Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niby co jest zlego w tym ze dziewczyna zwraca uwage na to czy facet ma kase?

Polecane posty

Gość gość

Przeciez kasa = jedzenie, dom, leki, ubranie itd. To co stulejarze bez kasy lepiej zeby sie zwiazala i zaszla w ciaze z zyciowa oferma bez grosza? Albo bezdomnym cpunem i alkholikiem? Dziewczyny jestem facetem i nie wstydzcie sie tego ze kasa dla was jest wazna! Bo jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci tez zwracają uwage na kase, tylko kompletny debil i nieudacznik wezmie sobie jaką bezrobotną idiotke albo biedaczke z blokowiska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja moge wziac biedaczke z blokowiska byle by nie byla patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedaczka dla biedaka mezalianse to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, faceci też patrzą, czy samodzielna finansowo i niezadłużona. Ja też nie zamierzam tyrać na nieroba, dlatego patrze, czy jest samodzielny finansowo. Jego pieniądze mnie nie obchodzą- mam swoje, ale chodzi o to, by nie stał się kamieniem u szyi, który mnie pociągnie na ekonomiczne dno... I zakompleksione centusie mogą mi mowić, że jestem materialistką, jestem ponad tym, bo na takiego nawet bym nie spojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc bardzo młodziutka uważałam, że pieniądze nie są ważne, że najważniejsze jest to co czuje się do drugiej osoby, a reszta sama przyjdzie z czasem. Zrozumiałam to dopiero jak zaszłam w ciąże, z chłopakiem, który nie miał pieniędzy, ambicji i w dodatku był śmierdzącym leniem.Dopiero wtedy się obudziłam, dotarło do mnie, że nie ma przyszłości z tym człowiekiem. Rozstałam się, na szczęście mogłam liczyć na ogromną pomoc ze strony rodziny. Podałam go o alimenty, nie zapłacił nawet jeden raz. Przyszedł do mnie dwa razy jak urodziłam. Nie wpuściłam go do dziecka. Teraz mała ma 5 a jej tatuś ponad 30 tys długu u komornika. Ja na szczęście ułożyłam sobie życie z normalnym człowiekiem, nie mówię, że z bogatym, ale z takim, który nie boi się pracować i stara się na każdym kroku. Uważam, że pieniądze w życiu człowieka są bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko kobieta leci na faceta z kasa; ale i panowie wola jak kobieta ma prace i comiesieczny dobry dochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to zero
na ch/uj mi kula u nogi w postaci księżniczki? tapeta na ryju i pusty łeb, i worek na sperme? to już wole sam trzepać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:05 (ta dzieciata) dziwie sie ze nawet taki cie chcial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem nie jest wtedy kiedy dziewczyna zwraca uwagę między innymi na kasę . Problem jest wtedy kiedy to jest jedyne kryterium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszzz ... skonczcie już te farmazony, taka rola faceta , ze musi dbac o kobietę . W naturze jest tak, ze 10 samcow walczy o samice a on obserwując ich wybiera najlepszego, najzaradniejszego wtedy ma zapewnione bezpieczeństwo. Jak chcecie to szukajcie samodzielnej, tylko nie dziwcie się jak znajdzie prawdziwego samca, który ja zechce utrzymywac a jej wynagrodzenie będzie sb mogła poswiecic np. na dbanie o cb czy inne rzeczy .Kobiety rozpiescily chlopow i ci by chcieli zwalic na leb babom dodatkowe obowiązki kiedy te już sa i tak obciążone przez nature po przez to , ze sa kobietami i nie chodzi mi wylacznie o porod ale takze mniej przyjemności, którym facetom natura wynagrodzila za trud dbania o kobietę i potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona wybiera * o sb *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę, a ja z nikim nie walczyłem, a mam kobietę. Można? Można...Tylko to nie jest roszczeniowa k*rwa z kafe, która za nic chce wszystko, ale taka, która wnosi do związku tyleż co sama daje, a jakbym miał się szarpać z jakimś facetem o jakąś kobietę i rywalizować to uznałbym ją za płytką, tkwiącą mentalnie w epoce kamienia łupanego i olał, niech inni się dla pustaka poświęcają, mnie tam się nie kalkuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam chodzi o kobiety które nie pracują,nie chcą pracować i szukają facetów z kasą.Takie typowe blachary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na siedlisku przegrywu i prawictwa jakim jest to forum taka opinia to włożenie kija w mrowisko. Nie ma nic złego w tym że kobiety lecą na kasę, analogicznie facetów przyciąga wygląd kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sama prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem pojawia sie w momencie kiedy ta kasa staje sie jedynym kryterium. To nieprawda, ze kobiety lecą na kasę. Kobiety nie baby zaznaczam. Kobiety szukają mężczyzny, który ma potencjał! Jest pracowity, dba o swoja kobietę. Bo wiadomo, ze taki meżczyzna moze wiele w życiu osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem pieniądze są ważne, bo trzeba jakoś żyć w tych czasach, ale pieniądze nie powinny mami rządzić i kierować naszym życiem. Facet nie musi mieć miliomów na koncie, najważniejsze jest aby miał w życiu ambicje i chciał pracować na rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwolenniczka konkubinatu- w 100 procentach zgarzam się z Tobą, potem to my siedzimy w domu z dziećmi i musimy być na utrzymaniu męża a co jeśli on jest leniem, to my musimy się zastanawiać co dać dziecku jeść i jak zapłacić rachunki, a poza tym każdy facet chce mieć ładną kobietę wiec niech o nią dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie lubie jak dziewczyna urzadza sobie kastingi... Z jednym sie spotyka lize idzie do lozka potem z drugim potem z trzeci czwartem itd. Jak widze ze dziewczyna oprocz mnie kreci jeszcze z innymi to sobie daje spokoj... Sory albo bede jedynym albo w ogole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rani to uczucia zaniedbanych nieudaczników bez pracy i wykształcenia, którzy chcieliby mieć kobiety o wyglądzie modelek VS, inteligentne na tyle by im przytakiwały wzmacniając ich ego i utwierdzając w mylnym przekonaniu, że są z***biści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ch/uj mi kula u nogi w postaci księżniczki? tapeta na ryju i pusty łeb, i worek na sperme? to już wole sam trzepać xx To trzepcie i s***********e. Tymczasem cały internet zaspamowany waszemi żalami. G****o to kogo obchodzi, co myślicie o kobietach, a już kobiety najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe że jak facet was kopnie w tyłek bo jesteście bezrobotne i ambicji wam starcza tylko na "chcę z tobą dziecko" to plujecie jadem aż dziury w klawiaturze wypala. Dziwne jak materialistki szlag trafia jak trafią na materialistę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×