Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest ze mną, a nadal ma konto na Sympatii.

Polecane posty

Gość gość

Jestem z pewnym facetem poznanym własnie na tym portalu randkowym, spotykamy się regularnie już trzeci miesiąc, ja rozumiem że można mieć konto przez miesiąc od poznania drugiej osoby i zwiazania sie z nią, no ale trzy miesiace to jednak przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze przesada... Moj po drugim spotkaniu napisal mi ze juz nie potrzebuje tego konta i je usunal... Doradzam rozmowe. Lub: sama tez uaktywnij swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo przesada widać, że nadal szuka tej własciwej lub się bawi. Kiedyś miałam konto na "Symp", poznałam faceta i zaraz skasował swoje konto bo chciał całą uwagę skupić na mnie( tak mi oznajmił) ale nie przewidział mojej bystrości gdyż zaraz założył nowe bym się nie zorientowała. chwilę udawałam że nic nie wiem ale nie wytrzymałam i o wszystkim powiedziałam. Tak zakończyłam swoje doświadczenie z portalem randkowym. W realu można równie szybko spotkać extra faceta , trzeba tylko chcieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadło zainteresowanie ww portalem? Bo już 3 reklama sympatii na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - pytanie czy się loguje? pytanie czy stanowicie związek (on o tym wie?) może dajesz mu do zrozumienia że jesteście tylko znajomymi? sama tam masz konto czy zawiesiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wie o tym, gdyż sam mi zaproponował zwiazek, sprawia wrazenie ze mu zalezy, ale teraz to już sama niewiem jak to z nim jest, ja swoje konto zawiesiłam, ale założyłam sobie takie anonimowe konto dzieki któremu wiem że on nadal widnieje na tym portalu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do logowania sie tam to owszem loguje sie dosyć często:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ma Cię gdzieś olej typa i powiedź mu wprost że jest podłym oszustem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to faktycznie jego podejście jest nie w porzadku wobec ciebie skoro niby chce być z tobą, ładnie pięknie, a wyglada to tak jakby jednak nadal szukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też tak kobieta robi w jajo ale dość już... jak myśli że będę za nią biegał i się prosił to jest w błędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tu wierzyć drugiemu człowiekowi? dodam jeszcze że facet nie jest jakimś małolatem, który dopiero poznaje zycie, a dojrzałym mezczyzną czterdziestoletnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze uaktywnij swoje standardowe konto i go "podejrzyj" - bedzie widzial, ze ogladalas jego profil wlasnie Ty. Zobaczysz jak zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobrazcie sobie, ze mnie tez tak facet robil w bambuko, zalozylam fikcyjne konto, i uwaga: OD RAZU probowal mnie poderwac na swoj standardowy tekst o tym, ze jest lekarzem i stad nie umieszcza zdjecia. Jakiez bylo jego zdziwienie gdy w kolejnym mailu napisalam: tak, wiem, ze ejstes lekarzem, oraz, ze...i cala litania nt jego zj*****j psychy :D Alez poczulam satysfakcje. Tak na marginsie: w istocie byl lekarzem, niesamowitym uwodzicielem, 39 letnim kawalerem ktory najprawdopodobniej zabawia sie nieprzerwanie z kilkoma dziewczynami na raz. Brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coraz więcej jest takich facetów, sama tez byłam w tej sytuacji, przymykałam na to oko, bo twierdził , że to przyzwyczajenie itp., w końcu się wkurzyłam jak mnie okłamał , że nie ma czasu zadzwonić a siedział od dwóch godzin na sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×