Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak poznać, czy facet z portalu to oszust?

Polecane posty

Gość gość

Poznałam faceta na portalu, spotykamy się dopiero niecale dwa miesiące, a on zaczyna powoli robić różne aluzje seksualne. Delikatne co prawda, ale czy to nie za wcześnie? Czy to może oznaczać, że to oszust, który chce tylko seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5aiL w1th M3
A co to są konretnie za aluzje? Bo może po prostu żartować lub faktycznie zależy mu na jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co innego zakładałby profil na takim portalu :P ? x A tak poważnie, to żartować o seksie można w odpowiedniej atmosferze już podczas pierwszej rozmowy, ale proponować go nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie i dopiero delikatne aluzje? Gdyby naprawdę myślał tylko o seksie to nagabywałby już po tygodniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzial wprost, ze moze juz bysmy poszli do niego - i wiadomo, co dalej, ale jak powiedziałam, że nie, to zaakceptowal to bez problemu i na razie juz do tego tematu nie wraca, nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznam ze czytalam watek o oszuscie z sympatii i teraz troche sie obawiam zaufac facetom z portalu, moze jestem przewrazliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Powiedzial wprost, ze moze juz bysmy poszli do niego - i wiadomo, co dalej, ale jak powiedziałam, że nie, to zaakceptowal to bez problemu i na razie juz do tego tematu nie wraca, nie wiem co o tym myslec<<< x Nie rozumiem tego. x Gdy spotykam się z kobietą, to oboje czujemy, czy chcemy większej bliskości, czy nie i żadna zabawa w daty i próbne okresy sensu nie ma. x Zaliczacz i tak będzie miał większe wyczucie do bajerowania kobiet od zwykłego mężczyzny, więc prędzej będziesz miała ochotę mu się oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty misio k***o na rencie i kobiety :D 50letni frajerze z brzuszkiem i r********m kręgosłupem ty i kobiety łysy przegrańcu :D k***a jak mnie śmieszy ten idiota i te jego opowiastki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaliczacz i tak będzie miał większe wyczucie do bajerowania kobiet od zwykłego mężczyzny, więc prędzej będziesz miała ochotę mu się oddać. -------jak w takim razie rozpoznac zaliczacza? ile trzeba miesiecy czekac, by odsiac zaliczacza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym dłużej go przeciągniesz tym lepiej albo zastosuj wobec takich typków tekst w stylu 'no wiesz ja wolę aby ta sprawa została otwarcie powiedziana, że nie jestem łatwa i seks minimum po pół roku znajomości (albo i roku - twój wybór)" rok nawet były lepszy bo bardziej odsieje zaliczaczy itp i takim tekstem możesz walnąć już na pierwszym czy drugim spotkaniu, jeśli kolejnego nie zaporponuje to wiesz ze cie olał, chciał cie tylko bzyknąć a nie ma zamiaru tyle czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>jak w takim razie rozpoznac zaliczacza? ile trzeba miesiecy czekac, by odsiac zaliczacza....<<< x Gdybyś przez kilka m-cy nie okazała mi żadnego erotycznego zainteresowania, to sam uciekłbym od Ciebie, wnioskując, że Ciebie nie pociągam. x Tego sprawdzić się nie da. To tak jakbyś usiłowała znaleźć uczciwość w typowym polityku :P. Dopóki nie wiesz, że jest politykiem, łykniesz wszystkie jego kłamstwa :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż to i ty nawet nie musisz czekać tego roku tylko po prostu przetestuj samą jego reakcje na to i obserwuj jego dalsze postępowanie, bo jeśli nadal będzie sie chciał spotykać i wcale nie będzie próbował cie przekabacać ze może jednak szybciej coś 'ten tego' to widać ze może byc fajny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jesteście dorosli, spotykacie się regularnie od 2 miesiecy to naprawdę nie stworzysz pozoru nie-szanującej się kobiety, jesli przejdzie na wyższy etap swojej seksualnosci. Uwazasz, ze Twoi znajomi, którzy spotkali się w realu, nie w necie, po dwóch miesiącach wszyscy nadal trzymali się tylko za rączki? Jeśli macie 25+ nie widzę w tym nic dziwnego. Pamiętaj, dopasowanie w łóżku dla faceta do istotna kwestia. Lepiej, jak powie Ci, ze do siebie nie pasujecie po 2 miesiącch, niż wtedy kiedy po pół roku pójdziecie do łózka, Ty bedziesz cała zakochana, a On stwierdzi, ze to nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 24 lata, on 25. Wiem, że dopasowanie seksualne jest ważne, ale boję się, że on tylko zaliczy i sobie pójdzie i jeszcze mnie czymś zarazi i co mi po takim dopasowaniu :( nie chce tego przeciagac, bo wiem, ze kazdy ma swoje potrzeby - ja zreszta tez, ale moze jeszcze miesiac? czy zaliczacz zniecheci sie do tego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>czy zaliczacz zniecheci sie do tego czasu?