Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lepiej kupic sobie psa czy kota?

Polecane posty

Gość gość

Jeśli wynajmuje pokoj w mieszkaniu? Moja wspollokatorka nie ma nic przeciwko (studiuje), a wlasnie zrobilam prawko i sie zastanawiam wlasnie nad jakims zwierzątkiem małym albo np chihuahua ,albo kotem :) Jak kot to wezme jakiegos dachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy kot z psem trzeba wychodzić na spacery nie ważne jaka pogoda a kot do kuwety się załatwia ja wolałabym kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koty są piękne i przytulaski :) pies Cię będzie denerwował bo będziesz musiała z nim wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kota nie trzeba wyprowadzać na spacer w deszczowy zimny dzień nie trzeba mu potem wycierać łap z błota wąchałaś kiedyś mokrą psią sierść ? to co koty robią w kuwecie także nie pachnie fiołkami, ale kuweta jest po to by ją sprzątać kastrowane / sterylizowane koty nie znaczą mieszkania więc w mieszkaniu nie śmierdzi a specjalne żwirki do kuwety pochłaniają zapachy oczywiście że wybrałabym kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak niezalezne kobiety PS ale troche mi jednak szkoda tych kotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sierść kota jest bezzapachowa, czego nie można powiedzieć o psiej kot poci się tylko powierzchnią łapek, pies całą powierzchnią ciała, dlatego jego sierść uhmmmm ma swoisty zapach jeśli byłaś u kogoś w domu, kto ma psa to wiesz że swoisty zapach ma także psie legowisko gdy wychodzę na klatkę schodową dobrze wiem kiedy sąsiad wyprowadzał na spacer psa, w deszczowy dzień cała klatka śmierdzi psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak pomyslałam ,ze lepszy bedzie kot :) No i kotu dachowcu jednak bardziej przyda się dom niż małemu, rasowemu pieskowi , bo psa bym brała rasowego jak juz ze wzgledu na to zeby był mały. Jak zrobie prawko to wezme jakiegos malego kotka, moze na wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psy też łażą po meblach, ale tych niższych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego, co kto lubi. Ja na przykład dawniej byłam stuprocentowo przekonana, że nie lubię kotów - do czasu jak nie wzięłam kota :D Cudowne stworzonka, ciepłe, milutkie, pachnące. W depresyjne jesienne wieczory przyjdzie, przytuli się i będzie mruczał. Oprócz tego są niesamowicie zabawne - można tylko siedzieć i patrzeć, co kot wyrabia, pokładając się ze śmiechu :D oczywiście wszystko ma swoje minusy. Koty na przykład mają swoje humory, nie przyjdą jak je wołasz, non stop stoją pod lodówką i się drą, żeby dać im jeść, włażą WSZĘDZIE i wszystko zrzucają. Ale fakt faktem są cudowne i przesłodkie. Brać kota! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko piesek. Kot jest humorzasty, nie cieszy sie widzac domownikow, chowa sie na pol dnia, mruzy te slepia okropnie. Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×