Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kajkocha

Adipex

Polecane posty

Gość Kajkocha

Czy macie namiary na kogoś kto sprzedaje ten lek w rozsądne cenie. I jakie są wasze wrażenie po stosowaniu tego leku, czy rzeczywiście pomaga.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćl
Hej ja zamówiłam wczoraj pierwszy raz. Jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpoczynam właśnie. Na mnie działa fatalnie. Nie chce mi się jeść ale jestem pobudzona, rozdrażniona i oczy mi prawie wychodzą z orbit. Będę brać chyba co drugi dzień. Zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam adipex. Jest oryginalny, ale nie działa na mnie. Przez pierwsze dni miałam mega suchość w ustach, piłam 2-3 litry wody dziennie i faktycznie nie chciało mi się jeść. Dziś wzięłam 13-tą tabletkę, od paru dni mimo, że biorę tabletki to ciągle głodna jestem, nadal piję dużo, ale nie ma już tej suchości w ustach. Chyba bez sensu się tym truć, skoro nie działają na mnie te tabletki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GościnnaGosia
ja też tak mialam... podbiłam dawkę do 2 tabletek i ok już bylo....jakby ktoś dalej szukał to ja kupiłam na doping-online.com , za mna już 2 miesiące odchudzania, jeszcze miesiąc! a już mam 17 kg mniej !!! ostatnio zaczęłam nawet biegać :D jak dla mnie ma świetne działanie, ale każdy reaguje inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed adipexsem to trucizna. Ale : http://www.miastokobiet.pl/ziola-tybetanskie/ No właśnie próbował ktoś kuracji TibetanHerbs? Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. www.odchudzanieziolatybetanskie.pl Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy a zdecydowanie najzdrowszy bo naturalny bez chemii. Naprawdę jestem zaskoczona ich skutecznością http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

bralam jakis czas od ankafitnes. dzialal jak zloto.

wersja retarded, polecam. ten 75 to jakies gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z autopsji bardzo polecam zioła Tybetańskie na odchudzanie. Sprawdzone. Kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×