Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neptyk

Duda i Kaczyński mieli racje. Gruźlica w belgijskim obozie dla uchodzców

Polecane posty

Podziękuj Kaczyńskim i Tuskowi za to że do Polski też są i będą wciskani tzw. imigranci. To przez nich, bo chcieli i podpisali traktat lizboński, czyli Polska straciła suwerenność, zdrajcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce jest podobnie :) masa ludzi ma gruźlice, HIV, HCV, dziesiatki tysiecy Polakow nie wie ze są nosicielami hiv-a i zoltaczki, wiekszosc polskich facetów to nosiciele HPV ;) takie sa fakty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez kaczynskiego wciskani emigranci??? chyba coś pieprzysz aż głupio to czytać :D Kaczynski tylko czeka aby PiS wygrał od razu kozojebce polecą spowrtem na pustynie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO zrobi to co merkel każe. Po wyborach sie to nie zmieni bo pis też jest prounijny. Ja jestem za Braunem , w tych wyborach za Korwinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź matołku nie zaczynaj znowu o traktacie lizbońskim :O jak stara zdarta płyta , wiem o traktacie i wiem też że dobrze postąpił Kaczyński uchronił nas przed wieloma gorszymi rzeczami dwa, nie bardzo miał wybór :) wybrał złe rozwiązanie ale uchronił przed takimi jakie chciało wprowadzić PO i Tusk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby traktatu lizbońskiego:( nie podpisał to Polska byłaby krajem suwerennym i prawo unii europejskiej nie byłoby ważniejsze. A że podpisali (po i pis na spółkę) to taki Schulz z unii może nakazać Polsce przyjmować islamistów, bo jak nie to kara będzie.(posłuszne szmaty z rządu oczywiście w trymiga polecenia wykonują i pis będzie to samo robił). Kaczyński chciał jeszcze powołania armii europejskiej, więc gdyby Polska się opierała to możnaby wtedy siłą zmusić. Na szczęście z armią nie wypaliło. Masz tego swojego bęcwała Kaczyńskiego. Idiota taki sam jak zdrajca Tusk czy inny kurwiszon ot taki Piechociński czy Petru. Niewolniku, a co zawdzięczasz podpisanemu traktatowi lizbońskiemu?:D Lubisz czuć bat nad sobą?:D lubisz to, lubisz. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie orientuje sie ale może wy wiecie, można głosowac na ludzi brauna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo mnie też to ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deviant dziś [19:12 xxx wiesz co pomijając już ten fakt :) mamy od 8 lat tak państwo niezależne że się rzygać chce !!! tylko ku...wa nie pisz że to wina Kaczyńskiego hahahah :D PO to gorsza plaga od traktatu lizbońskiego ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×