Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agatka198801

znowu moja bratowa

Polecane posty

Mojego brata w sobotę wieczorem bardzo rozbolała stopa, tak że w niedziele rano pojechali na pogotowie, lekarka powiedziała że to chyba atak dny moczanowej, bo brat nie uderzył się ani nie stanął raczej nawet krzywo więc stwierdzili że to nie zwichnięcie ani złamanie( chociaż prześwietlenia nie chciało im się zrobić) dała recepte na maść i leki i tyle pech taki że w pon brat musiał iść do nowej pracy więc moja mama powiedziała żeby brał leki i się położył żeby mu przeszło do następnego dnia bo jak będzie tak boleć jak do pracy pójdzie (praca fizyczna). Przyszła za pół godziny do nich a brat zamiast leżeć to makaron wstawia. Kurcze czy ta moja bratowa nie mogła się wziąć za gotowanie obiadu i pozwolić mu poleżeć, potem mama drugi raz przychodzi o on nie leży tylko chodzi, bratowa niby kręciła się w kuchni , mama powiedziała że ugotuje mu ten obiad że nie będzie głodny i niech się położy a on na to że leży ale szedł do łazienki (tak akurat). No i widzicie jaka ta moja bratowa jest wredna jędza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko ubostwiam CIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusia pewnie przyniosla wyCHodowany w ogrodzie BULION hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes nudna jak PRAWIKI i mega przewidywalna. Jeny niech ta kafeteria wymysli lepsze PROJEKTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz ze DNA MOCZOWA jest choroba arystokracji czyli LENIWYCH ludzi. A niby Twoj brat taki pracowity jest?? BUAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przyznajcie że mogła pozwolić mu poleżeć i ugotować chociaż raz ten obiad, przecież ona nigdy nie gotuje , bo gotuje brat ale taka wyjątkowa sytuacja brata boli stopa a na drugi dzień ma iść do nowej pracy i to fizycznej , kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję twojemu bratu takiej żony a tobie bratowej:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Len taki sam jak ty. Haha. Dupsko niech swoje odpieluchowane w 1 roku życia rusza i zonie pomaga.wscibska babo. Do garow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba bylo jechać ugotowac im obiad, stopke pomasowac i okna umyc. Do bani siostra jestes. Brat ci pomaga, a ty nie mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe dlaczego ja mam gotować im obiad skoro brat ma żonę.?? poza tym mama zaproponowala że mu ugotuje , ale w końcu mieli obiad nie wiem skąd , bo on mamy nie wzięli, brat twierdzi że to jego żona ugotowała , ale nie wiem czy toprawda bo mama tam była 2 razy i widziała jak wstawia makaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja matka jest tak samo wscibska jak ty. Zagladasz w cudze życie bo twoje jest NUDNE. zajmij się czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosz k***a brat Ci ciagle pomaga a Ty mu wcale. Twoja bratowa to musis miec cierpliwosc ze Ty wiecznie wykorzystujesz jej meza. Te Twoj chlop to sie do niczego nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męża to ma dziada to fakt. Właściwie pewnie wzięty tylko do rozplodu. Do niczego innego sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeny Agatka to na policję trzeba było zasuwać i donieść na bratową, ze przemoc stosuje. Normalnie Ci współczuję, pewno z oburzenia w poniedziałek nie mogłaś firanek właściwie wymierzyć. A dna moczanowa?? Fiu, fiu- to wynik złej diety (brat gotuje, ale chyba mu nie wychodzi) i nadmiaru alkoholu. Ja bym się pocięła na Twoim miejscu mając taką bratową! Zdzielić gada po łbie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wyzej z******ty post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta bratowa chociaż okna na procesję umyła? żeby was ksiądz z ambony nie wyklął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewno bratowa zmusza go do picia. Biedny ten brat strasznie, rąbnięta w kakao siostrzyczka i żona co do alkoholizmu i dny moczanowej wpędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka dna moczowa to on nadużywa alkoholu! Żeby im teraz dzieci nie zabrali!! Matko a jak się wyda? a ty tak oficjalnie na forum o tym, przecież ciebie po IP namierzą informatycy z GOPSu i będzie problem. Boszeee mam nadzieję, że nie zobaczę za tydzień o was programu w Ekspresie reporterów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama nie jest wścibska , chciala tylko pomóc , a dlaczego piszecie że mój mąż do niczego się nie nadaje?? pracuje , utrzymuje mnie i dziecko, ja tylko dorabiam na 1/2 etatu, bawi się i zajmuje się naszą córką , zna się dobrze na komputerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwory, nie ludzie. Patologia jakaś. Pewnie sama pijesz popoludniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* dna moczanowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dna moczanowa w tak mlodym wieku? To pewnie dziedziczna. Wscibska jest i ona i ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:24 i 14:30-:-D:-D:-D leże i kwicze:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama gotowała ojcu obiad, i proponowała że da bratu ,że głodny nie będzie więc niech się położy. Ale nie chcieli chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz wszystko jasne-dlatego dziecko bratowej takie zaniedbane,chorowite i opóznione-bo jego ojciec,czyli twój brat,Agatko- to ALKOHOLIK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat czasem wypije piwo ale ogólnie to mało pije alkoholu, więc to napewno nie od tego. Za dużo chodzi , za dużo pracuje a potem jeszcze musi w domu zasuwać jak dziki osioł : gotować, palić w piecu, jeszcze przy królikach ma dużo pracy . to pewnie to jest przyczyną ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×