Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julia z Wrocławia

Czy to możliwe, że zakochałam się w kuzynie?

Polecane posty

Gość Julia z Wrocławia

Cześć. Mam 20 lat a mój brat cioteczne 26 lat. Byliśmy razem na domówce u jego kolegi, którego też dobrze znam. Ja i Kuba mamy ze sobą wspaniały kontakt. Zawsze o mnie dba i ja o niego. Gdy byliśmy na tej domówce Kuba poprosił mnie do tańca. Nagle zaczął mnie całować po szyji myślałam ze za bardzo się upil ale on robił to za każdym razem. Wiem ze powinnam mu powiedzieć stop ale nie potrafiłam. Wręcz przeciwnie byłam szczęśliwa. Nigdy tak się cudownie nie czułam. Usiedlismy i Pocałował mnie po ręku i powiedział że okropnie żałuję ze jestem jego siostra bo zrobił by wszystko by ze mną byc. Później zapanowałam go do domu i pojechaliśmy do jego rodziców, których traktuje jsk rodziców. Kuba rano zachowywał się normalnie tsk jak zawsze. Myślałam żeby z nim pogadać ale nie wiem od czego zacząć. Wiem że coś do niego czuje kocham go i to na pewno jie jak brata bo mam brata rodzinnego którego kocham inaczej niż Kubę. Co ja mam zrobić? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma tylko ochote na seks, zrozum to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Wcale nie chodzi mu tylko seks! Gdyby tak było to zrobił by to z pierwszą lepszą dziewuchą a nie z kuzynką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może powinnaś z nim pogadać :) Szczerze co czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzisz, że to trochę chore jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia z Wrocławia
Wiem, że to może tak wyglądać, ale co ja mam zrobić skoro coś do niego czuje?! Sama się tego brzydzę ale kocham go wiem to! Ale nie wiem co on czuje. Nie wiem czy to było chwilowe uniesienie z jego strony czy to co mowił jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w starożytnym Rzymie brat rodzoną siostre i nawet własną matkę dmuchał. Tam to było normalne. O ile seks z sisotrą czy matką wydaje mi się ochydny i odrażający to na własną kuzynkę miałem juz ochotę. Myśle że w polskiej kulturze krzywo na to patrzą ale sam mam znajomą z salwadoru która ożeniła się z bratem ciotecznym także nie jest to takie chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazirodztwo w niemczech jest karalne z takich zwiazkow rodza sie chore dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia z Wrocławia
Nie mówię od razu o dziecku. Wiem jakie mogą być konsekwencję, ale chodzi mi o to czy on coś do mnie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edel
Yyy, dlaczego myślisz, że my będziemy wiedzieć co on do Ciebie czuje? Nawet go nie znamy. Powinnaś się raczej zastanowić nad konsekwencjami. Jeżeli odważysz się i powiesz mu, że coś czujesz to musisz spodziewać się dwóch reakcji: albo odwzajemni Twoje uczucie albo nie. Tutaj znowu są kolejne opcje. Jak odwzajemni to czy próbujecie coś stworzyć, ale z olbrzymią presją społeczeństwa i rodziny, że to chore, albo zrywacie kontakt, żeby zapomnieć (co może być troche trudne z racji rodzinnych relacji). Z kolei jak odrzuci Twoje uczucie to też pewnie już nigdy nie będzie jak było i zawsze będzie coś dziwnego pomiędzy wami. Szczerze to nie zazdroszczę sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia z Wrocławia
Właśnie cholernie się tego boję:( Chcę mu powiedzieć co czuje, ale martwię się, że jak mu to powiem to uzna mnie za wariatkę. Jednak skoro sam na imprezie powiedział, że mnie kocha i zaczął całować to znaczy, że on też coś czuje. Gdy jest pijany to zawsze chcę być mnie blisko, a jak wytrzeźwieję to jest dla mnie dobry, ale czuje jakiś dystans. Tak jakby czegoś załował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to sądzę, że on coś może do Ciebie czuć. Pewnie gdy sie napiję robi to na co ma ochotę, a gdy wytrzeźwieję to może zżera go poczucie winny. Jest facetem i to starszym i czuje się odpowiedzialny za Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×