Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trojka dzieci w jednym pokoju czy to dobry pomysl?

Polecane posty

Gość gość

niedawno okazalo sie ze jestem w trzeciej ciazy, mamy dwojke dzieci w wieku 13 i 8 lat. mieszkaja razem w jednym pokoju na lozku pietrowym, a w drugim pokoju jest salon z aneksem kuchennym, w ktorym my spimy. mieszkanie jest malutkie bo 39m i tak sie zastanawiamy co zrobic, czy wstawic lozeczko do pokoju dzieci czy do naszego? oczywiscie na poczatku wiadomo, ze bedzie spalo z nami, ale co potem? jak to rozwiazac? pokoje sa male, ciezko bedzie ulokowac lozeczko w dogodnym miejscu... co o tym myslicie? jak to wszystko rozplanowac zeby bylo dobrze i zeby dzieci mialy troche prywatnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatnosci nie bedzie, bo na takim metrazu to i Copperfield nic nie wyczaruje :P O ile jeszcze 2 dzieci w jednym pokoju jest do ogarniecia (tym bardziej ze sa zblizone wiekowo), o tyle treoji i to w dodatku 16 latka i 2 latka w jednym pokoju sobie nie wyobrazam. Chyba nie macie wyjscia i musicia maluche na stale w salonie zainstalowac.... i modlic sie zeby nastarsze dziecko szybko z domu poszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym przypadku musicie wygospodarować pokój z salonu, a raczej dużego pokoju, bo wpakowanie malca do starszych dzieci, to poroniony pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w domu miałaś patologię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D tak ty gościu wiesz co miałam e domu lepiej niż ja idź rzygnij tęczą nie cierpię takich ludzi wiedzą wszystko najlepiej kto co ma i czyja doopa sra echh :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak intymności dla dorastających dzieci to jest patologia, żebyś się obsrała nawet; i brak intymności dla rodziców też; może od razu wróćmy do czasów jaskiniowych, gdzie całe plemię spało w jednej jaskini i gruppen sex odchodził niemal? dzieciom na pewno przyda się takie szkolenie z życia dorosłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję twoim sąsiadom, i żal mi tej 13 latki. PS. po co robisz bachory, skoro nie masz na to żadnych warunków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden lubi szynkę a inny jak mu skarpety śmierdzą :-p a mi nie przeszkadzał brak intymności miałam ją w 200 metrach :-p i w życiu nie widziałam jak rodzice się kochali a czasem na wczasach spaliśmy w jednym pokoju :-o no i co ?? mam mieć teraz lęki żałosne jeden lubi siedzieć sam inny nie no i co ?? nie żyjcie za innych idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia to 3 dzieci i rodzice w 1 pokoju to i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to możecie i po 15 spać w jednym pokoju mam to w doopie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakim cudem macie już 2 dzieci, jak na jedno ledwo macie miejsce? :o I teraz jeszcze 3 dowalicie? Co za bezmyślność|!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 :59 nie zesroj się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ch/u/j wam w d**y z waszymi opiniami :-D kim wy niby jesteście no kim żeby tu oceniać czy ubliżać jak czytam te rynsztokowe wulgarne wypowiedzi pełne jadu to wiem kto tam pisze PATOLOGIAAAA rzygam na was :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:08 :-D dobre 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , nie wiem jak inni, ale ja jestem po prostu normalnym, odpowiedzialnym człowiekiem, który nie rozmnaża się jak zwierzę jeśli nie ma na to warunków i nie może dzieciom zapewnić odpowiedniego poziomu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 :21 coś co dla Ciebie jest normalnością dla mnie może być patologią i na odwrót prawda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, prawda, dla niektórych mieszkanie na kupie jak świnie w chlewie pewnie jest "normalnością"... Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i ja nie uważam że jak ktoś ma więcej dzieci to od razu rozmnaża się jak zwierzę ja bym w życiu tak nie napisała bo szanuję siebie i ludzi :-) i jestem szczęśliwym człowiekiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 ;24 rodzice popełnili elementarne błędy w twoim wychowaniu te rynsztokowe przyrównania echh komentarze z doopki i tak bo ja tak mówię to tak musi być bo tupnę nóżką i każdy ma robić jak ja chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś się rozmnaża nie mając na dzieci warunków to owszem, zachowuje się jak zwierzę. Człowiek cywilizowany, mający możliwość kontroli płodności, tak nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz współczuć nikt tego od Ciebie nie wymaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , och, jak dobrze, że ty jesteś taka super wychowana.... szkoda tylko, żeś głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko autorko 3 w jednym pokoju moze byc , nawet 4 i 5 i 6 wstawisz trzy pietrowe lozka i bedzie git tak ze nie przejmuj sie , milego bzykanka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie ma z kim dyskutować no bo jak dyskutować z cymbałami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazywasz cymbalami ludzi ktorzy ironizuja z debilki ktora mieszka w podelku zapalek i trzasnela sobie trzecie dziecko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam że można żyć tak jak się chce i nic wam do tego będziecie tak po niej jechać a może ona na to czeka poleci się wyskrobie bo pomyśli kafeterianki mi tak kazały o bosze nie teraz już jest po fakcie :-) urodzi wychowa a ta od kontroli płodności no ludzie kufa nie osłabiajcie mnie jak mam na raka zachorować itd. itp. mogę sobie skontrolować chyba kiedy idę na kibelek :-D*+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuje zrobić sobie jeszcze jedno dziecko :) będzie spalo w piekarniku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkanie typu kuchnia z salonem +sypialnia to mieszkanie dla bezdzietnej pary albo singla ! kiedy wy to w koncu ludzie pojmiecie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 :36 tak dla mnie jesteś cymbałem niestety wiadomo jak na kafeterii takie tematy się kończą ja patrzę na to przez palce bo mam to gdzieś zaszła to powinna wziąć odpowiedzialność i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×