Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Frauka

czy on robi to celowo żebym była zazdrosna?

Polecane posty

Nazwijmy go S.powiedzialam S ze go kocham,on mi odp ze on nic do mnie nie czuje I ze nie jestem w jego typie.po tym zaczął nagle rozmawiać z moja przyjaciółka z klasy (w kl są tylko 2 dziewczyny)która ma chłopaka, gdy siedziałam kolo niej na wf on podszedł i powiedział "no hej Klaudia!co tam?" wtedy tak się zezłościłam ze po 5 sekundach poszłam sb od nich -.- później na przerwie patrzyłam na nią i w sumie byłam blisko niej a on nagle do niej podchodzi i głaszcze ja w głowę! Na następny dzień ona siedziała tyłem i go nie widziała,ale ja się na nią patrzyłam a S nagle chwyta ja palcami od tyłu z jednej i drugiej strony jej brzucha, ona tego nie widziała ale ja tak,nie widziałam czy się na mnie wtedy patrzy bo byłam strasznie zazdrosna.dodam przed tym jak mu pow.ze go kocham wcale się tak nie zachowywal.S nigdy do mnie nie podchodzi ale gdy kolo mnie siedzi on się stresuje(ostatnio siedzielismy blksko sb o mke mialam ksiazki to dzielilismy jego ksiazke i nagle on zaczal strasznie szybko oddychac)a przy niej on się nie stresuje. Napisał mi też ze ona "odpada" bo ma chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie :D on ma Cie w d***e, a Ty sobie cos wkrecasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×