Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

My od października. O pierwszą ciąże staraliśmy się 6miesiecy, także narazie na spokojnie daje sobie też tyle czasu. Ja tak samo bóle mam, i podbrzusze i cycki i głowa. Wszystko naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mąż wczoraj kupił mi test i kazał dziś zrobić😋 Właśnie zrobiłam i wyszły 2 grube kreski😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny mąż wczoraj kupił mi test i kazał dziś zrobić😋 Właśnie zrobiłam i wyszły 2 grube kreski😃

Super, gratulacje 🙂 😍

Ja musze czekac jeszcze pare dni...jak sie man udalo, to jeszcze za wczesnie na pozytywny wynik bo owulacje mialam w zeszlym tyg...ale jestesmy dobrej mysli 🙏🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za was😊 

Cieszę się i jednocześnie boję się czy wszystko będzie dobrze 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trzymam kciuki za was😊 

Cieszę się i jednocześnie boję się czy wszystko będzie dobrze 😔

Dzieki 😘

Na 100% wszystko bedzie dobrze ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zastanawiam się nad używaniem w dni płodne żelu co wspomaga zapłodnienie, na razie tylko śledzę owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie probowalam, myslisz ze pomaga? Na razie od miesiaca biore ovarin...i w tym mies mialam ovulacje wiec mam nadzieje ze sie udalo 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale....Powiem Wam szczerze...Mamy niesamowite zycie seksualne, jak kroliki🙈🤣, codzieennie wieczorem (nawet i 2 razy) a do tego bardzo czesto i rano sie nam zdarzy... ale jak sie wreszcie pokazaly upragnione 2 kreski na tescie owu, radosc byla tak wielka z obu stron ze musze przyznac ze oboje odczulismy to bardziej jak prace niz przyjemnosc....😢 mysle ze za duzy stres zwiazany byl z tym zeby sie udalo...szczegolnie dla mojego Pana.... wiec ustalilismy ze koniec z testami owu, wracamy do "krolikowania" i czekamy az sie uda, a ja nadal bede brac ovarin 🤰🤱❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a ile bierzecie tabletek dziennie? Ja brałam aż 4 ale na szczęście udało się po 2 miesiącach z ovarinem. Lekarz powiedział mo żebym tyle brała bo takie są nowe zalecenia. Więcej nie mówił a ja nie pytałam o to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja biore 2, 1 rano, 1 wieczorem, tak zalecil moj lekarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale....Powiem Wam szczerze...Mamy niesamowite zycie seksualne, jak kroliki🙈🤣, codzieennie wieczorem (nawet i 2 razy) a do tego bardzo czesto i rano sie nam zdarzy... ale jak sie wreszcie pokazaly upragnione 2 kreski na tescie owu, radosc byla tak wielka z obu stron ze musze przyznac ze oboje odczulismy to bardziej jak prace niz przyjemnosc....😢 mysle ze za duzy stres zwiazany byl z tym zeby sie udalo...szczegolnie dla mojego Pana.... wiec ustalilismy ze koniec z testami owu, wracamy do "krolikowania" i czekamy az sie uda, a ja nadal bede brac ovarin 🤰🤱❤️

Poprawiłaś mi humor tymi królikami 😋 co na to patrzę to się śmieje 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Poprawiłaś mi humor tymi królikami 😋 co na to patrzę to się śmieje 😅

Dzieki 😂🤣 ciesze sie ze moglam pomoc🤣😅❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ja zastanawiam się nad używaniem w dni płodne żelu co wspomaga zapłodnienie, na razie tylko śledzę owulację

 

Kupiłaś już taki żel? Gdzie wogole można go kupić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

@Sylka1 jak sie czuje przyszla mama? ❤️

Dziękuję, dobrze. Jutro lecę do lekarza, zobaczymy czy coś widać. Cały czas jednak jestem zestresowana czy wszystko będzie dobrze. A jak u was'' króliczki "? 😃😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziękuję, dobrze. Jutro lecę do lekarza, zobaczymy czy coś widać. Cały czas jednak jestem zestresowana czy wszystko będzie dobrze. A jak u was'' króliczki "? 😃😅

