Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toookropne

No i dlaczego się zakochałam skoro mam męża

Polecane posty

Gość toookropne

Tylu wolnych ludzi, singli dlaczego to właśnie ja się zakochałam? Ja zajęta on zajęty no po co mi to. Nie szukalam miłości dlaczego więc się zakochałam po cholere mi to teraz kiedy mam rodzinę no po co się pytam? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niezależne od nas !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeżywam też taki dramat, okropna męczarnia. Nie wiem dlaczego los mi to zgotował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może warto skorzystać z pomocy psychoterapeuty? Czasem to naprawdę dobre rozwiązanie jest, bo taka osoba potrafi znaleźć przyczynę kryzysu. Ja korzystałam z pomocy http://instytut-zacisze.pl/, chodziłam na terapię i naprawdę pomogło mi to odbudować relacje z bliskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad pewnosc Ze sie zakochalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co piszesz za duzo masz w doopie ,albo maz cie Nie kocha albo Ty go nigdy Nie kochalas i wyszlas za maz dla imprezy I ladnej sukienki-suma sumarum Na 98% Jestes pustakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku ja tez to przezywam, po slubie 10 lat, jedno dziecko, on tez po slubie, dwoje dzieci, a iskrzy miedzy nami ze hej...Znamy sie z pracy. Az serce mnie boli, nie umiem sie skupic na niczym innymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga wolna idź za nim Zniszcz swą rodzinę, męża, spapraj dziecku (dzieciom) życie. I przy okazji nowemu partnerowi Zniszcz rodzinę. PAMIĘTAJ jak nie ma klienta złodziej to nie będzie czegoś kradł co się nie sprzeda TAK samo ty jak się z tyłkiem nie postawisz do niego to nic nie będzie i nic się w życiu waszym nie zamiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toookropne
Skad pewnosc ze sie zakochalam. Mysle o nim ciągle gdy go nie widzę jest mi smutno. Serio nie szukałam niczego, mialam swoje problemy rodzinne(zdrowie dziecka) i nie w glowie mi byly takie rzeczy. A tu nie wiadomo skad pojawilo sie to silne uczucie. Zla jestem bo to mi do niczego nie jest potrzebne. Dlaczego los singlom nie daje takiej szansy tylko ludziom zajetym psuje caly spokoj. Nie chce tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodź do pracy, nie będziesz go widywać. Czegoś Ci w związku brakuje i szukasz tego poza nim. Nikt nie szuka tego co już ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Gdzie w tym wszystkim plasuje sie Twoj maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego wychodzicie za mąż bez miłości ? Dlaczego kasa i szybki ślub jest dla Was ważniejsze od wszystkiego innego ? To kara za bezmyślność i głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to się stało, że wyszłaś za mąż ? Z miłości ? Żeby się ustawic ? Chciałaś szybko miec rodzinę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak każda kobieta masz naturę dziw/ki... a z naturą nie wygrasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kobiety wolą frajerów bo ich pociągają , fascynują, ale są nie odpowiedzialni i nie nadają się do życia z rodziną. Wobec tego wybierają odpowiedzialnego faceta , proste - ale go nie kochają . Wykorzystują go wyłącznie po to aby mieć zabezpieczenie finansowe. I wtedy mając to zaczynają zdradzać szukając nowej miłości Trzeba zadać PYTANIE czemu kobieto nie odejdziesz do drugiego? Czyżby boisz się , że nie da ci takiego standardu bytu jak jest u męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo może jej nie dał pewności że chce z nią być i kobieta się waha,życie to nie bajka a wy tak piszecie jakby specjalnie z premedytacją się zakochała,może myliła milosc z zauroczeniem gdy brała ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko dla was kręci się wokół tematu KASA ,a skąd wiecie jaki standart życia daje jej mąż?a może ten drugi jest biedniejszy ale daje jej np czułosc,zainteresowanie,coś czego nie ma od męża,myślicie że życie jest tylko czarno białe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może kiedyś jej mąż był inny?niestety czasem ludzie się zmieniają,dlaczego piszecie że kobiety mają we krwi k******o?czy ona puszcza się za plecami męża z kim popadnie?nie mamy wpływu na uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej wypowiadają się ludzie mało doświadczeni.Po kilkunastu latach np.małżeństwa często dwoje ludzi nic tak naprawdę już nie łączy i drugiemu człowiekowi brakuje pewnych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
Nie wiem dlaczego los mi to zgotował x hahahahaha, los :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki masz charakter i już. człowiek w życiu poddawany jest wielu próbom, ty tej nie zdałaś. jesteś łatwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toookropne
Nie spalam z nim a znamy się ok 3 lata i tak często na mężu nie mogę polegac większośc dpraw jest na mojej głowie. Nie jestem na męża utrzymaniu, oboje zarabiamy. Czy Ci ktorzy mnie atakują nie widzą, że jest mi z tym źle, że nie chce tego uczucia. Nie chcę go bo nie po to brałam ślub żeby teraz wszystko niszczyć. On ma rodzinę ja też nie chcę tego uczucia, nie jest mi do niczego potrzebne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toookropne I co zamierzasz zrobić w tej sytuacji. Jeszcze jedno czy mąż jest tobie wierny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś nie chciała tego uczucia, to by go nie było, człowiek nie zakochuje się w kimś kogo nie chce, zakochanie to stan umysłu, trzeba było o nim nie myśleć i tyle. Jesteś kobieta, więc jak każda kobieta żyjesz marzeniami i fantazjami, sama sobie urządziłaś taki los i sama jesteś sobie winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×