Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

czy powieszenie boli ?

Polecane posty

Gość gość
śmierć przez powieszenie może nastąpić na dwa sposoby: skręcenie karku (natychmiastowe) i duszenie się, które trochę dłużej trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

Witam, tabletki nasienne kilka sztuk. Położyć się na podłodze, pętle umieścić z węzłem u góry i spokojnie czekać. Tabletki swoje zrobią, zaśniesz a pętla zablokuje dopływ krwi do mózgu i po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość S

Ja tam nie wiem, czytam bo chcę spróbować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaaa
Dnia 17.10.2015 o 18:30, Gość gość napisał:

czy ktos z Was przezyl taka probe samobojcza? tylko osoby nie znajace sie w temacie nie pierdzielcie o kilkunastominutowym duszenius ie bo to miejscowa legenda. czy po oderwaniu nog od razu sie mdleje?

Zglupiales, powieszenie nie jest dla tchorzy, wydaje mi się że te motywy z kilkoma sekundami to mit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajajja
Dnia 17.10.2015 o 19:31, Die Nacht napisał:

Jak napisałem, śmierć następuje po 5 minutach, ale utrata przytomności już po minucie, dwóch 🙂

Skąd wiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajaja
Dnia 17.10.2015 o 18:33, Gość gość napisał:

skad niby to wiesz? to niby czemu przy gimnazjalnych azbawach w podduszanie od razu sie mdleje? potarzasz ...ny przesad nie majac o tym zielonego pojecia!!

Przy gimnazjalnych zabawach nikt ci nosa i ust nie zatyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjjkk

Przerwanie rdzeń a kręgowego nie ma nic wspólnego z brakiem tlenu, do utraty Przytomności potrzebne jest kilka minut, a rdzeń ty o sobie możesz przy okazji przetwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie k_rwa. Łaskocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toto

Kazdy z nas ma na szyi punkt, ktory pod uciskiem powoduje, ze po pewnym czasie tracimy przytomnosc. Utrata przytomnosci jest mozliwa w kilka sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zgorzel calego organizmu. Chce juz skonczyc z soba. Jaki najszybszy sposob samobojstwa bylby trafny. Przez powieszenie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po probie przez powieszenie. Po tym jak kopniesz krzeslo mdlejesz odrazu i jest ciemnosc. Nic nie boli. Nic nie czujesz. Ja zle zalozylem na szyje bo za nisko i gdy mnie odcieli i reanimowali i wrocilem na ten swiat, nie moglem nic powiedziec z 15min tylko belkot. Wiszac zlalem sie w gacie. Krew z ucha i z ust. Ogolnie jakies 2 min dzielily mnie od smierci. Na pierwszy dzien po probie wszystko jest dobrze, zadnych objawow tylko bol w karku i kolnierz. Nie polecam samobojstwa, dostalem druga szanse i nie zmarnuje jej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrobię, nie potrafię juz tak żyć...pragnę sie ukarać za to jaki byłem a ja za to jaka jest...całe życie twierdziłem że trzeba być poje****m żeby to zrobić, teraz wiem że wystarczy być nieszczęśliwm. Ogarnę pieniądze by o to mama sie nie martwiła i kończę tą męczarnie. Pragne spokoju pragnę odejść bo bez niej żyć nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie boli. Kiedy założysz pętlę na szyję i ugniesz nogi ( to wystarczy) w ciągu kilku sekund stracisz przytomność. Proszę nie krytykować i nie mądrzyć się ponieważ mówię o własnych doświadczeniach. Zostałam uratowana, chociaż wolałabym umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy piją % zanim to zrobią.

Muszą być lepsze sposoby niż sznur i krew z nosa. Później znajdują wisie lca i muszą go zdjąć.. Może tak jak ten chłopiec w filmie the unsaid lub coś innego. 

Ostatnio przypomniała mi się 15 letnia dziewczyna która skoczyła z wiaduktu. Przeżyła. To nie był najlepszy sposób. 

Niektórzy sami decydują się na ten krok. Inni mają pecha i tracą życie w nieszczęśliwych wypadkach. 

Można powiedzieć że ci co decydują się na odebranie sobie życia również mają pecha. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ze słynnym powieszeniem na klamce? Czytałam,że uciska się tętnice szyjną i mózg umiera. I co dalej? Urywa się film i koniec? Ktoś umie przybliżyć? Chociażby z ciekawości. Naprawdę można umrzeć od czegoś takiego?

 

Edyt@1988-na coś w życiu trzeba umrzeć,bo grabarze muszą zarabiać :)).

 

Ojjj ludzie,ludzie. W zasadzie co jest po śmierci? Umrzesz,zakopią cię na cmentarzu,postawią tabliczkę z imieniem i nazwiskiem i zjedzą cię robale. Ewentualnie skremują. Jednak są chwile w źyciu kiedy ma się dość i nie wiadomo co zrobić. I tak źle i tak niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×