Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ważne: Wiecie może kto prowadzi strone Netkobiety ?

Polecane posty

Gość gość

Ważne: Wiecie może kto prowadzi strone Netkobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jakaś baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno jakaś kobieta (jak tak można ją nazwac) której nie wyszło w życiu której nie dało sie wzbogacic na mezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej smieszy na netkobiety to że jak facet tam sie zarejestruje to go banują od razu. Trzeba pamietać też że jest tam troche nicków męskich ale sami zauważcie te nicki pisza na korzysc kobiety . Czyli że mężczyzna powinien utrzymywac kobiety i płacic alimenty kiedy trzeba. Tak naprawde do baby z męskimi nikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NETKOBIETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie (adres siedziby i adres do korespondencji: ul. Złota 61/100; 00-819 Warszawa); wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000382492; sąd rejestrowy, w którym przechowywana jest dokumentacja spółki: Sąd Rejonowy dla M. ST. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS; NIP: 5272646807; REGON: 142783495; adres poczty elektronicznej: redakcja@netkobiety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Ale nie ma naziwska żadnej kobiety itd. która prowadzi to strone tylko takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ździwił bym sie jak by prowadziła ją kazimiera Szczuka przez małe ''k'' ta idiotka czepia sie wszystkiego, to jej sposob na życie czepic czepiac z tego ma kase. trzeba znia skanczyc szybko internauci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam tam zarejestrowana przez chwilę.Zostałam wyśmiana a potem wywalona,bo opowiedziałam swoją historię.Wyśmiano bo opowiedziałam o mojej chorobie.Chciałam porady dotyczącej pewnej sprawy,a dostałam bana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.03.30 Jakiej sprawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seseesd
gość 2016.03.30 Jakiej sprawy ?? Pewnie jak wyciągnąć od męża alimenty złodziejko j****a ty suko z***bana pasożycie nied***bany padliną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.03.30 bo tam o chorobach sie nie opowiada tam opowiadają kobiety jak to mają chujowo i że męczyzni są źli bo mają lepiej. W ogołe co za kurwiszon to strone prowadzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na sto procent jakaś feministka która nie nawidzi męzczyzn nie ździwiłbym sie jak by to była koleżanka szczuki lub inna k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netko

Tam jest bardzo stronnicze towarzycho. ZA ODMIENNE ZDANIE WYWALAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to forum jest kontrolowane z Torunia, przez Rydzka, albo jestes fanatycznym katolikiem, albo jestes tam banowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×