Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość28

wrazliwy i bardzo samotny chlopak szuka bratniej duszy

Polecane posty

Gość gość28

hej. Jestem osoba bardzo wrazliwa,latwo mnie skrzywdzic..W mym zyciu zbyt czesto lzy, bol i samotnosc stanowily codziennosc istnienia. Jestem swiadomy braku urody, wiem ze mam brzydka twarz, przez co w zyciu ciagle odczuwam odrzucenie innych, a bolesne komentarze pieknych zawsze zabijaly me marzenia do prawa bycia kochanym, szczesliwym. Jednak tak jak kazdy wierze, ze moze nawet ktos taki jak ja zasluguje na odrobine ciepla drugiej osoby, jej bliskosc, dotyk.. Jestem osoba niesmiala ale bardzo komunikatywna, w kregu osob gdzie czuje sie akceptowany staram sie byc wesolym chlopakiem. Jednak czesto zamykam sie na innych, wole czasem samotnosc..Zbyt wiele zlych rzeczy spotkalo mnie w zyciu. Od 3lat walcze z depresja..Znam uczucie gdy zycie staje sie nie do zniesienia.Jestem osoba inteligentna, humanista, nigdy nie oceniam nikogo po wygladzie i nienawidze zwlaszcza facetow, ktorzy tylko na podstawie wygladu dziewczyny nie znajac jej wogle smia wystawiac o niej opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zrób coś ze sobą! wielu facetów ma bardzo przeciętną lub brzydką twarz i chodzą na siłkę, nadrabiają wygląd swoją sylwetką To, że ci się nie chce to tylko i wyłącznie twoja wina, nie szukaj jej w tych "odrzucających ciebie ładnych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Cię przytulam na odległość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd jesteś autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość28
dziekuje za mile slowa jestem z podkarpacia ale przeciez dla prawdziwej pieknej przyjazni chocby korespondecyjnej odleglosc nie jest problemem.. Jezeli jakas dziewczyna czuje podobnie jak ja i bylaby w stanie zaakceptowac znajomosc z brzydkim ale tak bardzo pragnacym kochac i byc kochanym chlopakiem zostawiam swego maila melikson89@gmail.com. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×