo czasu, biegałam tu i tam, troche się poswiecilam ale bylo warto:) rzadko to robie a jeśli już to strasznie mnie to cieszy. Czesto razem wracamy, ze 2 razy w jego obecnosci dałam coś zebrakowi ktorego znam i jest w porzadku , nie wydaje na alkohol itp. I on za kazdym razem sie kwasi ze zamiast wydawac na siebie , daje innym. I ze mam właśnie mentalnosc matki polki co jest nie prawda -wyżej pisałam. Dość często nawet jestem zimna suma ale nie przyznaje się ogólnie do tego. Nie zeby mnie obchodziło jego zdanie ale zasial we mnie wątpliwości . Czy faktycznie tak się zachowuje i świadczy to o tym że mam skłonności do takiej mentalności? Czy to on jest masakrycznym egoista ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim kobietom z tego forum wydaje się, że są zimnymi "sumami" :D a poza wszystkim, jesteś pusta jak dzwon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suka miało być. Nie wiem jak reszta kobiet ale ja na taką nie pozuje :P mam zimne serce, ale czasami czuję jakieś odruchy. Czemu jestem pusta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jawisz się jako nieskazitelnie niezależna, a jednak piszesz tu by ktoś obcy przyznał ci rację. dlatego jesteś pusta jak dzban, do tego masz nieuzasadnione i niczym nie poparte zawyżone mniemanie o sobie. szkoda gadać, ale dla mnie jesteś dnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeovil
Nie, on nie jest pusty. Ty jesteś pusta. Szukasz tu kogoś, kto na Ciebie poleci? Bo niby( w co nie wierzę) sporo zarabiasz, bo jesteś zimnym sumem, ale masz gest...? Non sens. Poza tym sum jak każda ryba jest zimny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad mozesz wiedziec czy mam zawyzone mniemanie i co soba prezentuje ? Napisalas ze nieuzasadnione , czyli muszę mieć powód zeby mieć wystarczająco wysokie ego ? Nie wiem skąd wywnioskowalas ze jestem przecietna . Zawisc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, od razu oczekuje przytakniecia..tak wybitnie inteligentne jednostki z Was a macie problem z myśleniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dlaczego nie wierzysz, ze sporo zarabiam? Zreszta nigdzie tak nie napisałam , a jedynie ze zarabiam więcej od niego i czasami dostaje jakieś premie .myślenie nie boli, chyba że przez zawiść której trzeba się pozbyć żeby zaczac normalnie myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez juz przestan pisac kobieto 10 tematu o tym samym chociaz w inny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest pusty. TY jestes pusta :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze, a ta znowu sie uaktywnila. Juz sie wyspalas? Piszesz na forum,bo masz potrzebe udawadniac swa wyzszosc i klocic z ludzmi stosujac pseudologike? Juz ci wczoraj napisali,ze masz cos z deklem,szukasz potwierdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko przeciętna kobieta pisze na forum o sobie, że posiada wszystkie cechy jakich nie ma mężczyzna, a innych chce zgnoić. Zawiść jest mi obca. No i ta zimna suka w stosunku do wymienionych "pozytywów" wypada raczej blado. Uważam, że facet nie jest pusty. On po prostu widzi ciebie inaczej. poza tym, co jest pustego w tym, że powiedział, żebyś wydawała pieniądze na siebie? Sumując, to twoje życie i żyj jak chcesz, rób co chcesz, pracuj gdzie chcesz i wydawaj na co tam chcesz. Nikt za ciebie tego nie zrobi :D A co do zdania w temacie, uważam że zbyt pochopnie oceniasz innych. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś idiotka i niczego Ci nie zazdroszczę, ale ja się nie obnosze z tym, że zarabiam więcej od kogoś tam, a ktoś tam ma przytyki o coś. Jeśli myślenie nie boli, to sama pomysl jak osoby, których nie znasz i które nie znają Ciebie moga byc zazdrosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś idiotka i niczego Ci nie zazdroszczę, ale ja się nie obnosze z tym, że zarabiam więcej od kogoś tam, a ktoś tam ma przytyki o coś. Jeśli myślenie nie boli, to sama pomysl jak osoby, których nie znasz i które nie znają Ciebie moga byc zazdrosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisałam tutaj tzn nie zakladalam żadnego tematu ,mylicie mnie z kimś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes taka zimna suka,co nie potrzebuje nikogo na hooj wypisujesz na forach pytajac innych o zdanie. Pusta jestes jak beben

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeczalas wczoraj,ze nie chcesz miec emocji. Powatarzasz sie tylko w inny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×