Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dopomyje, ile w Jukeju kosztuje domopodobna, zagrzybione rudera z dykty?

Polecane posty

Gość gość

U nas w PL, piękny, nowy dom z czerwonym dachem i tujami na ogrodzie kosztuje 60 tys funtów, a ile kosztuje zagrzybiona rudera w Jukeju dopomyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko 400 - 600 tys funi :D Ale patologia lubi wydawac kase wzieta na kredyt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo oddawać polowe swojej wypłaty dla pakola za rent. Zawsze sie zastanawiałem, ja sie wtedy czuja wiedząc, ze sa frajerami i płaca za coś co nigdy nie będzie ich własnością? Co za śmiecie z tych emigrantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dokładnie -piszą rodzinie że żyją u landLORDa a prawda jest taka że w ruinie z grzybem u Pakistańca w takiej dzielncyi jak w PL najgorsza patola żyje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mamusia myśli, ze dzieci sobie tak swietnie w jukeju radzą i jeszcze kilka złotych wyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zarabiaja adekwatnie do ceny mieszkan :) Spokojnie ze 30k rocznie :) A ty w PL ile ? 6k ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL tez zarabiamy adekwatnie do cen mieszkań z różnica, ze my budujemy piękne, nowe domy z czerwonym dachem, a wy dopomyje kupujecie zagrzybione, domopodobne rudery do kapitalnego remontu, który prowadzicie potem latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam u nich wszystko na papierze, tapecie czy farbie sie trzyma. Plasterboard z plastrem to ich drugie imie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się pytasz szczurze wąsaty skoro i tak cię nawet na karton nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wiecej mnie stac qtasi karku niz ciebie. Ty to najwyzej mozesz sobie w funciaku zaszalec i to tylko w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w PL wszystko jest dużo tańsze niż zagranicą więc nie musimy aż tyle zarabiać. A polskie pensj***ardzo się ostatnio poprawily. Jest powszechny dobrobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tysiące nowych, luksusowych domów w budowie. Po ulicach śmigają najnowsze marki samochodów a galerie przepełnione kupującymi. PL pięknieje a Polacy się bogacą na potęgę. No może akurat nie ty, ale przecież nie o to chodzi żeby wszystkim było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kurefko wyjechały z PL jakieś dziesięć lat temu, z jakiejś zapijaczonej wsi i myślą, ze w PL ciagle jest tak jak wcześniej. Te śmiecie myślą, ze wycieczka zagraniczna czy nowoczesny smartfon, to ciagle nierealne marzenie. Pyerdolce emigracyjne. Gnijcie w uka w tych zagrzybionych domach z kartonu z maleńkim ogródkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:17 Na c***ja do papy od starego co najwyżej cię stać i to tylko jak jesteś grzeczny i przynosisz dobre oceny ze szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt że starzy Angoel wymieraja i za 15 lat w tych syfnych kartonowo-tekturowych dzielnicach zostaną same Pakole Czarni oraz Polacy ..ot awans .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gupi wuefisto.. Taki dobrobyt w Pl , ze 2 miliony obywateli z niej wyjechalo, a jak juz wrócilo to po reszte rzeczy ! :D Mówisz, ze nie pieniadze sa najwazniejsze i zgodze sie z toba ! Wasnie poza Pl widac w jakim bagnie sie tkwi od urodzenia :) Wracaja tacy jak ty , co po prostu lubia takie zycie w szambie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szambo to masz w mózgu, z PL wyjechało niewiele ponad 5% społeczeństwa, czyli tyle co wynosi margines społeczny. Ot prawda o dopomyjach. Ja i wielu moich znajomych wróciło, żyjemy na zawalistych poziomie szmato, mamy dobrze płatne prace, a ty dopomyje zawsze będziesz wynajmować zagrzybiona chatę od pakola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo w PL wszystko jest dużo tańsze niż zagranicą więc nie musimy aż tyle zarabiać. xxx ach jak się cieszę ze mało zarabiam! no bo po co mam zarabiać, prawda? najlepiej jakbyście do tej roboty za darmo chodzili - wtedy będzie pełnia szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zafajdany wielbicielu szamba , te 5 % spoleczenstwa to wliczasz niemowlaki, przedszkolaków, dzieci szkolne i emerytow ? :D Nie młodych ludzi w wieku produkcyjnym, wytwarzajacych PKB i placacych podatki ? Faktycznei margines :D AWFbzdet dal ci solidne wyksztalcenie jak widac :D Idealne dla tasmowego golodupca z fabryczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to właśnie margines wyjechał z PL. Ludzie niewykwalifikowani, po marnych studiach, często z patologicznych rodzin, małych miast i wiosek, gdzieś na zadopiu PL. Większość to alkoholicy, ćpuny, ludzie z wyrokami, bądź brzydkie, zaniedbane Polczyny, które tak dziura swędzi, ze nie pogardza nawet ciapatym bądź timorskim fiutem. Sam syf polskiego społeczeństwa wyjechał do uka. Normalnych jest może ze 20 %, ale oni robią prawdziwe kariery. Zostają tam prawnikami, lekarzami czy choćby jak moja siostra cioteczna pracownikami naukowymi z tytułem doktora. Reszta to sam syf, którego Polska w ogóle nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprawdziwsza prawda, i nie peerdolcie szmaciarze emigracyjni ze tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, i nasz wuefista po AWFbzdecie jest idealnym tego przykładem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe,gdzie w PL kupisz za 360 tys zl piekny nowy dom ? Moze na jakims totalnym zadupiu i mikro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjna niemoto, nawet nie orientujesz sie w cenach jakie sa w PL. Pieprzony nieudacznik, jeszcze ma czelność o PL sie wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko skad ten jad u tych spelnionych polaczkow w polandii? :D Ahahahah, od razu widac wasze szczescie i radosc, hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015.11.04 "Ja i wielu moich znajomych wróciło, żyjemy na zawalistych poziomie szmato" x taaa, na takim zawalistym poziomie żyjesz, ze musisz dorabiać sobie jako płatny troll na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co tu robisz emigracyjna wywłoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ty co tu robisz emigracyjna wywłoko?" X Już musisz sam do siebie pisać, trollu ? :P To sam sobie też odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No , nie mam pojecie ile kosztuje :D Kupiles taka i teraz chcesz sprzedac , czy co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domopodobna zagrzybiona rudera? jakieś 5ooo f :) a co chcesz kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×