Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

posiłki 6 miesięcznego niemowlaka, proszę o opinię

Polecane posty

Gość gość

Niemowlak 6 miesięcy. Na piersi, czasami jak mnie nie ma w domu to mm. Ale rzadko. Od niecałego miesiąca wprowadzam inne produkty po konsultacji z pediatrą, bo już nie wyrabiałam z piersią. Dziecko dobrze przyjęło nowe produkty. Zawsze dużo jadł, dotyczy to każdego produktu. To jego przykładowe menu: 5.00-6.00 - pierś 9.00-10.00 - pierś ( dzisiaj dodatkowo np. wypił jeszcze 200 ml kopru) 12.00 - kaszka jaglana ( 2 łyżeczki kaszy z jabłkiem i połowa gruszki). Wyszło jakieś 150 ml. 14.00 - obiad ( dzisiaj zjadł 300 ml przecieru z królika, warzyw) poprawił piersią i dopiero poszedł spać. Dzisiaj nie było deserku, bo wcześniej była kasza z owocami. A nie chce mu podawać zbyt dużo owoców. 16.00 - pierś 18.00- pierś 19.00 - znowu pierś i poszedł spać. Jeszcze wstanie i pewnie dostanie jakąś ryżową kaszę z moim mlekiem jak odciągnę albo mm. Wypije 250 ml. Przez noc będą ze dwa karmienia piersią. Waży teraz 7500 kg. Wyniki krwi ma w normie. Pediatra powiedziała, że jest chudym dzieckiem i żeby spokojnie dawać tyle ile chce jeść. Sama uważam, że ****ardzo dużo. Ja sama byłam niejadkiem i jak moja matka widzi jak jej wnuk je to tylko przeciera oczy. Wiem, że dziecko samo sobie normuje, ale czy się przejadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie wcale się nie przejada. I dopóki nie ma problemów z wagą, ograniczanie jedzenia nie ma sensu. Tylko niepotrzebnie narazicie się na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wazy. dobrze je. na pewno sie nie przejada. moja jest na sztucznym wiec je troche inaczej. co 4 godziny, wieczorem czesciej bo spi cala noc. i daje jej porcje miedzy 150-210 zalezy ile ma ochoty. tez ma rozszezona diete,tez je kasze jadlana:) z owocem, je obiady, pije mleko. we wrzesniu wazyla 7,4, teraz jej troche ciezsza. uwazam ze dobrze ja karmie i to samo mysle o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma 7,5 miesiąca. Zjadł dziś: - mleko z piersi - jajecznice na parze z dwóch zoltek - przecież z jabłka, gruszki, śliwki, ok 150 gr - piers - ok 250 gr zupy - indyk, szpinak, ziemniak, marchewka - kasze jaglana na moim mleku - 180 ml gęstej - piers. W nocy obudzi się 2-10 razy. Wazy 8500, ma 74 cm i jest szczuply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×