Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolejne pytanie z serii czy jestem w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Ostatnia miesiączka 26 września. Okres powinnam dostać w sobotę ale nie dostałam. Ból piersi który się utrzymuje od kilkunastu dni i ból krzyża czasem brzucha, biały gęsty śluz. Seks w dni płodne i nie tylko :) bez zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, możesz byc w ciąży -zrób test./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) okres powinnam dostac w czwartek 22.10. W dniu spodziewanej miesiączki dostałam gorączkę która utrzymywała sie przez dwa dni do tego pojawiła sie biegunka kilka razy i osłabienie oraz ból krzyża oraz bóle w podbrzuszu. Gorączka , biegunka i bóle brzucha ustapily natomiast pozostal silny bol krzyza oraz do tego bol mięśni nóg. Mam również obfita wydzieline z pochwy oraz czasami słabe mdłości, szczegolnie wczoraj po siłowni dostałam silnych mdłości ale bez wymiotow i strasznie draznily mnie intensywne zapachy. Z chłopakiem współżyjemy bez zabezpieczenia lecz nigdy we mnie nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapamiętaj ruchoanie prowadzi do ciąży.Przerwać możesz sobie poranny ciepły mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się lepiej nie odzywaj. A taką odpowiedź na poziomie gimbazy sobie daruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rozumiem w aptekach w Waszej okolicy skończyły się testy ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×