Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja córka jest w ciąży z 35 lat starszym.

Polecane posty

Gość gość

Ona ma 23 lata, skończyła studia w lipcu. On ma 58 lat. I ona twierdzi, że jest z nim szczęśliwa, a przecież on chyba nawet jej dziadniem mógłby być. Fakt, niebiedny, kupił jej 3 pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, samochód, ale przecież nie tak ją wychowałam. A jak pytam, czy planuje ślub, to mówi, że nie, że w inny sposób jest ona i dziecko zabezpieczona. Nigdy nie miała chłopaka, taka drobniutka, mysza na nią mówili w szkole. I tu nagle taka decyzja, żeby związać się z takim dziadkiem. Gdzie ja błąd zrobiłam, sama ją wychowałam, czemu tak mi się odwdzięcza, taki wstyd przed znajomymi, czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba lubi wachac stare smierdzace jaja . . Współczuję ci że wychowalas prostytutke, z jednej strony obrzydliwe, a z drugiej trzeba przyznac że ładnie sie cwaniara w życiu ustawila. Mieszkanie za dawanie doopy staremu zboczencowi. A te co sie szanują, te wartościowe kredyt na 30 lat żeby miec mieszkanie albo mieszkanie z rodzicami bo ich nie stac. A taka lafirynda nogi rozłoży, possie stare jaja i juz proszę ma mieszanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina chodz do kina
Bo pewnie jest z nim szczęśliwa. Co w tym złego? To jej życie i jej sprawa. W naszych czasach nie ma już prawdziwych mężczyzn... Kryzys męskości powoduje, że ja jako kobieta również czuję się zdezorentowana. Gdyby miała w swoim otoczeniu interesującego rówieśnika, gwaratuję Ci, że nie oglądałaby się za starszym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam z nią. Przyjaźnili się kilka lat i nic wtedy nie było. Córka mi mówi: mamo, ja się w nim zakochałam. Bo kocha się nie za ładny wygląd, nie za atrakcyjność. Kocha się za dobre serce, a on zawsze był dla mnie bardzo dobry. To ja go uwiodłam, on nie chciał. Jakie błędy ja zrobiłam, że córka w takim człowieku ulokowała uczucia. Wychowałam ją sama, bo jej ojciec jeszcze przed porodem uciekł do USA i sie nie odezwał. Teraz ona sama będzie wychowywać swoje dziecko. A tak starałam się dobrze ją wychować i co mi z tego wyszło. On jest wolny, mógłby chociaż wziąć z nią ślub, żeby mieli wspólne nazwisko, ale tego ona nie chce. Jak z nią rozmawiać, jak pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina 22434
Spróbuj się od niej nie odwracać. Z tego co piszesz to mądra dziewczyna. Widocznie naprawdę się zakochała. W naszych czasach wychowywanie dziecka w pojedynkę już nie jest niczym wyjątkowym. Poza tym nie wydaje mi się żeby Twoja córka była do tego zmuszona. Ten facet jest co prawda dużo starszy, ale najwidoczniej daleko mu od bycia starym dziadkiem... To nie jest łatwa sytuacja, ale czy miłość kiedykolwiek taka była? Lepszy dużo starszy wybranek i ojciec dziecka, niż jakiś nieodpowiedzialny albo z nałogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci/pa twojej córki nie rozróżnia wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość Cóż piękniejszego mogło ja spotkać? A że trudną być może - dla miłości Neron spalił Rzym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biblia jest prawdziwym Slowem Bozym. Wszystkie proroctwa pisane 2500 lat temu w Ksiedze Daniela sie sprawdzily. A te dotyczace naszych czasow sprawdzaja sie na naszych oczach. Tylko Bog mogl na tyle lat wstecz przewidziec, co bedzie sie dzialo w naszych czasach i co bedzie sie dzialo potem. Zostalo jeszcze tylko do wypelnienia kilka proroctw zanim nadejdzie koniec swiata i drugie przyjscie naszego PANA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to,ze nie chce brac slubu nie wyklucza,ze oni sa i beda razem plus ich dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos czuje,ze ty chetnie bys tego pana "przechwycila"od córki hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychowywała się bez ojca więc ma pociąg do starszych. brakuje jej taty, ojcowskiej akceptacji i próbuje te lukę zalepić. wiem co mówię, bo też mnie ojciec opuścił ;) nie związałam się z tego powodu ze starszym facetem, ale jak w towarzystwie się taki przewija, to zawsze czuję presje żeby mu czymś zaimponować, od razu się chcę wkupić do łask. twojej córce widać bardziej ojca brakowało. nie musi być nawet tego świadoma, ja się zorientowałam skąd się wzięło moje zachowanie dopiero jak się trochę z psychologią zapoznałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prowo prymitywnej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa

Op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowo

denne provo 

...em sama musialabys byc zeby na forum o rade pytac

beznadziejne prowo znudzonej polskiej patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowo

tez tak mysle

nie karmcie  uposledzzonej trolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×