Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo będziecie głosować w wyborach?

Polecane posty

Gość gość

PO, PiS, czy inna partia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzasadniajcie dlaczego dana partia a nie inna, dlczego PiS a nie Kukiz czy Korwin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzasadniam: pis walczy o Polskę i nie liże doopy Europie USA Ruskim, PO za nic sprzedała obywateli, ludzie są nękani, prześladowani, wyzbyci wiary obywatelskiej, obłudnie okradani, bezprawnie osądzani, i najgorsze: w żywe oczy OSZUKIWANI, przez naiwność wykorzystywani. PO traktuje Polaków jak zwykłe ścierwa, liczą się stołki, przekręty, własne doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo myślałam i w końcu zdecydowałam. postawię na partię RAZEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Korwina. To polityk który ma te same niezmienne poglądy od ponad 20 lat a nie jak jakaś chorągiewka na wietrze. Poza tym jest konkretny i przeciwny sprowadzania nielegalnych uchodźców do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego na Razem, a nie na Zjednoczoną Lewicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być debilem żeby głosować na te same mordy od 26 lat (PO, PIS, SLD, PSL)i oczekiwać na jakieś zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partia Razem to nowe twarze. tak samo Nowoczesna. ja będę głosować na Nowoczesną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wylacznie Barbara Nowacka jest w tym momencie glosem rozsadku w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Nowacka jest taka jakAŚ nijaka. Może i jest sympatyczna ale nie nadaje się na lidera moim zdaniem. Głosując na Nowacka glosujesz na Palikota i Senyszyn. Nie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowoczesna jest prowadzona przez bankstera, a to od razu skreślam :O Zjednoczona Lewica, to jakas kpina, te same tarze, ktore juz były, które rządziły. dziękuję ;) RAZEM to nowa partia, ludzie nowi, ze swiezym spojrzeniem, pracownicy, ateisci, katolicy, tuz po studiach.... wiedza jakie sa realia zwyklego, szarego czlowieka i maja zapal by to zmienic. to mi wystarcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie PO Stabilność, liberalizm i przyszłość. Nigdy w życiu PiS- w większości mało inteligentni ludzie, którzy wymagają a niczego w zamian od siebie nie dają. Tylko dać i dać. Plują jadem wszem i wobec. Ich przywódca, podzielił nasz naród na pół, czuć niechęć i nienawiść.. Fanatycy religijni, anty europejscy. Mam 27 lat, swój biznes i plany na przyszłość. Po drodze mi z PO. Nic znany im rozwój nawet własny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 53 czysty przykład człowieka mało rozwiniętego. Jedyne co potrafi to oskarżać, pluć jadem. Nie potrafi merytorycznie wytłumaczyć o co mu tak naprawdę chodzi. I to są właśnie wyborcy pisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowoczesna ma fachowców jako jedyna partia, a Petru zna się na gospodarce. Nie da tyle ile PiS obiecuje, ale nie pozwoli aby państwo zbankrutowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
petru wie jak zadowolic bankowcow :O a ci juz dosc naje/bali w kazdym kraju, no prawie kazdym, bo przynajmniej Islandia pogonila złodziei :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jesteśmy podzieleni na pół właśnie przez obie partie PIS oraz PO. To media wytworzyły taki obraz podzielonych Polaków a chodzi tylko o to żeby nas skłócić i nic nowego nie zbudować. Obie partie sobie stale wypominają co zrobiły albo co nie zrobiły ileś tam lat temu. Nie posuniemy się do przodu w ten sposób. wczorajsza debata to porażka. Obie panie jakby wyuczone na pamięć, sztuczne gesty i ogólniki które już słyszę aż do obrzydzenia. Ja i moja rodzina na pewno nie będziemy na żadną z nich głosować. Ani na PSL czy SLD (te same twarze). Obejrzę jeszcze dzisiejsza debatę i podejmę decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paproćććććććććć
