Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie macie duze mieszkania ?

Polecane posty

Gość gość

Jakie macie duze mieszkania /domy? ile metrów? ile pokoi ?ile macie dzieci? Ja zacznę od siebie mieszkanie 62 m /3 pokoje mamy jedno dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokoj znow prowokacja by hrabianki klocily sie z patologia;) przeciez tu 9/10 kafeteryjnych bywalczyń ma 4 pokoje(salon, sypialnie, gabinet,pokoj dziecka), 1 dziecko, zero zwierzat bo smierdza i brudza, pania do sprzatania, dwa samochody, pracuja mezowie bo one nie chca i nie musza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nie pograzaj sie... zakladajac ze salon masz ok 20metrowy, kuchnia ma pewnie ok 10 m, lazienka ok 8m2 przedpokoj ok 10m2 to na sypailnie twoja i pokoj dziecka zostaje ok 7m2 na glowe...zaraz cie tu zjada ze masz cele a nie pokoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48m, 3 pokoje. 1 dziecko, 2gie w drodze, więcej dzieci nie planuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikoe
60 m kw, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. 1 dziecko, w planach drugie. Jest mi już teraz ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom 180 6 pokoi 1 dziecko. Wcześniej 56 M, 2 pokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom ok. 200m 2 , 5 pokoi, kuchnia i dwie łazienki, dwoje dzieci i jeszcze jedno planuję w przyszłości :) a to wszysko na działce 6000 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
willa 100000000000000000m2 papuga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom 214m2 działka pół hektara pod Poznaniem 6 pokoi, 2 łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie 90 m trzy pokoje plus salon z aneksem kuchennym. Dwie łazienki, tzn w jednej jest tylko toaleta i umywalka. Jedno dziecko w planach drugie. Brak zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom 416m2 4 łazienki 12 pokoi i nie wyobrażam sobie mieszkać w kórniku 200m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie wyobrazam sobie tam sprzatac albo bulic komus za sprzatanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia321
Heej :* Sorki , że nie na temat ale chcę. Wam pokazać stronke , która dzięki. Partnera rozdaje darmowe kosmetyki :) . Wszystko co trzeba zrobić to wypelnic krotki formularz a do 24 h skontaktuje się mila pani po adres:) http://rozdajemykosmetyki.5v.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam małe 38 m, dwa pokoje, jedna kuchnia, jedna łazienka, jeden balkon, mieszkamy w 3 osoby - ja, mąż i córka. Patologia, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45m2, 2pokoje, 1 dziecko wykańczamy mieszkanie 76m2, ktos tam napomknął o zwierzętach, to zwierzaki mamy, bo nie wyobrażam sobie domu bez zwierząt, a i dziecko się lepiej wtedy chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50m, 2 pokoje, 1 dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o swoim kurniku piszesz? mopsiara z ciebie na maksa mieszkam w pałacu z krużgankiem ok 1000m2, pokoi nie jestem w stanie zliczyć, 3 dzieci, 2 auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dół 85 m kw salon z otwartą kuchnią 3 pokoje hol łazienka wiatrołap Góra 65 m kw poddasze jak narazie jedno wielkie pomieszczenie do adaptacji. 1 dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom 135m 5 pokoi,2 lazienki.4 osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba jeszcze dopisać kolejny parametr "odległość od miasta wojewodzkiego". Bo w sumie to lepsza kawalerka w centrum Warszawy niż wielki dom na zadupiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny parametr: czy mąż ma firmę? i ile zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom 84 m kw, 4 pokoje, 2 dorosle osoby. dom z 1920 roku, niemal do totalnego remontu, odziedziczony po babci...hrabianka? nie sadze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150m2 komunistyczny dom - klocek fatalnie rozplanowany i zaprojektowany. Sporo się nagimnastykowaliśmy żeby to na prostą wyprowadzić :o Szkoda gadać. Moi znajomi mają domy po 110m2, a mam wrażenie, że wchodzę do hangaru :o mamy toaletę, salon i oddzielną kuchnię na dole, oraz trzy sypialnie i łazienkę na górze. Dwie sypialnie były pierwotnie przechodnie. Masakra do tej pory mnie trzepie na wspomnienie tego remontu :o jedno wielkie gruzowisko. W dodatku parter mamy na wysokośc****erwszego piętra, bo na dole jakieś klitki i piwniczki z du/py, a garaż musielismy sobie dobudowywać osobno. Skusiliśmy się na to ze wzgledu na dużą działkę i zagospodarowany ogród i do teraz żałujemy. Mamy jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Trzeba jeszcze dopisać kolejny parametr "odległość od miasta wojewodzkiego". Bo w sumie to lepsza kawalerka w centrum Warszawy niż wielki dom na zadupiu. xxx dla ciebie, a dla mnie nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
78 m2 (salon, sypialnia, pokój dziecka, "biuro"), my plus córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom 250 m.kw. Dwa garaże, kotłownia, spiżarnia, pralnio-suszarnia, gabinet, trzy łazienki z WC, kuchnia, salon, jadalnia, 5 pokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65m2, 3 pokoje. Mamy 1 dziecko, więcej nie planujemy. Mieszka z nami jeszcze mój ojciec (osoba umierająca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja od tego domu z '20r. wiem o czym piszesz!!! jak ja sie patrze na ten moj dom to sie zastanawiam co za psychol 'projektowal' ten budynek! okna i drzwi na chybil trafil, czesc pokoi przechodnia, masakra! tu trzeba by wszystko chyba w srodku wyburzyc i postawic sciany z drzwiami na nowo i okna najlepiej tez nowe zrobic te zamurowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom 112m2 na dole kuchnia salon łazienka na górze 4 sypialnie lazienka. Mamy 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole duzy dom 20 km.od miasta niz gniezdzenie sie z dziecmi na kawalerce!Mamy duzy ogród,swieze powietrze i swiety spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×