Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozwój osobisty

Polecane posty

Gość gość

Hej :) Macie jakieś sprawdzone sposoby na rozwój osobisty? Jakie książki polecacie czy jakieś szkolenia, warsztaty? Co sądzicie o takich szkoleniach jak tego typu platformy: http://www.profiworld.com/ Pozdrawiam wszystkich odwiedzających! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero zacząłem zmieniać negatywne nawyki myślowe po weekendzie z oświeconym Jackiem Adamusem. Tak zaawansowanego człowieka w rozwoju wewnętrznym nie poznałem. Wiedza płynąca z głębi, można powiedzieć. Niestety trzeba się wcześniej umawiać :) Dla „poszukujących” myślę jeden z najlepszych kontaktów w Polsce. Na wyjeździe masz wyżywienie, dostęp do wykładów, lektur, rozmowy z mistrzem, bez limitu. Według mnie 100 x lepsze rozwiązanie do coachingów i innych bzdur. Pan Jacek Adamus niczego tak naprawdę nie sprzedaje, ale daje wgląd do prawdy, która jest w każdym człowieku. Trzeba tylko wiedzieć, w jaki sposób sięgnąć. To mój ulubiony przewodnik duchowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za dobrą szkołą policealną, która da nam wiedzę i fach w ręku. Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina to zajrzyjcie na stronę www.medica.edu.pl Są tam różnego rodzaju szkoły policealne, po  których można zostać asystentką stomatologa czy pracować w gabinecie medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×