<<< x Nie wiem jak zaliczacz :D, ale ja, po trzech miesiącach częstych randek dałbym sobie spokój z kimś, kto mnie ciągle odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Jak poznaje się gościa "znikąd" (czyli nic o nim tak naprawdę nie wiemy, nie mamy wspólnych znajomych itp.) to najlepiej sprawdzić, czy ma konta na jakiś portalach randkowych, anonsach towarzyskich itp. - jeśli tak, to na 99% jest to tak zwany "oszust". Oczywiście "oszust" w rozumieniu babskim, czyli ktoś kto usiłując sprostać babskim wymogom przedstawił się jako "ideał" a okazało się, że nim nie jest. Oczywiście ideałów prawie nie spotyka się, zatem biedne baby są "oszukiwane" niemal non stop :) Baby szukają hajsu i zabiegaczogodzin a faceci seksu - całe "oszustwo" polega więc na tym, że do tej wymiany dochodzi (za zgodą obu stron, więc dla mnie to żadne oszustwo). Niestety w ramach średniowiecznej umowy społecznej przyjęło się, że gdy baba + facet się parzą, to baba jest wykorzystywana a nie odwrotnie (choć w 99% przypadków to facet dwoi się i troi by babę zadowolić). Nikt nigdy nie napisze "wykorzystała go", "przeleciała", "zabawiła się z nim tylko" i tak dalej - choćby facet dał milion hajsu i tyleż samo zabiegaczogodzin, pierd**ił bzdety o miłości bez końca i tak to on będzie ten zły co "oszukał" :) I tak dajesz babom to czego one dokładnie chcą, podrywasz je i rżniesz a w nagrodę za wysiłek i starania nazwą Ciebie oszustem :) To jeden z wielu powodów dla których już od prawie 20 lat nie daj***abom tego czego one najbardziej pragną - zerwałem z zabiegactwem i nie jestem już podrywaczem, mam wyje**ne na włażenie babom w du*y. Niech sobie wynajmują żigolaków w specjalnych burdelach, szukają ich po anonsach towarzyskich itp. - życzę szczęścia, haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj topik oszust z sympatii autorko to odechce ci sie facetow z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie pisalam, ze go przeczytalam i stad moje niepokoje. tylko ze portal randkowy to dla mnie jedyna droga na poznanie faceta :/ pracuje z samymi babami, znajomych facetow brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>no wlasnie pisalam, ze go przeczytalam i stad moje niepokoje. tylko ze portal randkowy to dla mnie jedyna droga na poznanie faceta :/ pracuje z samymi babami, znajomych facetow brak...<<< x Tak po prawdzie, to żadna z moich samotnych znajomych, nie znalazła szczęścia na portalu randkowym. x Sam z ciekawości zarejestrowałem się kiedyś na czymś takim i przeraziły mnie tamtejsze kobiety. Potrafiły w trzecim mailu, przysłać zdjęcia swej intymności (z informacją: jakim środkiem najlepiej tą intymność nawilżyć) lub po wymianie kilkunastu maili, nalegać na natychmiastowe wprowadzenie się do mnie, wraz z córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko milosc sama przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda ze baby sa nie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie szukać normalnego faceta w mojej sytuacji? Jakieś konkretne pomysły? Wszędzie może się trafić psychol... miłość sama przyjdzie? Przecież facet nie przyjedzie pod moje okno na białym koniu i nie wespnie się po balustradzie, by mnie poznać :( trzeba wychodzić do ludzi, tak to faceci nawet nie wiedzą o moim istnieniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesres mloda ? Czy juz po 30 i 40? Najlepszych mezow mozna poznac jak sie uczyło jako mloda dziewczyna , wtedy masz mozliwosc bo jestes wsrod wielu ludzi wtedy a jak sie pracuje to tylko praca dom praca dom. Przeczytalas caly topik oszust z sympatii? Jest tez galeria oszukana eu, tam zdjevia sa tych facetow znanych ze swoich upodobań, ja tez czytam ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, ale duża ta galeria... całe szczęście "mojego" tam nie ma, ale na pewno jeszcze całe mnóstwo oszustów jest niezidentyfikowanych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakladasz lewy profil i piszesz z niego aluzje seksualne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>zakladasz lewy profil i piszesz z niego aluzje seksualne<<< x Nie aluzje, tylko konkretne propozycje szybkich, niezobowiązujących spotkań. x Aluzjami i niedomówieniami, może bawić się każdy normalny chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tak robie :D konkretne spotkanka plus troche udawanych czulosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe pomysły macie, szkoda ze ja nie mam takiej bujnej wyobraźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×