Super 😍❤️Na 100% wszysko bedzie dobrze❤️❤️ ja musze jeszcze czekac pare dni.. Té wczesne testy powinny juz cos pokazac przy niedzieli 🙏🙏 wiec jestesmy dobrej mysli❤️ ah... To kroloczkowanie to jest najleprze😇💪😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzę że wam się uda teraz 🙏 

Ja dziś zrobiłam drugą betę i czekam na wynik. O 17 jadę do lekarza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziękuję, dobrze. Jutro lecę do lekarza, zobaczymy czy coś widać. Cały czas jednak jestem zestresowana czy wszystko będzie dobrze. A jak u was'' króliczki "? 😃😅

Super 😍❤️ daj znac Co powiedzial, kiedy maluszek bedzie na swiecie😍😘💕💞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wierzę że wam się uda teraz 🙏 

Ja dziś zrobiłam drugą betę i czekam na wynik. O 17 jadę do lekarza 🙂

Ja dzis Nadal 1 kreska... Ale mam bole jak na miesiaczke... Wiec sama juz nie wiem... Oby sie 2 pokazaly🙏🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Super 😍❤️ daj znac Co powiedzial, kiedy maluszek bedzie na swiecie😍😘💕💞

W sumie dużo na temat dzidzia nie dowiedziałam się. Lekarz jedynie znalazł "coś" na usg, narazie za małe jest. Na lewym jajniku mam torbiel, dał leki i kontrola za 2 tygodnie ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja dzis Nadal 1 kreska... Ale mam bole jak na miesiaczke... Wiec sama juz nie wiem... Oby sie 2 pokazaly🙏🙏

Oby nie przyszła wstrętna małpa 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W sumie dużo na temat dzidzia nie dowiedziałam się. Lekarz jedynie znalazł "coś" na usg, narazie za małe jest. Na lewym jajniku mam torbiel, dał leki i kontrola za 2 tygodnie ☺️

Czyli same dobre wiesci... na pewno leki pomoga 😘

Ja dzis znow robilam test, dalej ta okropna 1 kreska....😭😤 ale jestem dobrej mysli...chociaz wszystko to co czuje teraz itd to moze byc "zasluga" Ovarinu, a ja sie ciesze jak glupia i posikuje sobie na testy jak osiol...🤔🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a ile wam zostało do okresów? W którym dniu cyklu jesteście? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 😊 jestem tutaj nowa ale czytam Wasze komentarze o ciąży i bardzo zazdroszczę 😉 ja staram się krótko, w listopadzie myślałam ze jestem w ciąży bo spóźniał się okres, lekarz nie mógł nic potwierdzić ale kazał zrobić wszystkie badania, wiec zrobiłam sobie nadzieje, jednak przyszedł okres 😔 na badaniach wyszła toksoplazmoza, więc kilka opakowań antybiotyków i jest już w porządku 😊 w zeszłym miesiącu byłam u ginekologa i stwierdził brak owulacji, przepisał ovarin, biorę już drugie opakowanie. Zbliżają mi się teraz dni płodne i nie mogę przestać myśleć o dzidziusiu. Mam dużą nadzieje że może lek pomaga 😇 gratuluję ciąży dziewczyny i mam nadzieje ze niedługo do Was dołączę 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć dziewczyny 😊 jestem tutaj nowa ale czytam Wasze komentarze o ciąży i bardzo zazdroszczę 😉 ja staram się krótko, w listopadzie myślałam ze jestem w ciąży bo spóźniał się okres, lekarz nie mógł nic potwierdzić ale kazał zrobić wszystkie badania, wiec zrobiłam sobie nadzieje, jednak przyszedł okres 😔 na badaniach wyszła toksoplazmoza, więc kilka opakowań antybiotyków i jest już w porządku 😊 w zeszłym miesiącu byłam u ginekologa i stwierdził brak owulacji, przepisał ovarin, biorę już drugie opakowanie. Zbliżają mi się teraz dni płodne i nie mogę przestać myśleć o dzidziusiu. Mam dużą nadzieje że może lek pomaga 😇 gratuluję ciąży dziewczyny i mam nadzieje ze niedługo do Was dołączę 😊

