Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam siły, ani chęci do życia..

Polecane posty

Gość gość

Mam 22 lata. Chodzę na 3 godz do pracy a potem do wieczora leżę w łóżku najczęściej słuchając muzyki albo przegladajac internet. Nie nam znajomych bo nigdy nie chcialem ich mieć, poznalem kilkoro ludzi ciekawych w poprzedniej pracy, ktora bardzo lubilem i takie kontakty mi wystarczaly. Do tego doszla utrsta ukochanej osoby, minęło pół roku a nie mogę się pozbierać. I problemy ze zdrowiem a także inne sytuacje o których nie chce pisac. Życie mnie totalnie meczy najchętniej bym zasnął i się nie obudzil. Ile razy czytam o czyjejs śmierci to zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O własnej śmierci możesz przeczytać tylko jakąś fikcję więc tego szczęścia z pewnością nie dostąpisz ale sama śmierć to luksus który z pewnością masz w zasięgu swojej ręki. Musisz być tylko wystarczająco głupi lub psychicznie złamany i już twoje marzenie może się ziścić. Człowiek psychicznie zdrowy nie pragnie śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem psychicznie złamany, bo mam powody. Każdy by tak czuł będąc na moim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie nie jest to odpowiednie miejsce dla ciebie. Albo to wiesz i jesteś na tyle inteligentny aby wiedzieć jakie miejsce jest właściwe albo nie ma dla ciebie ratunku. Każda ,,podróż'' zaczyna się od pierwszego kroku podobno i jeśli zechcesz ją odbyć to będziesz wiedział to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jack White
Ja podobnie się czuję. Mam 29 lat pracuje po 8 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu a wolne mam tylko na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc. Także nie mam siły na nic. Każda zwykła czynność taka jak wzięcie prysznica, ogolenie mojej zj*****j gęby to wielkie wyzwanie dla mnie. Nie mam ochoty nawet na jedzenie i jadam tylko 1 (w pracy) czy 2 posiłki dziennie. Mam problemy ze snem bo śpię nawet po 14 godzin dziennie, a i tak się nie wysypiam, lub nie mogę zasnąć budząc się wielokrotnie podczas snu albo w ogóle nie mogąc zasnąć wtedy leżę wiele godzin i patrzę się na pustą ścianę. Wszelkie kontakty z ludźmi są dla mnie męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×