Będę głosowała na RAZEM, bo ich poglądy w ważniejszych dla mnie kwestiach są zgodne z moimi. Przede wszystkim dlatego, że uważają, że kościół nie ma prawa się mieszać w sprawy państwa. Nie chcę ani żeby wygrało PIS ani PO ale oczywiście znowu tak będzie... W Polsce głosowanie powinno polegać na stawianiu krzyżyków przy tym, komu NIE życzymy wygranej - nadal PIS i PO miałoby najwięcej głosów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla mnie Nowacka jest taka jakAŚ nijaka. Może i jest sympatyczna ale nie nadaje się na lidera moim zdaniem. Głosując na Nowacka glosujesz na Palikota i Senyszyn. Nie dziekuje. I Nijaka to jest Kopacz i Szydlo. Choc z tych dwoch Szydlo merytoryczna, Kopacz bez ladu i skladu, nie ma nic do powiedzenia. Nowacka jest mloda, jeszcze nie ma takiego przebicia, jak bardziej doswiadczenie politycy, ale juz jest dosc wyrazista, a przede wszystkim to calkowita racjonalistka. Najwiekszym mankamentem jej partii sa wlasnie tamte inne osobniki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Petru zna się na gospodarce? To ekonomista, a ekonomista to ja wróżbita Maciej, raz uda mu się trafić z przepowiednią, a raz nie. Poza tym Petru doradzał Tuskowi i Komorowskiemu, współpracuje ściśle z Balcerowiczem, który swoimi reformami zrujnował Polskę... trzeba być idiotą aby głosować na tego debila, którego jednym z celów jest Vat w wysokości 16%, co automatycznie podniesie ceny żywności i sprawi, że biedniejsi będą mieli jeszcze mniej pieniędzy na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolego jakbym zaczął ci tłumaczyć obawiam się ,miejsca by zbrakło, na to ile PO wyprowadziło kapitału, a ile wprowadziło, różnicując saldo :D, to jak PO kłamie, że pensje w Polsce będą na poziomie Europy hahah puknij się w łeb Europa to Francja, GB, Niemcy, Włochy(na kredyt) reszta to robole, średnie pensje w PL to 400Euro, i nie patrz na GUS bo to tabelki statystyki i liczby, nic nie wnoszące , patrz człowieku na swój portfel :D wracając jakim cudem mają to zrobić, obniżeniem podatku o 3-4 pkt procentowe hahah zwykła foto montaż dla naiwnych :D Poza tym patrz kto siedzi w PO zwykły spływ krętaczy z innych partrii, w których wyjeebano ich za obłude i fałsz, chyba krótko żyjesz na tym świecie, albo kiepski obserwator,.... a z obecnym interesem radzę ci założyć w bardziej cywilizowanym kraju niż w Polsce za rządów PO Zus cie pożre, Banki oyebia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, przecież na gospodarce najlepiej znają się rolnicy, a nie ekonomiści! Dzięki Balcerowiczowi i jego reformom Polska jako tako przeszła transformację, a że popełnił błędy, to dlatego że nikt nie wiedział jak tak naprawdę powinno być zeby było dobrze. Oczywiście wie to teraz PiS, a szczególnie posłowie którzy w tamtych czasach w pieluchy sikali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pis bo ich bardzo kocham:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[W Polsce głosowanie powinno polegać na stawianiu krzyżyków przy tym, komu NIE życzymy wygranej - nadal PIS i PO miałoby najwięcej głosów jezyk.gif] Paproććććć! w samo sedno trafilas!!! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO -> max syf i strata wszystkiego Pis-> nawiedzeni Nowoczesna + Lewica- przybudówka Pis i ich narybek wybierz #Kukiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ostatni niedziel
Nie wiem, ale wiem że życiu nie zagłosuję na tych s**********w z PiSu! Nie pamiętacie jak ta zaraza była u władzy w latach 2005-2007? Mało wam było? Chcecie powtórki? Precz z tą katokomuną zasraną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×