Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moja siostra a jej suknia ślubna wygląda strasznie jak jej rozradzic

Polecane posty

Gość gość

w święta siostra bierze ślub i upierdzieliła sobie suknie typu syrena. i wszystko fajnie gdyby nie to, że ona ma sporą nadwage... nogi ma szczupłe ale od pasa w górę wszystko się wylewa. wygląda okropnie. wszyscy parskaja smiechem na jej widok w tej sukni. dziewczyny jak ją podejść by się nie wygłupiła i nie osmieszyła siebie i reszty rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż jej zdjecia grubszych dziewcyzn w sukniach slubnych , grubszych od niej i jak sie zacznie oburzac jakie grube to powiedz ze co ona do nich ma, wcale tak zle nie wygladają delikatnie dj jej do zrozumiania ze wygladaja lepiej od niej , albo jezeli masz dobry kontakt to powiedz wprost ze wyglda w tym fatalnie, albo tez ppros jaka szczuplejsza koelzanke do Was i ze che miec zdjecia z panna mloda w sukni slubnej i siastra ogladajac zdjecia zobacyz o co chodiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazywałam zdjęcie, powiedziałam że wygląda fatalnie... wiecie co powiedziała? że jestem zazdrosna bo nie odwazyłam się iść do ślubu w syrenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech idzie, tylko niech potem nie ma pretensji. Albo powiedz zeby schudła. Jeszcze ma czas jak się zepnie to trochę schudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy suknia jest najważniejsza w tym wszystkim? chyba bardziej szczęście siostry, a skoro w tej sukni czujd sie super to chyba dobrze? chcesz jej zepsuć tem dzień i zazdrościsz jej szczęścia? bo tak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro sama nie widzi, jak fatalnie w niej wygląda, a Ciebie oskarża o zazdrość, to odpuść. Może dobrze się czuje wyglądajac, jak grillowana ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepskie z was rodzeństwo skoro siostra posądza cię o zazdrość, a ty martwisz się, że ośmieszy rodzinę... Daj sobie spokój, niech idzie w czym jej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez myslalam ze chcesz zasugerowac ale skoro powiedzialas wprost i nix to niech idzie. Kiedys moja przyjaciolka wybrala do cywilnego garsonke Jak dla 50-latki a ze zobaczylam dopiero dzien przed to powiedzialam ze fajna bo co mialam zrobic? Jakby bylo wiecej czasu to bym powiedziala prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroscisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Hej moja zaś siostra powiedziala mi,ze nie przystoi mi isc do slubu w bialej sukni,bo mam41lat i garsonke najlepiej szara mi doradzila,zrozumcie na moj pierwszy koscielny slub,nifdy nie myslalam,ze nastapi to tak pozno,jestem dosc ladna nie mam wysokiego mniemania o sobie,ale to byl moj wymarzony dzien,mialam biala dluga suknie,siostry nie posluchalam i jestem z tego dumna,szczesliwa,wiec i ty pozwol byc szczesliwa swojej siostrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×