Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaką muzyczną zabawkę polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Jaką zabawkę polecacie dla chłopca 7 miesięcy. Chodzi o jakąś zabawkę muzyczną. Wiem, że telefon grający fisher price. Chciałabym coś kupić innego, ale też grającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kupujesz dla czyjegoś dziecka w prezencie, to najpierw zapytaj się rodziców co sądzą o pomyśle, bo większość NIENAWIDZI grających zabawek i czegokolwiek co robi hałas. Nie żartuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bębenek z instrumentami - Parum Pum Pum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smoby też ma fajny zestaw instrumentów. Ja bym właśnie jakiś zestaw różnych instrumentów kupiła, a nei jedną interaktywną zabawkę, bo taki zestaw to wieksza frajda dla dzieciaczka i dłużej posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak trzeba być przewrażliwionym, żeby komuś przeszkadzały dźwięki wydawane przez zabawki? Przecież dziecko i tak robi hałas i to znacznie większy nić jakiś bębenek, czy grzechotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To popytaj rodziców dzieci, które są na etapie zabawek. Proszę bardzo. 90% odpowie, że są wku*wiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem taką matką i jakoś mnie nie wkurwiają. Moje dziecko zwykle dostaje zabawki, które wydają jakiś dźwięk. Ważne żeby dziecku się podobały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie tak i wszystkich ludzi, których znam także. Może ma tu znacznie też to, że są to w większości ludzie dodatkowo pracujący zawodowo, a nie tylko siedzący z dziećmi. Może ciebie nie drażnią, bo jesteś mamą siedzącą w domu, żyjesz bez stresu, wysypiasz się itd. Większość ludzi czynnych zawodowo (ale nie tylko bo znam też kilkoro okresowo niepracujących) ma ochotę wywalić takie zabawki przez okno. Serio. Dlatego jeśli się komuś robi taki prezent, to lepiej dyskretnie podpytać, żeby wybadać sytuację. Ja tak walę w prost i zawsze mówię: byle nic grająco-brzęczącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję zawodowo. Ale nie jestem znerwicowana, czy przemęczona pracą. Lubie moją pracę, może dlatego nie jestem taka nerwowa jak ty, czy twoi znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Zabawka grająca w tej rodzinie jak najbardziej mile widziana. Zapytałam wcześniej i matka dziecka zaproponowała, żebym kupiła coś grającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś jeszcze doradzicie? Bo zestaw instrumentów jest od 12 m. A matka dziecka prosiła o prezent na teraz, czyli 7 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na te wiekowe ograniczenia, to ja bym nie patrzyła aż tak bardzo. Mój dostał garnuszek na klocuszek jak miał 5 mcy i bawił się do 1,5 roku. Moje jakieś pianinko, dużo tego jest. Są takie co grają melodyjki i wydają dźwięki zwierzątek. Na allegro masz dział z muzycznymi zabawkami, tam na pewno coś wybierzesz. Ale wg mnie 7 mczne dziecko spokojnie poradzi sobie z bębenkiem, grzechotką i tamburynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyboard

Czy kupię keyboard za 300-400 zł? Jak tak to jaki będzie najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabiutki budżet jak na coś dobrze brzmiącego. Za tyle to raczej tylko bardzo prosty keyboard nierobiący szału jeżeli chodzi o brzmienie. Jeżeli już tylko taki budżet, to proponuję coś z serii CTK Casio, ale zdecydowanie lepiej brzmi najnowsza linia tego producenta CT-X, tyle, że to już inna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×