Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy pierwszy raz do fryzjera z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

Mam 10 miesięczną córkę. Włoski ma już długie, grzywka wchodzi jej do oczu. Myślicie, że to odpowiedni moment na pójście do fryzjera? Sama nie bardzo chcę jej podcinać, bo nie mam odpowiednich nożyczek, a kuchenne mają ostre czubki. Kiedy Wy pierwszy raz poszłyście z dzieckiem do fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwszy raz obcielam dziecku sama wlosy w wieku 6m, pozyczylam nozyczki od znajomej.Jesli masz gdzies dobrego fryzjera dzieciecego to idz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój był dopiero raz kilka miesięcy temu. Teraz ma 2,5roku. Tak to sama mu obcinam. Nawet fryzjer nie obetnie takiemu dziecku całkiem prosto włosów, do tego dzieci się boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z moim synkiem bylam pierwszy raz jak mial dwa lata i powiem szczerze, ze zaluje ze wczesniej sama walczylam z obinaniem mu wlosów. jak masz fryzjera, który się podejmie i ma dobre podejście do dzieci to bym poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale może im wcześniej się oswoi tym lepiej. Sama nie obetnę, bo się po prostu boję, ze zrobię jej krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy miała jakieś 1,5- 2 lata. Najpierw zaglądałam do salonu po drodze ze spaceru, żeby oswoić dziecko. Wchodziłyśmy, zwiedzałyśmy, przyglądała się strzyżeniu innych i tłumaczyłam, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany ludzie... Jak można nie potrafić dziecku podciąć grzywki??? Normalne jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy! Dzieci z krótkimi włosami wyglądają brzydko. Zapuszczaj jej włosy. Grzywkę zepnij spinką nad czołem lub złap gumką jakoś z boku (nie na palmę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jakoś wydaje mi się, że 10 miesięczna dziewczynka może spokojnie miec krótkie włosy, niektóre w jej wieku są nadal łyse. A spinka u takiego maluszka jest po prostu niebezpieczna!!! Może się zsunąć i maluch może wziąć ją do buzi. Spokojnie idź do fryzjera, fachowiec jak ma podejście do dzieci, zrobi to szybko i sprawnie, a dziecko przy okazji oswoi się z podcinaniem włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn pierwszy raz byl kilka dni przed pierwszymi urodzinami. Grzywke mu sama podcielam w sumie raz jakos jak mial 7 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×