Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PannaMłoda2018

Ślub i Wesele 2018

Polecane posty

Gość Olka3
Jeśli szukacie dobrego trunku to polecam cydr. Orzeźwiający i gaszący pragnienie. Świetnie nadaje się do każdej potrawy na weselnym stole. Bardzo chwalę sobie meli melum http://www.melimelum.pl/ bo ich smak jest znacznie na wyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syylwia_fiik
My juz may listę alkoholi, oczywiście będzie wódka, wino i na drugi dzień tez piwo kupilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja mam termin na wrzesień 2018,,,trochę nie wiem jeszcze do czego zacząć:),,,kiecki brak, sali brak, tylko narzeczony jest hahah. A tak na poważnie to zespoł już mamy- Vogue Band- bardzo sie cieszę, bo wokalistka tam jest obłędna! Któraś z Was pisała przed chwilą, że szuka kogoś z energią- Ci to mają pozytywną energię, więc co juz mam to polecam szczerze! http://www.vogueband.pl/ Jak dla mnie największy problem to sala- w wawie albo pod- jakies pomysły ze sprawdzonymi miejscami ? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia992
My mamy termin na maj 2018. Mamy też na razie salę i orkiestrę. No i pewnie fotografa, bo chcemy zatrudnić dobrego znajomego. A powiedzcie mi, ile wcześniej waszym zdaniem należy rozglądać się za suknią? Czy teraz to aby nie za wcześnie? A jeszcze mam pytanie odnoście dekoracji stołów. U nas mamy sami sobie wybrać i mają zrobić stoły pod nas. Możecie mi podsunąć jakieś pomysły? Na razie wygrywa takie coś: http://naslubnymkobiercu.pl/stoly-weselne-rozowymi-dodatkami/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też już szykuję się do ślubu. Mamy zarezerwowaną salę w hotelu best western efekt express w krakowie. Nie mogę się doczekać! Jeszcze tylko sukni mi brakuje, ale to jeszcze mam trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wejść na http://www.gdziewesele.pl/ tam znajdziecie wszystko co potrzebne jest do organizacji ślubu i wesela! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mogę dać wskazówkę co do zespołu to polecam Fieste z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie również firsta grała i jak najbardziej mogę ich polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam wesele w przyszlym roku. Już nie mogę się doczekać. zaczynamy powoli wszystko planować. Mamy już salę w best western efekt express w Krakowie. bardzo ładna, strasznie nam się spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też 2018 czerwiec. Któraś z Was może ma wesele z okolicach Radomia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My sierpień 2018 dokładnie to 18.08. Mamy foto - video, salę bez podpisanej umowy. Wstępnie dekoratorkę, obrączki na oku i sukienkę. Reszta za parę miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokkol
a myślałyście już nad trunkami jakie bedą? ja na przykład chciałabym różego rodzaju domowe nalewki..ale w sumie też cydr..sama go nie bedę co prawda robić, co to to nie:) ale żeby mozna było się napić. w sumie smakuje mi meli mellum z tym że jeszcze nie wiem jak to wszystko rozwiązać. no i wino, standardowo....nie wiem czy nie za duzo tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ślub wesele w 2018! ja robię w hotelu Forum w Lublinie, niedawno podpisałam umowę. Bardzo się cieszę, ze udało mi się zaklepać termin! Mają nowe pyszne menu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mamy zarezerwowane wesele na przyszły rok. Mamy wynajęte miejsce w hotelu best western efekt express w krakowie. Bardzo podoba nam się ta sala i dlatego ją zaklepaliśmy. Teraz przed nami dalsze poszukiwania, czyli fotograf i kamerzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotel Piast Kraków
Jeśli marzycie o ślubie i weselu w ogrodzie to zapraszamy do Crown Piast Hotel & Park :) Zobaczcie jak wyglądała jedna z ceremonii zorganizowanych u nas https://www.youtube.com/watch?v=vxK79zHESvg Oczywiście zwolennicy wesel w sali weselnej także mogą liczyć na niezapomniane przyjęcie zorganizowane w naszej restauracji ;) Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej http://hotelpiast.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manieczka_30
ja tez dopiero w 2018 :( 7 maja, czyli dokladnie za rok!! A suknie juz mam :P moze to glupie, bo za rok sie moda zmieni, ale przeszlam sie do atelier Violi Piekut i tak sie zakochalam, ze nie moglam sie powstrzymac. jest ponadczasowa. ale oprocz sukni mam tylko kosciol, sale... i wlasciwie tyle :) czas sie wziac za to porzadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze się przyznać, że ja jako pierwsze za co wzięłam się podczas planowania wesela to lokal i… alkohol. Jak któregoś zabraknie, wesele nie udane hehe ;p Mimo coraz to rosnącej popularności wesel bezalkoholowych, moim zdaniem PRZYNAJMNIEJ butelka wina na panią czy pana powinna być. Z całą pewnością się nie zmarnuje ;p Jak ktoś chce na swoje wesele dobre, a w konkurencyjnych cenach winka, polecam zapoznać się z ich ofertą www.wine4you.pl braliśmy kilka na próbę, aż nie mogę się doczekać co goście powiedzą, bo naprawdę przepyszne! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra bierze ślub w sierpniu 2018r. i nie rezerwuje żadnej sali, tylko urządza przyjęcie w ogrodzie. Rodzice mają dość spory ogród i nawet po wynajęciu krzeseł itd, opłaca się to bardziej niż organizacja w sali. Na dniach chcą kupić namiot na http://homegarden.com.pl/, żeby móc go jeszcze przetestować w tym roku. Zespół będzie grał pod chmurką, choć w razie potrzeby będzie mógł się schować pod zadaszeniem. Słyszałyście by ktoś wyprawiał w podobny sposób wesele, jakieś spostrzeżenia, opinie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska_April
Ja czerwiec 2018! Jeszcze tylko rok:) Juz mamy wszystko przygotowane - oprocz sukni. Ale mialam juz pierwsze przymiarki u Violi Piekut i wszystko wskazuje, ze wlasnie tam ją kupię. Tylko boje sie, ze np. roztyje sie za rok XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogie panie jeżeli poszukujecie sukni ślubnej polecam salon mody Evita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suknie kupuje się miesiąc przed ślubem ,przecież różnie jeszcze może być ,możecie przytyć, schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i suknia może pożółknąć leżąc za długo w szafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazela332
Jak miesiąc przed? Ja pól roku wcześniej chodziłam na przymiarki (też do VP) żeby było idealnie wszystko i faktycznie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki zespół polecacie na śląsku i jaka restauracja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wesele polecam Dom Weselny w Dąbrówce, co do zespołu ? dobrze jest pojechać i posłuchać, my tak zrobiliśmy i byliśmy zadowoleni. Dla kazdego coś miłego grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×