Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam prezentu na Mikołajki

Polecane posty

Gość gość

Hej, poszukuje prezentu na Mikołajki. Macie jakieś propozycję co fajnego można kupić w Galerii Malta w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Galerii Malta jest sporo fajnych sklepów. Najczęściej robię prezenty w aTab - to sklep bardziej dla kobiet, bo znajdują się tam różne sprzęty do kuchni czy jadalni. Jeśli zaś chodzi o prezent dla faceta to proponuje wejść do Wólczanki. Koszule tam sprzedawane są naprawdę bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Phenome&Bynamesakke na pewno coś wybierzesz, jestem oczarowana tym sklepem. Zgodnie z Twoim zapytaniem jest on tylko w Galerii Malta. Możesz tam kupić naturalne kosmetyki i odzież. Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może odejść od standardowego kupowania prezentów i pójść na kolacje? W Forni Rossi w Malcie podają najpyszniejsze włoskie dania. Możesz tam zabrać swoją drugą połowę. Zadowolenie gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to zależy co i dla kogo planujesz kupić. Jeżeli chodzi o kobiety to głównie biżuteria, może jakieś kosmetyki , ubrania albo coś do kuchni. Dla mężczyzny podobnie jednak coś do kuchni zamieniłabym na jakiś gadżet. Ja kupiłam w zeszłym roku mamie sokowirówkę z panasonica a tacie koszulę z wólczanki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Malcie znajduje się Media Expert, nieraz są tam fajne promocje na niektóre sprzęty. Na pewno coś tam wybierzesz zarówno dla kobiety jak i faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jeszcze inną propozycje: (zakładając, że jest to prezent dla kobiety). My uwielbiamy o siebie dbać, więc wizyta w Manicure Express (salon znajduje się w Galerii Malta ) i nowa stylizacja paznokci to strzał w dziesiątkę! Mają tam dużą paletę przeróżnych odcieni i znają się na tym fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama na przykład bardzo lubi storczyki ma ich już ze 20. Dlatego też często odwiedzam Maxi Flowers w Malcie. Mają tam duży wybór storczyków (ale nie tylko), wszystkie możliwe kolory i dobrze o nie dbają, bo bardzo długo kwitną. Kwiatki zawsze w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszamy do sprawienia swoim bliskim niezapomnianych wrażeń !!! (jeśli oczywiście byli grzeczni oczko.gif Wizyta Mikołaja to wspaniałe przeżycie dla najmłodszych, i zabawna atrakcja dla tych trochę starszych! Piękny, profesjonalny strój, doświadczenie i pełne zaangażowanie i sprawiają, że posiadamy Mikołajkowy czar wręczania prezentów usmiech.gif Nie zwlekaj i zaproś Mikołaja zarówno na małe domowe spotkanie, firmową wigilię czy też do przedszkola! Dotrzemy wszędzie, gdzie tylko będziecie potrzebować niezapomnianych wrażeń i atrakcji! usmiech.gif Więcej info na http://www.teatr-kameleon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzonym prezentem jest biżuteria: kolczyki, wisiorki, bransoletki tego nigdy za wiele. W Malcie jest Apart, Yes, Pandora, Swarovski, Kruk na pewno w którymś sklepie znajdziesz coś godnego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako, że to Mikołajki i prezent nie musi być jakiś wypasiony i drogi to zaproś ją/jego na coś słodkiego do cukierni Sowa w Galerii Maltańskiej. Mają tam spory wybór ciast, tortów - polecam szczególnie sernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam , że bielizna idealnie sprawdziłaby się jako prezent. Przed Mikołajkami i świętami w Intimissimi w Malcie mają fajne komplety, może też trafić na dobrą promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Malcie jest tyle modnych i różnych sklepów z ubraniami, więc na Twoim miejscu przeszłabym się do galerii i poszukała jakiejś koszulki (dla niego) czy sukienki, bluzki (dla niej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście chciałabym dostać ładny portfel, więc może to będzie dla Ciebie małą podpowiedzią. Prawie w każdym sklepie z ubraniami są akcesoria, w Malcie masz ich pod dostatkiem, na pewno coś znajdziesz. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ik_aa
a dla kogo ten prezent? nie lubię chodzić po galeriach. nie chce mi się stać w kolejkach do przymierzalni, do kas, przepychać się między ludźmi - to nie dla mnie. zdecydowanie bardziej wolę ten czas poświęcić na przyjemności... wracając do tematu: jeśli szukasz czegoś unikatowego i wyjątkowego, czegoś niespotykanego sprawdź sklep z biżuterią z kamieni szlachetnych: www.kuzniasrebra.pl. to mój ulubiony sklep z biżuterią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie mylę w Malcie jest stoisko "Wyjątkowy prezent" to coś zupełnie innego od tych sztampowych upominków. Tylko cena za prezent na pewno będzie wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maritkka
Ja upatrzyłam sobie fajne komplety bielizny na Alles, ale nigdy nie zamawiałam u nich nic. Może ktoś polecić? albo odradzić? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może perfumy? Pójdź do Douglasa w Malcie jest tam sporo zapachów w promocji. Warto kupić droższe perfumy, bo długo się utrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Mikołajki powinno się dawać raczej skromniejsze prezenty niż pod choinkę. Byłabym za czapką lub rękawiczkami. Ostatnio w Malcie w Pull And Beer widziałam takie fajne z motywem pandy lub misia. Wprost na zimne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta codziennie rano się maluje, więc potrzebuje dobrych kosmetyków. Jestem za ładnymi cieniami do powiek z Inglota, bo się nie obsypują i są trwałe. W Malcie jest stoisko tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja proponuję np. jakiś ładny obraz, kupiłam na stronie www.redro.pl i jest wydrukowany na prawdziwym płótnie - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula1989
A ja polecam perfumy z feromonami - Lacoste, Versace, Elizabeth Arden, Armani, Paco Rabanne - damskie, męskie - Klein, Azarro, www.sklep.cobest.pl mają teraz wyprzedaż świąteczną -60%... Oprócz tego glinki, maseczki, maski na ciało, sól jeziorowa... Polecam. VIN-66951F z tym koedem -10% taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×