Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zamiana mieszkania dopadły mnie wątpliwości pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuję obiektywnej rady osób neutralnych. Mieszkamy w miejscowości X, mała miejścowość ok 1000 osób, zespół szkół, poczta, kościół, 3 sklepy. Ogólnie jest ok cisza, spokój, nuda. Oboje pracujemy w mieście A. 11 km od naszej miejscowości. Na dojazd wydajemy ok 500/550 zł na dwa samochody, bo razem jeździć nie możemy, mąż pracuje od 4 rano do 12. Ja pracuję od 7.30 do 15.30. Chcielibyśmy sprzedać nasze mieszkanie i kupić w mieście. i tu pojawia się problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile ze sprzedażą swojego mieszkania problemu nie mamy, o tyle z kupnem już tak. Najlepiej byłoby kupić mieszkanie tam gdzie mamy pracę czyli w mieście A no ale jest kilka ale: - jest tam 1 przedszkole panstwowe, 1 prywatne, 1 szkola podstawowa, 1 gimnazjum 1 szkola srednia - jest przychodnia, ale jak potrzebna konsultacja specjalisty to trzeba jechać do innych miast 15 i 20 km dalej, nie ma szpitala, nie ma pogotowia, -problemy z nocnymi dyzurami aptek, jedynie do 20 otware, pozniej trzeba jechać do miast innych - zeby załatwić coś w urzedzie typu zus, skarbówka, starostwo trzeba jechać 15 km do innego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupować mieszkanie pod pracę ? przecież dziś praca jest, jutro nie ma, dziś tu za 2 lata gdzie indziej , to nie komuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ogólnie miasto A samo w sobie jest ładne, spokojne, no i mamy tam pracę oboje stałą. Jednak ja wolałabym kupić mieszkanie w mieście B, ale znów wtedy mąż by mógl dostać pracę w mieście b, a ja bym musiała 30 km dojezdzać w 1 stronę codziennie do pracy, dopoki bym czegoś nie znalazła w mieście b, gdzie infrastrutura szkolna, zdrowotna, urzedowa jest bardziej rozbudowana i wszystko można załatwić na miejscu, ale z pracą jest gorzej niż w mieście b. a mamy malutkie dziecko i to pod jego kątem tez patrzec musimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko chodzi o pracę ale i o dziecko, tu nie ma zadnych atrakcji dla dziecka, żeby wyjść do jakiegoś klubiku czy na plac zabaw, czy basen, do kina jedynie jak pojedzie się samochodem do miasta, a nie zawsze się chce jezdzić. nie zawsze chce się po pracy znów jezdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkamy w mieście A ale chcę się przeprowadzić do miasta B bo mąż ma pracę w mieście B ale wolałby w miescie C więc tez biorę pod uwagę miasto C pomimo że B jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×