Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kilogramy po porodzie

Polecane posty

Gość gość

Ile przytyłyście w całej ciąży?Ile kg spada od razu po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27, po cc gdy wrocilam do domu 10 kgw dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przytyłam 12, 10 spadło w pierwszym tygodniu, 2 pozostały do tej pory (od porodu minęły 2 miesiące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
69kg jak rodziłam po 3 tygodniach ważyłam 60, po 3 miesiącach 53 a po 4 mies.zaszłam w kolejną ciąże ważąc 51. Po drugim dziecku też po około 3 miesiącach wróciłam do wagi 54kg a do wagi 51 dopiero gdy syn miał 2 lata a córka 3, 2 lata utzrymała mi się waga 51 potem przytyłam na 54, a w ubiegłą zimę 59, na wiosne wróciłam do 56/55 i na razie stoi ale czuję że i tej zimy utyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po II ciąży jestem jakieś 5 kilo do tyłu :), planuję coś jeszcze zrzucić :), no ale ja w ciąży przytyłam chyba tylko 2 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z 11. 25 : do His: ja też choruję na tarczycę, biorę euthyrox i wydaje mi się ze tymi tab. jakoś łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 Po porodzie - 8 Po 3 mcach powrót do wagi wejściowej Po 6 mcach niedowaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas ciąży przybyły mi 22kg, z czego 1kg spadł przed samym porodem. 2 dni po porodzie zważyłam się jeszcze w szpitalu i ubyło 7 kg. W czasie 6 tygodni połogu kolejne 6 kg do tyłu. Karmię piersią, więc czekam na dalszy spadek wagi. Nie odchudzam się, bo to jeszcze nie czas, jem sporo, ale dziecko sporo ze mnie wyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×