Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 13 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Ale tego rzadu juz nie ma, nie ma czego rozwalac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie że zostal "zbadany". polscy lekarze sekcji w rosji robić nie mogli ale "badać wrak" to sobie moglixxDokłądnie bo do tego uprawnienia mieli.Do robienia sekcji zwłok nie mieli.Dlaczego?Bo lekarze którzy tam przyjechali byli z naboru czyli nieznani.Natomiast polscy badacze od wypadków lotniczych znani są w całym świecie i w całym swiecie, z tej racji, uprawnienia mają po uzyskaniu zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale tego rzadu juz nie ma, nie ma czego rozwalac smiech.gifxxAle było przez 5 lat a teraz rozwala się inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Po prostu jesteście narzędziami w rękach Putina i wykonujecie jego rozkazy chociaż sami o tym nie wiecie (mam nadzieje). " x aaaaa to ten putin taki lajdak zawsze byl czy dopiero po "zakończeniu śledztwa" w sprawie katastrofy smoleńskiej się takie bydle z niego zrobilo? a wcześniej wszystkei dowody rzetelnie przekazal polakom żeby pan lasek swoje "rzetelne śledztwo" mogl prowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn dajesz radę.I muszę przyznać ze z klasą i kulturąxxBo dokłądnie wiem co mówię, dlaczego i na podstawie czego.W przeciwieństwie do moich dyskutantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaa to ten putin taki lajdak zawsze byl czy dopiero po "zakończeniu śledztwa" w sprawie katastrofy smoleńskiej się takie bydle z niego zrobilo? a wcześniej wszystkei dowody rzetelnie przekazal polakom żeby pan lasek swoje "rzetelne śledztwo" mogl prowadzić.xxWg mnie zawsze.I żadnych dowodów Polakom nie przekazywał. Polacy je sami zbierali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec jak jest zbadana sprawa i wszystko wiemy, to co sie burzysz, ze zrobi to ktos jeszcze raz? Niech sobie pogrzebia jak lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiec jak jest zbadana sprawa i wszystko wiemy, to co sie burzysz, ze zrobi to ktos jeszcze raz? Niech sobie pogrzebia jak lubiaxxCzy ja się burzę, że ktoś to robi jeszcze raz?Nie.M.in. dlatego, że nikt tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Natomiast polscy badacze od wypadków lotniczych znani są w całym świecie i w całym swiecie, z tej racji, uprawnienia mają po uzyskaniu zgody" x znani to oni są chyba z tego że potrafią zakończyć śledztwo bez dostępu do dowodow. a jak to wyglądalo naprawdę to proszę bardzo: "Spięte przypadkowo ze sobą próbki pobrane z ciał ofiar smoleńskiej tragedii, nieopisane fiolki i nieczytelne oznaczenia – krótko mówiąc, jeden wielki bałagan. W takim stanie Rosjanie przesłali do Polski ważne dla śledztwa dowody ze Smoleńska. Dotarliśmy do szokującego dokumentu polskiej prokuratury, który szczegółowo opisuje stan materiałów przysłanych z Rosji. Skandaliczny sposób postępowania Rosjan z arcyważnymi dla śledztwa próbkami pobranymi z ciał ofiar katastrofy smoleńskiej! Przekazane przez Moskwę próbki pobrane od ofiar znajdują się w tak w fatalnym stanie, że nie wiadomo, czy biegli z krakowskiego Instytutu Ekspertyz Sądowych im. prof. Sehna będą w stanie na ich podstawie przeprowadzić zlecone przez prokuraturę badania toksykologiczne!" x no ale wg shatynowych klamstw to wszystko jest "super rzetelne" i polacy "sami pobierali probki i wszystko zbadali". przestań shatyn lgać, ty zalgana kanalio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, z pewnoscia Putin trzymalby dowody, przez ktore go oskarzaja jakby mial czyste sumienie. Bo on takie ma zboczenie, ze lubi wraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na koniec bo ide spać.Polscy śledczy od wypadków lotniczych mają niezłą renomę w Polsce. I ci starzy sprzed 30-40 lat i ci nowi.I żaden z nich nie zakwestonował polskich ustaleń w sprawie smoleńskiej.Żaden polski śledczy, czynny czy na emeryturze tego nie zrobił. Nigdy.Z żadnej opcji politycznej. Katolik czy niewierzący.Nikt i nigdy.A przynajmniej ja o takim wypadku nie słyszałem.