Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile razy na debacie k***in wspomni dziś o hitlerze?

Polecane posty

Gość gość

ile razy na debacie k***in wspomni dziś o hitlerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było gdyby p. Korwin zapodał kolejną ciekawostkę. Tylko, że motłoch pewnie i tak nie zrozumie tak ja z tym, że nie ma prawdopodobnie dowodów na to że Hitler wiedział o obozach koncentracyjnych. ;) Niby nieprawdopodobne, a jednak, dowodów nikt nie okazał.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja p/i/e/r/d/o/l/e x pomnik kOOrwinowi i Hitlerowi postawcie x a kOOrwiniątko na pewno parę razy "zahailuje" x co może podniecić jego fanatycznych wyznawców o IQ pantofelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie nie ma co odbić-palma od ciebie mądrzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gupcze Korwin to debil ,daj mi bron jak slapszy jestem to strsele ci w leb, ty go sluszysz debilu:-P on sie lesternow naogladal i dziki za hod chce,zrobic zapytaj zkad ma kase:-) z takich debili jak ty to ze,udaje pana ty tylko znaczy ze ma cie za,szmaciaza gupka co liczy ze,za michd u niego bedziesz mu d**e lizal . Szuka cfancyk niewolnikow do swego pola jak mu niespasujesz to? robaki w zyciu tego swiata ez maja swoja role.***aj sie idjot1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chleb,igrzysk,i korwina:-d :-d :-d :-d :-d :-d durny motłoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze stalin niezyje posuchal bym debaty Korwin -Stalin:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pistolety są dla ludzi wolnych, niewolnik jeszcze sobie i innym krzywdę zrobi. Dlatego wolisz mieć zabronioną albo utrudnioną możliwość posiadania? Niewolniku, tak czy nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość koneser
gość dziś gupcze Korwin to debil ,daj mi bron jak slapszy jestem to strsele ci w leb, ty go sluszysz debilujezyk.gif on sie lesternow naogladal i dziki za hod chce,zrobic zapytaj zkad ma kaseusmiech.gif z takich debili jak ty to ze,udaje pana ty tylko znaczy ze ma cie za,szmaciaza gupka co liczy ze,za michd u niego bedziesz mu d**e lizal . Szuka cfancyk niewolnikow do swego pola jak mu niespasujesz to? robaki w zyciu tego swiata ez maja swoja role.***aj sie idjot1 ax :-D znalazles komórke na smietniku i dziobiesz slepa mendo bez sensu żeby sie pochwalić przy kolegach spod śmietnika jaki ty jesteś wyrobiony politycznie :-D nakpioerw zmień jadłospis - zamias plynu do mycia okien, popijaj spirytuse, salizylowym, też tani a nie tak szkodliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pistolety są dla ludzi wolnych w odróżnieniu od noża do serów albo kanistra benzyny, którymi tez można zabić, sa legalne, ale nie pasują do stylu XIXwiecznego yntelygenta w muszce, więc są dla niewolników. To gruba różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałeś o dachach wieżowców. Dachy wierzowców też mogą przyczynić się do śmierci. :( A widelec? Widelec też przecież w sumie łatwo można wbić w oko, wydłubać i mocniej w mózg wcisnąć.Zabić(:(). Widelce zabijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×