Witamy 🙂 Nie ma czego zazdrościć, trzeba działać i napewno każdej się uda😃 Ovarin napewno pomoże, zobaczysz niebawem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny a ile wam zostało do okresów? W którym dniu cyklu jesteście? 🙂

Ja powinnam dostac 20go...ale mam nadzieje ze nie przyjdzie...🙏

Poki co, mam dosc uciazliwe bole, skurcze, itd... Na wczoraj wynik testu nadal negatywny...A w sobote wymioty i zawroty glowy.. ale juz sama nie iem, moze po prostu za bardzo sie nakrecam i stad te objawy... :-(

A Ty jak sie czujesz??❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć dziewczyny 😊 jestem tutaj nowa ale czytam Wasze komentarze o ciąży i bardzo zazdroszczę 😉 ja staram się krótko, w listopadzie myślałam ze jestem w ciąży bo spóźniał się okres, lekarz nie mógł nic potwierdzić ale kazał zrobić wszystkie badania, wiec zrobiłam sobie nadzieje, jednak przyszedł okres 😔 na badaniach wyszła toksoplazmoza, więc kilka opakowań antybiotyków i jest już w porządku 😊 w zeszłym miesiącu byłam u ginekologa i stwierdził brak owulacji, przepisał ovarin, biorę już drugie opakowanie. Zbliżają mi się teraz dni płodne i nie mogę przestać myśleć o dzidziusiu. Mam dużą nadzieje że może lek pomaga 😇 gratuluję ciąży dziewczyny i mam nadzieje ze niedługo do Was dołączę 😊

Czesc😊 wiem co czujesz, ja mam tak samo, ale wierze ze sie Nam uda😘 trzeba byc dobrej mysli..💪🙏

My ustalilismy wczoraj ze troszke relaksu nam trzeba, a jak do moich 36tych urodzin (t.j. w sierpniu tego roku) nie zajde w ciaze to wtedy zaczniemy panikowac, wiec jeszcze mamy troszke czasu...Poki co, ovarin, "kroliczkowanie" 🤗 i czekanie 👶❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witamy 🙂 Nie ma czego zazdrościć, trzeba działać i napewno każdej się uda😃 Ovarin napewno pomoże, zobaczysz niebawem 🙂

Oby tak było 😊

widzę, że Tobie ovarin już pomógł wcześniej 😉 czyli jednak działa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czesc😊 wiem co czujesz, ja mam tak samo, ale wierze ze sie Nam uda😘 trzeba byc dobrej mysli..💪🙏

My ustalilismy wczoraj ze troszke relaksu nam trzeba, a jak do moich 36tych urodzin (t.j. w sierpniu tego roku) nie zajde w ciaze to wtedy zaczniemy panikowac, wiec jeszcze mamy troszke czasu...Poki co, ovarin, "kroliczkowanie" 🤗 i czekanie 👶❤️

Na razie próbuje się nie spinać za bardzo, bo to na pewno nie pomaga, staram się krótko ale jestem w gorącej wodzie kąpana więc chciałabym zaraz, już 🙏 

w tym tygodniu trzeba coś podziałać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czesc😊 wiem co czujesz, ja mam tak samo, ale wierze ze sie Nam uda😘 trzeba byc dobrej mysli..💪🙏

My ustalilismy wczoraj ze troszke relaksu nam trzeba, a jak do moich 36tych urodzin (t.j. w sierpniu tego roku) nie zajde w ciaze to wtedy zaczniemy panikowac, wiec jeszcze mamy troszke czasu...Poki co, ovarin, "kroliczkowanie" 🤗 i czekanie 👶❤️

Na razie próbuje się nie spinać za bardzo, bo to na pewno nie pomaga, staram się krótko ale jestem w gorącej wodzie kąpana więc chciałabym zaraz, już 🙏 

w tym tygodniu trzeba coś podziałać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×