Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tak to jest jak nie każdemu się da dogodzić

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich jestem juz mama i niebawem będę przyszła mama :) Mam syna o imieniu Nikodem 10 lat i teraz będę miała jeszcze jedno szczęście , nie znamy płci jeszcze.... każdy chce inne imiona Mnie się podoba Błażej lub Faustyna, Dagmara .Mąż chce Kacpra lub Ilone , syn Filipa lub Luize a rodzice mojego męża chcą Bartłomieja lub Hiacynte, Marie... Które wam się najbardziej podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najmniej do gadania powinni mieć rodzice męża (jak i Twoi). Wasze dziecko to Wy wybieacie imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego miałabyś brać pod uwagę zdanie dziadków i syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze nawet jak nie wezmę pod uwagę zdania dziadków i syna to dalej zostaje spór :) Jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luiza - ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że dziadkowie to jeszcze nic. Mnie szokuje jak ktoś bierze pod uwagę preferencje dziecka. Czy wy byście chcieli aby imię wybierał wam brat ? siostra ? To świadczy raczej o tym że rodzice pozwalają sobą rządzić gówniarzowi. Preferencje dziecka można traktować jako sympatyczną zabawę ale nigdy jako coś na poważnie chyba że rodzicom się to imie również podoba najbardziej ze wszystkich imion. To autorko sprawa wyłącznie między tobą a mężem, żadni tam dziadkowie (chyba że wam sponsorują wczasy jak w reklamie ;) :O ) lub co gorsza o zgrozo dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to wybór rodzicó nie dziadków i syna.. Ja wogole nie wiem jak dochodzi do sytuacji ze dziadkowie sie wypowiadają :) jakby moi rodzice/tesciowie uslyszeli jakie imiona wybralismy i zaczeli by narzucac swoje to bym im wyśmiała i życzyła szczescia w tym wieku w staraniach o maleństwo które sobie nazwa jak chcą :) Czyli ty i twoj maz decydujcie, jego imiona podobaja mi sie bardziej niz twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps u nas doszlismy do kompromisu przed poznaniem plci: chlopiec imie męża dziewczynka moje :) oczywiscie ze wszystkich moich i jego wybralismy te na ktore druga osoba jest w stanie sie zgodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej podobają mi się propozycje waszego syna :) Rozumiem, ze dziadkowie nie powinni sie wtrącac co do wyboru, ale dlaczego 10 letni brat nie może nic zasugerowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze ? Absoultnie najlepsze sa propozycje waszego synka. Pozostale mi akurat zdecydownie sie nie podobaja. Ale syn fajnie wybral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy mialam 8lat urodzila mi sie siostra i rodzice pozwolili mi wybrac dla niej imie, tz mieli juz kilka imion wybranych i zapytali sie jak chce aby moja siostrzyczka mila na imie, to byla 25 lat(tyle lat ma siostra) a imie wybralam Aleksandra. Wiec nie rozumie tego oburzeania,ze rodzice licza sie z zdaniem syna. btw imie Luiza jest sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez najbardziej podobaja sie propozycje waszego syna, warto to przemyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×