Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent na chrzciny do 200zł? Nie jestem chrzestną, pomożecie?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny idę na chrzciny, nie jestem chrzestną i nie chce dawać kasy, bo znając rodziców, to szybko przetracą na bzdety. Chciałam kupić jakiś prezent dla dziecka do 200zł. Możecie coś podpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jakies fajne zabawki lub ubranie ladne.Myse ze 100zl wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij sobie http://chrzcinyikomunie.pl/ tam jest dużo porad na temat prezentów na chrzciny! :) Sama byłam w bardzo podobnej sytuacji i zostałam uratowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękna pościel dziecięca zawsze jest udanym prezentem:) śliczne tekstylia znajdziesz na http://papillon-shop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrzest to nie prezenty a sakrament święty, zabawki daje się na urodziny ale nie chrzest. Daj pismo święte, różaniec, książeczkę pamiątkową chrztu, są takie rzeczy w sklepach internetowych a fajny różaniec możesz kupić w kościele. Jak chcesz droższe to kup złoty łańcuszek z Matką Boską. Chrzest to nie impreza pod prezenty, liczy się serce. Ja od zaprzyjaźnionego księdza dostałam na chrzest dla dziecka kartkę z cytatem z Pisma Swiętego i to był dla mnie najbardziej wartościowy prezent bo otworzył mi ten cytat oczy. Najdroższym prezentem będzie częsta modlitwa za dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze ja. Nie zrozum oczywiście mnie źle, możesz kupić zabawki ale jednak to powinno być minimum. Prezent powinien być związany z wiarą. Możesz kupić zabawkę np coś z ikei mają fajne i tanie zabawki dla dzieci np kase fiskalną dla maluszka czy jakieś inne. Ale głównie powinna to być pamiątka chrztu a nie zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×