Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szybkie tycie w ciąży

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny, czy któraś tez ma lub miała ten problem? jestem w 22 tc. w ciągu ostatniego tygodnia przytyłam 4 kg. to juz razem 8 kg bo przez cały czas ciąży nie licząc ostatniego tygodnia tez przybrałam 4 kg. w zeszły piątek byłam u lekarza, wszystko bylo w porządku, dziś stanęłam na wadze i się przeraziłam... czym to może być spowodowane? dodam że miałam TSH robione i bylo w normie. nie zmieniłam diety ani nie zaczelam jesc bez opamietania... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze masz taka nature, ja utylam ponad 30kg w ciazy, co miesiac bylam duzo ciezsza jakbym codziennie jadla mcdonalda a odzywialam sie jak przed ciaza. urodzilam zdrowe dziecko, 20kg szybko mi zeszlo, teraz walcze z 15 jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety rozne sa ciaze i kazdy inaczej tyje jesli lekarz nie zwrocil Ci na to uwagi to widocznie wszystko jest ok moze woda zaczela ci sie zatrzymywac w organizmie co do tsh zawsze w ciazy moze sie zmienic obserwuj jak bedzie dalej i jak co poradz sie gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz nie widział nieprawidłowości bo w zeszłym tygodniu miałam tylko 4 kg na plusie. dzisiaj już mam 8 kg a to normalne chyba nie jest przybrać 4 kg w tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ze wszystko jest ok i tyjesz z powietrza sorry...za duzo jesz lub bardzo kalorycznie i mozesz sciemniac ile chcesz, kilogramy nie biora sie z powietrza..Czesto sie mowi ze sie nic nie zmienilo a spozywa sie nieodpowiednie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zaczełas zatrzymywac wodę? kontroluj wage codziennie i jak będzie tak daej rosł idź do lekarza jeszcze raz, bo to nie jest dobry objaw,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNnnn
Może organizm zatrzymuje wodę? Z jaką waga zaczynałas? 8 kg w 22 TC to faktycznie sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 22 tyg miałam +15 kg od poczatku i była to tylko i wyłącznie moja wina bo żarłam jak p******a! Do porodu przytylam 39kg i nawet nie wiesz jak żałuję ze się tak objadłam. Teraz jestem gruba i zrzuciłam troche wagi ale wiem ze juz nigdy nie będę miała figury jak przed ciążą a jestem 2 lata po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle, ze ja nie zre, nie jem nocami, unikam gazowanego, smazonego, slodyczy. W zeszlym tygodniu mialam tylko 4 kg na plusie. A do dzisiaj mam juz 8 kg. W tydzien nie da sie az tak przestawic nawykow zywieniowych zeby przytyc 4 kg... dlatego pytam, szukam innych przyczyn bo to nie jest od jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz po prostu tak mieć. Ja w ciąży jadłam bardzo mało i lekkie posiłki, bo wymiotowałam przynajmniej dwa razy dziennie aż do dnia porodu. Do 25 tc schudłam 4 kg. Od 25 do 40 tc przytyłam 30 kg. Nie zmieniłam diety. Wyniki miałam w normie, cukier wręcz zbyt niski, lekkie nadciśnienie ściśle kontrolowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wtedy miałam 20 kg na plusie! Moja wina, bo zralam jak wieprz. Konczylam z wagą +18 (4.5 kg dziecko)-,wyszła cukrzyca ciężarnych i musiałam się pilnować. Dziś trzy lata po ciąży dalej mi ze 3 kg wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie wisi 3 kg i tak nie jest źle. Mi 23 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie to woda, zgłos to lekarzowi na nastepnej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje sie ze to moze byc cos powaznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że wyszłam że szpitala mając 7 na plusie, trochę schudłam przez pół roku pierwsze, a potem waga górę. Miałam już 90 kg, na wadze, więcej niż w dniu porodu. Także, te 3 kg rzeczywiście problemu nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do lekarza.Jesli naprawde nie zajadasz sie i nie pozwalasz sobie na wiecej to musisz to zglosic lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontroluj ciśnienie, wysokie ciśnienie+ puchnięcie (zatrzymywanie wody) oznacza zatrucie ciążowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opuchlizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 20 tc i mam na plusie 6kg, ale ja jestem ze szczuplaków i w poerwszej ciąży też tyłam od początku i zatrzymałam się na 11,5 kg. Ale nawet w okresach wzmożonego przybierania waga rosła naksymalnie o 1kg na tydzień. 4kg to bardzo dużo. Kontroluj, bo jeśli puchniesz, to nie wróży to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×