Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawo jazdy 2016,zmiany,mam pytanie,proszę o odp:)

Polecane posty

Gość gość

Hej :) Uczęszczam na kurs prawa jazdy, jeżeli uda mi się zdać za pierwszym razem to zdam go na starych zasadach (ale w to wątpię, bo wiem że ciężko zdać za pierwszym razem teorie i praktykę) Więc liczę się z tym że zdam prawo jazdy już po zmianach czyli po 04.01.2016r. I tu moje pytanie które kieruje do was, wiem że wtedy nie będę mogła poruszać się autem bez zielonego listka, ale ja zaraz po zdaniu raczej auta kupować nie będę, będę korzystać z samochodu męża, to czy jak przykleję te listki to nie będzie problemu że tym samochodem będzie jeździł mąż? A może dozwolone będzie przykleić te listki prowizorycznie czyli nie na stałe aby mógł je mąż zdjąć wtedy gdy on by kierował autem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaakto
Dobrze, odpowiem, bo nikt nie podjął wyzwania :P może się przyda odp. Otóż ten zielony listek spowoduje, że policja będzie bardziej skłonna robić kontrolki ;) a poza tym to są też ograniczenia prędkości dla tych nowych kierowców, więc jak się mężowi zachce jechać trochę szybciej w terenie niezabudowanym np. (Oczywiście prędkość dozwolona, ale dla nowych już jako przekroczenie) to zostanie "przebadany" ;) I tu ciekawostka POTWIERDZONA!! w przepisach nie ma wyznaczonej kary za nieposiadanie liścia, mimo iż powinieneś mieć, także nawet jak Cię skontrolują to tylko jakieś upomnienie :P Dupne te liście tak w ogóle i podobno ma być i z przodu i z tyłu :P jejkuu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się obawiać tego nowego testu na prawko. Ja zdawałam niecały rok temu i bez problemu, ale może dlatego, że skorzystałam z kursów testynaprawojazdy.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×