Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem normalna bo nie miałam w dzieciństwie internetu

Polecane posty

Gość gość

dzisiejsze dzieci spędzają cały wolny czas w necie i im się w głowach pieprzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby chore zawsze sobie i innym wmawiają, że są zdrowe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już od dawna mam takie poczucie. I naprawdę cieszę się, że urodziłem się w 80-tym. Bez pomarańczy w sklepach, bez netu, bez kompa, komórek, fejsbuków. Za to z całym dzieciństwem do wieczora na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wielka piąteczka leci :) Dokładnie tak. Ale nie jest to tylko wina istnienia internetu tylko braku kontroli rodziców nad swoimi dziećmi. Mam wrażenie jakby aktualnie dzieci były hodowane a nie wychowywane. No bo przecież czasu brak. To po jasnego c***a mieć pociechy skoro nie ma się dla nich czasu i nie umie się przekazywać im podstawowych wartości. Dla zasady bo trzeba mieć? Coś tu nie trybi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś , oczywiście, że to wina internetu. większość łyka te głupoty które pojwiją się w internecie jak pelikany a później przechwala się jaka to jest oczytana i mądra a fuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no taka internetów ;) - cytat od moiej pra babci ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wina internetu. To tak jakbyśmy powiedzieli, że samochody są winne śmierci ludzi w wypadkach. Jasne gdyby ich nie było w ogóle to nie było by wypadków. Ale tak naprawdę to my nimi kierujemy. Ale tak jak wcześniej pisałem zgadzam się ogólnie. Niestety nad treścią i łatwością dostępu do tego całego g****a, które jest w sieci nie mamy kontroli, a to niestety najbardziej kusi, ciemna strona mocy :), pozostaje tylko starać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak. Zgadzam sie. Te bachory maja teraz kielbie we lbie. Najgorsze jest to ze dzisiejsze dzieci takie sa a co bedzie w przyszlosci...az strach pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale też mój rozwój duchowo-obyczajowy jest uboższy bo wtedy jeszcze nie poznałam Pravika24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×