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś ...A kto dotarł? "FAKT"...:DI to mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rzeczywiście kompromitujące. powoływac sie na Fakt i TVN. jako kontra dokumenty wagi państwowej cytowane przez shatyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby byl jeszcze komunizm zostalbys z pewnoscia pierwszym sekretarzem :) moze jeszcze bedziesz mial szanse, ale i tak masz chyba niezle profity od Putina w tym momencie, chociaz szkoda, ze trzeba sie z tym ukrywac, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalgana swinia jak jej udowodnic lgarstwa to "idzie spać". a gdzie nazwisko tego o to przesluchiwal świadkow w smoleńsku? bo o ile mi wiadomo to nazywal się konstantin moriew i jak wielu innych (w tym chorąży muś) padl ofiarą "seryjnego samobojcy". taki to byl z niego "polski śledczy" z FSB. tak to wg shatyna polacy "dowody zbierali". swinia zakłamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w ogole to bydle ma czelność takie lgarstwa opowiadać. czy to naprawdę mysli że nikt już nie pamięta jak to wszystko wyglądalo i będzie nam tu żenil te klamstwa jak kopaczowa o "przekopywaniu ziemi metr wgląb"? a fakt jak się okazuje jest źrodlem bardziej wiarygodnym niż stenogramy sejmowe za platformy ktore zostaly po klamstwach kopacz sfalszowane. gdyby nie to że slowa kopacz zostaly nagrane to znowu byście opowiadali klamstaw że to "pisowska falszywka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam.... " Dotarliśmy do szokującego dokumentu polskiej prokuratury, który szczegółowo opisuje stan materiałów przysłanych z Rosji." x Tu mowa jest o śledztwie prokuratury (jakiej?). Ja pisalem o komisji Millera. To tak dla jasności. Shatyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"rzetelne" polskie śledztwo oparte na "rzetelnych" polskich dowodach: x "Wojskowa prokuratura tłumaczy, że biegli z Krakowa korzystali z kopii udostępnionej przez Rosjan, ponieważ ta z komisji Millera, którą pozyskał Edmund Klich, były szef Państwowej Komisji Wypadków Lotniczych, była obarczona mankamentami technicznymi i jako taka nie mogła stanowić wystarczającego materiału do przeprowadzenia badań fonoskopijnych na potrzeby polskiego procesu karnego. " c takie to wszystko "rzetelne". a łgarz podkulil ogon i zwial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn możesz cytować jedynie to, co ŁASKAWIE ówczesna władza udostępniła. Nic więcej. A udostępniła to, co było jej wygodnym. I tyle. To taka manipulacja rodem z Moskwy, dziwi mnie, że tego nie ogarniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan gledzic szmatyn o rzeczach ktore sa nie wazne bo zwyczajnie frajerzyno przynudzasz od wiekow tutaj !!!! zobacz co sie w paryzu stalo ty lyberale !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co trzeba zrobic? to proste!! zatapiac łodzie nie wazne czy sa tam kobiety czy dzieci oni maja to w h..... u i zarzynają nasze dzieci i kobiety bez zadnych skrupułów !!! a jak nie wiemy co mamy zrobic to putina sie spytajmy bo on by wiedzial co ma zrobic!! to wszystko sie dzieje przez lewackie bydło pokroju takich wlasnie szmat jak shatyn!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w paryżu nic się nie stało, to tylko element ich kultury, ludzie bądźcie tolerancyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wszyscy przejdziemy na islam to na całym świecie zapanuje pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawia mnie po co oni te granice zamkneli jak problemem nie jest wróg z zewnatrz a wewnatrz!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprowadzmy wiecej uchodzcow!! dawajamy im wiecej kasy!! zapraszajmy oni sie nam tak wspaniale odwdzieczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniekąd zazdroszczę francuzom, że tak zostali wzbogaceni kulturowo, a my z PiSem jak zwykle zacofani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kładzenie drogi dojazdowej na miejscu, wypadku, katastrofy, przestępstwa, wypadku.. sorry, jak ktoś widzi w tym coś normalnego jest idiotą, nawet jak mi się nie chce tego uzasadniać. Przecież to truizm, kładzenie chodnika na miejscu zbrodni nie zacierałoby śladów? x buahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniekąd zazdroszczę francuzom, że tak zostali wzbogaceni kulturowo, a my z PiSem jak zwykle zacofani. x kapitalny komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie mogę zrozumieć co pchnęło te matki z dziećmi na rekach do tak desperackich czynów jak zamach...Może zbyt niski socjal, może tragiczne warunki życia. Musimy pomóc europie i przyjąć więcej uchodźców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×